האקדמית גורדון אירחה טקס מלגות למען מנהיגי העתיד של "בני ברית" חיפה

מפגן גאווה של מלגות הוענקו ע"י המועצה האזורית "בני ברית" חיפה לסטודנטים מומלצים
מפגן גאווה של 61 מלגות בסכום כולל של 176.000 ש"ח הוענקו ע"י המועצה האזורית "בני ברית" חיפה לסטודנטים מומלצים ע"י הטכניון, האוניברסיטה, האקדמית גורדון, ויצו, לחיילים בודדים מעמותת ביחד, לתלמידי הקונסרבטוריון ע"ש רובין, מרכז יובל למוסיקה, לתלמידי ב"יס רעות, לחיילת בודדה מ"שמע" – סטודנטים ותלמידים ממגוון הקשת הישראלית.

קרדיט צילום איתי ליפשיץ

ארגון "בני ברית" מושיט יד ומסייע רבות לנזקקים בקהילה בתחומים רבים.


אחת ממטרות הדגל שהארגון חרט על דגלו, לעזור ולתמוך בסטודנטים ממשפחות מצוקה, ביצירת הזדמנות להשלים את השכלתם ולרכוש מקצוע עתידי.

במועצה האזורית חיפה, בראשותה של יו"ר המועצה ויקירת העיר- נעמי שחר 15 לשכות פעילות, הפועלות בשיתוף עם מחלקות הרווחה והחינוך בעירית חיפה – לרווחת הקהילה.

לאחרונה התקיים טקס הענקת מלגות במכללה האקדמית גורדון – חיפה במעמד פרופ' יחזקאל טלר – נשיא המכללה ובסיוע צוות הדקנט: דיקנית הסטודנטים ד"ר מרב מדמוני אזולאי ורכזת הדקנט אורטל גנות.

קרדיט צילום איתי ליפשיץ

מפגן גאווה של 61 מלגות בסכום כולל של 176.000 ש"ח הוענקו ע"י המועצה האזורית חיפה לסטודנטים מומלצים ע"י הטכניון, האוניברסיטה, האקדמית גורדון, ויצו, לחיילים בודדים מעמותת ביחד, לתלמידי הקונסרבטוריון ע"ש רובין, מרכז יובל למוסיקה, לתלמידי ב"יס רעות, לחיילת בודדה מ"שמע" – סטודנטים ותלמידים ממגוון הקשת הישראלית.

המלגות נתרמו ע"י מספר רב של גורמים ובהם: סגן נשיא אינטל העולמי לשעבר, מר דדי פרלמוטר, לזכר אחיו שנהרג ביום האחרון למלחמת כיפור, אחים ואחיות מ"בני ברית" שתרמו לזכר יקיריהם וכן לשכות המועצה, הלשכה הגדולה, המועצה האזורית, בנק לאומי, ו-ו-10מלגות חולקו מקרן פרטית ע"ש ארתור מרסלי גוטסמן באמצעות מר דני שמורק.

קרדיט צילום איתי ליפשיץ

פתחו את הערב תלמידי מרכז יובל למוסיקה נעמה גבאי על כינור, שאול מרצנצבוים על חליל צד וויטה ליובנסקי על קלרינט בשיר ירושלים של זהב – כולם ממרכז יובל למוסיקה.

בטקס המכובד הודלקה מנורת "בני ברית" ע"י האח ישראל מילר והאחות רחל וקנין מנורת 7 הקנים המבטאת את יסודות המסדר, הפיצה את אורה על כל מעשה התרומה והנתינה – כובדו בהדלקת נר האמת יו"ר המועצה נעמי שחר ופרופ' יחזקאל טלר.

בחלק האומנותי הופיעה חבורת הזמר "קולות אורט קרית ביאליק"  – הקהל נפל שבי בשירתם המרגשת והמרעידה, בניהולו של המחנך מר יוסי פרגר והדרכה קולית גילה שרון וטובה רווה. הופעתם הוסיפה מימד מיוחד לטקס.

קרדיט צילום איתי ליפשיץ

 

נשאו דברים:

יו"ר המועצה נעמי שחר

פרופ' יחזקאל טלר – נשיא המכללה אשר דיבר על ערך הנתינה

ציפי מנדלמן – יו"ר וועדת המלגות ויקירת העיר חיפה

התייחסה לחבורת הזמר – מבט על האחר מלמדת עלינו יותר מאשר הן מעידות על אחרים.  סובלנות וקבלת האחר – זה שם המשחק.

בדבריה הדגישה את המעורבות והעזרה לאחר, את חשיבות שיוויון ההזדמנויות בחינוך, לצמצום פערים חברתיים, כמפתח לחברה בריאה ומתוקנת.

רואה בסטודנטים הצעירים את דור העתיד הראוי להשכלה גבוהה- מאחורי כל מלגה עומד עולם ומלואו.

את הערב הנחו בהרבה רגישות ותשומת לב בהרבה השקעה האחות אורה קוסובסקי והאחות ונילי לופט.

בעמדת חלוקת תעודות ההוקרה לתורמים – הגישו בחן האחות מירה גרוס ודובי רשף.

נשאה דברים בשם המלגאים הסטודנטית אופיר שני מהטכניון שנה ג' במדעי המחשב.

הגב' דורן גולדברג מ"שמע" תרגמה בהתנדבות לשפת הסימנים.

הסטודנט איתי ליפשיץ שנה ג' צילום בויצו תיעד את הארוע בהתנדבות.

הערב המרגש הסתיים בשירת התקווה כשהקהל מצטרף לנגבי מרכז יובל למוסיקה.

תם טקס חלוקת המלגות לשנת 2022, תודה לאקדמית גורדון על האירוח.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך