טורניר כדורגל השכונות מכה שלישית

מרכז הצעירים בקרית מוצקין קיים זו השנה השלישית את טורניר ליגת כדורגל שכונות * את הגביע העניק ראש העירייה לקבוצת מוצקין הוותיקה

 

כתוצאה מתמיכתו של צורי השחקנים נהנים מאירוע קהילתי גדול ומושקע. צילום: ניר שטיינברג

כתוצאה מתמיכתו של צורי השחקנים נהנים מאירוע קהילתי גדול ומושקע. צילום: ניר שטיינברג

כבכל שנה, מרכז הצעירים ממשיך את המסורת בה צעירים זוכים למפגש קהילתי ספורטיבי חוויתי במיוחד במעמד ראש העירייה חיים צורי. הקבוצות אשר שיחקו בהיכל הספורט גושן, חולקו לפי אזורי מגורים ושכונות: נווה גנים, משכנות אמנים, לב מוצקין ומוצקין הוותיקה.
בשנתיים הקודמות, קבוצת נווה גנים הצליחה לשמר את הגביע אצלה אחרי רצף נצחונות מדהים ויתרון משמעותי על פני השכונות האחרות ואילו השנה קטפה את התואר לראשונה קבוצת מוצקין הוותיקה שהציגה רמת כדורגל מרהיבה וזאת כאשר במשחק הגמר גברה על מחזיקת הגביע משנה שעברה בתוצאה נהדרת 7-2 עם שלושער נפלא של החלוץ יניב כהן.
עוד מוסיף אור פרימור, מנהל מרכז הצעירים, כי כתוצאה מתמיכתו המלאה והנרחבת בפיתוחו ובקידומו של מרכז הצעירים הרשותי של ראש העירייה חיים צורי, בכל שנה השחקנים נהנים מאירוע קהילתי גודל מושקע ואיכותי. במרכז מוקירים על כך תודה גדולה לראש העירייה, אשר חרט על דגלו תיכלול מענים במגוון תחומים הנושקים ישירות לתחומי העניין ועולמם של צעירי קרית מוצקין.
את הגביע הנכסף העניק ראש העירייה לקפטן קבוצת מוצקין הוותיקה בוריס וסר במעמד נותן החסות הראשי לליגה מזה כ-3 שנים מר פלג גרינברג מחברת ג.מ אדריכלות ובינוי בע"מ, ובמעמד מנכ"ל העירייה יריב גסר ומנכ"ל לעמותת הספורט העירונית אברי מונצ'ר.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין