נשר וחוף הכרמל זכו בפרס החינוך הארצי

עשר רשויות מקומיות ברחבי הארץ זכו בפרס החינוך הארצי ויקבלו מענק של 100 אלף שקלים
שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון, בישרה לעשר רשויות מקומיות ומועצות אזוריות על זכייתן בפרס החינוך הארצי לשנת תשפ"ב. כל אחת מהן תזכה במענק של 100 אלף שקלים שיושקעו במערכת החינוך המקומית. השנה לראשונה, תוענק גם תעודת הוקרה לבתי ספר ולגני ילדים מצטיינים ולמנהלות ולמנהלים פורצי דרך.

בין הרשויות הזוכות בפרס החינוך הארצי לשנת תשפ"א – תשפ"ב, נבחרו במחוז חיפה: נשר – פועלת לפיתוח תהליכי למידה חדשניים, לאימוץ יוזמות חינוכיות של צוותי החינוך, ולקידום למידת עמיתים ולחיזוק המעורבות החברתית של בני הנוער.

המועצה האזורית חוף הכרמל – מובילה לשיפור משמעותי בהתמדת התלמידים, ומקדמת הכלה ושילוב של תלמידים זכאים לשירותי חינוך מיוחד במסגרות רגילות.

מועצה אזורית חוף כרמל. צילום: דורון גולן

לצד הרשויות המקומיות והמועצות האזוריות,  שני בתי ספר זוכים ממחוז חיפה. בית הספר היסודי "אפרים צמח" בטירת הכרמל בניהולה של מירב אלמליח ובית הספר "אלמסאר" בדלית אל כרמל בניהולו של מר רושדי חסון.

השנה לראשונה יוענקו גם תעודות הוקרה למנהלות ולמנהלים פורצי דרך, שמוכיחים מנהיגות פדגוגית, יוצרים תרבות אירגונית, מקדמים אקלים חינוכי מיטבי, ופועלים ליצירת שותפויות וחיזוק ממשקי עבודה.

ממחוז חיפה נבחרה מנהלת פורצת הדרך לשנת תשפ"ב: קרן דדיה, מנהלת בית הספר היסודי "בן גוריון" בקריית מוצקין.

שרת החינוך, ד״ר יפעת שאשא ביטון: "הזוכות והזוכים משקפים עשייה חינוכית ייחודית ומתקדמת. הם מביאים לידי ביטוי את הפעילות העשירה ואת המנהיגות החינוכית המרגשת ומעוררת ההשראה של מנהלים ומורים מחוייבים ומסורים. הם מובילים ומגשימים חזון חינוכי מתקדם. אני מברכת את כלל הזוכים ומאחלת להם המשך עשייה פורצת דרך".

מנהל המחוז, ד"ר סער הראל: ״מחוז חיפה חרת על דגלו את קידום המצוינות, יזמות וחדשנות חינוכית. מוסדות החינוך שנבחרו גם השנה למצטיינים: בית ספר יסודי "אפרים צמח" מטירת הכרמל, ובית ספר יסודי אלמסאר, מדלית אל כרמל מאופיינים בהישגיות, חדשנות, יזמות ויצירתיות. בנוסף, בתי הספר הללו פועלים לצמצום פערים ולמניעת נשירה של תלמידים תוך מתן דגש על אווירה חינוכית איכותית השׂמה דגש על אקלים מיטבי על כבוד הדדי ועל דרך ארץ. המוסדות המצטיינים מהווים מגדלור מחוזי, ובטוחני שיהוו מוקד השראה למוסדות נוספים במחוז ובארץ כולה הן בחתירה למצוינות והן בחשיבה ובעשייה פורצת דרך".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך