X

הדרך מהכביש אל בתי המשפט לא סלולה ולא קלה

יאיר ואיתן סטולר עורכי הדין הוותיקים והמנוסים בתחום התעבורה, בטוחים שקיים חוסר רב של ידע אצל ציבור הנהגים בנושאי תעבורה שונים

יאיר ואיתן סטולר עורכי הדין הוותיקים והמנוסים בתחום התעבורה, בטוחים שקיים חוסר רב של ידע אצל ציבור הנהגים בנושאי תעבורה שונים.

אחד מהם הוא העובדה שהנהגים אינם מודעים להתנהלות המומלצת, כאשר הם מקבלים דוח על עבירת תנועה שלא בוצעה על ידם בפועל, כיוון שדוח זה עלול ליצור בעייתיות משמעותית מאד עבורם, הן בטווח הקרוב והן בטווח הרחוק.


עבירות התנועה בכללותם הן עבירות פליליות ולעיתים הן הרות גורל. גם אם מדובר בעבירה שנחשבת עבירה קלה כיוון שהיא לא יצרה נזק חמור, יש להתייחס אליה במלוא הרצינות ובכובד ראש.

יאיר ואיתן סטולר. תמונה: קרדיט סטודיו נזוז 

 

תשלום דוחות תעבורה אם לא בוצעה עבירה נהג שמקבל דו"ח על עבירת תנועה שהוא לא ביצע, לא יודע מה לעשות ו שאלת השאלות היא תמיד, האם עליי לשלם את הדו"ח, או להגיש בקשה להישפט. יש כאלו שחושבים שהכי טוב לשלם את הדוח וליצור שקט תעשייתי, בלי כאבי ראש ובלי הטרדות.

אך מסתבר שזו גישה שגויה, כיוון שיש השלכות חמורות לתשלום הדוח, אם העבירה אכן לא בוצעה כיוון שהתשלום הוא הודאה בביצוע העבירה. החשיבות הגבוהה של פנייה מידית לעורכי דין לתעבורה כל דוח ב.מ. שמקבל הנהג יש לבדוק מהיבטים רבים וזאת לאור ההשלכות שלו.

לכן ההנחיה שלנו לנהגים היא שאם מדובר בעבירה שלא בוצעה, לא לשלם את הדוח, אלא לבקש להישפט בבית המשפט. במקביל לכך יש ל העביר אל ינו כל דוח לבדיקה מעמיקה של המומחים בנושאי התעבורה השונים ולאחר מכן לפעול על פי ההנחיות המשפטיות והמ קצועיות שלנו. הסיבה לכך היא שבמקרים רבים תשלום הדוח מוביל לעובדה שהנהג מודה בעבירה שביצע לכאורה ולכן הדבר גורר צבירה של נקודות.

מי שיש לו כבר נקודות ומצטברות לו עקב עבירה זו שהוא לא ביצע נקודות נוספות, מגיע לרמה של 36 או 72 נקודות ולכן יחולו עליו עונשים ופעולות שהנהג יהיה מחויב לבצע , על פי ההחלטות המחמירות של משרד התחבורה. טיפול מידי בדוחות תנועה קיימת חשיבות רבה לטפל בכל דוח באופן מידי ולא להזניח זאת, כיוון שלאחר תקופה הדברים תופחים לממדים עצומים ונראים כבר אחרת.

אדם שלא טיפל ב דוח זה במועד ולא הגיש בקשה להישפט, מקבל לאחר כמה חודשים הודעה שחשבון הבנק שלו עוקל עקב אי התשלום ודבר זה יוצר בעייתיות רבה בהתנהלות היום יומית של כל אדם ולכן במקרים רבים רק אז הוא מתחיל בטיפול הנדרש. יש גם מקרים שעקב אי תשלום הדוח, משרד התחבורה אינו מחדש לנהג הספציפי את רישיון הנהיגה ודבר זה פוגע בפרנסתו , כיוון שהוא לא יכול לנהוג ומעבר לכך יהיה עליו לעבור קורס נהיגה מונעת.

במקרים חמורים, מי שרישיון הנהיגה שלו נפסל לפרק זמן של שלושה או של תשעה חודשים, נאלץ לעבור בדיקות רפואיות ו גם לבצע בחינות חוזרות במשרד הרישוי, הן תיאורטיות והן מעשיות עבור קבלת רישיון הנהיגה. עורכי דין מיומנים בתחום התעבורה רישיון נהיגה תקף הוא נושא אקוטי עבור כל אדם , הוא זה שמעניק לכל אחד מאתנו את חופש התנועה ואת העצמאות שלנו. לכן כל נהג חייב להבין שפעולות שונות שהוא מבצע, או לא מבצע בהתאם למקרה, עלולות ליצור השלכות קריטיות על האפשרות שלו להשתמש בדבר הבסיסי, שהוא רישיון הנהיגה התקף שלו.

לכן בכל נושא הקשור לתעבורה יש להעביר לנו את מלוא הנתונים כדי שנעניק לכם את מלוא המעטפת של הייעוץ המקצועי המיטבי למצב שנוצר. הידע הרב שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו למצוא עבורכם את המסלול הנכון בהתאם למקרה הספציפי. המטרה שלנו היא לסייע לכם ולמנוע הגעה למצבים אשר יקשו על החיים הנורמטיביים שלכם. יש דרך לצאת מכל סיטואציה גם היא נראית לכם מורכבת וסבוכה.

2 קבלת דוח על עבירת תנועה שלא בוצעה, אינה עניין של מה בכך ולכן חשוב מאד לא לזלזל בדוח כי הדברים לא ייעלמו, אלא לטפל בכך באופן מידי. יש לבצע שני מהלכים, האחד הוא לבקש להישפט בפני בית המשפט והשני הוא להתייעץ אתנו. המטרה שלנו היא ללוות אתכם לאורך כל הדרך כדי לא תשלמו את עלות הדוח, לאור העובדה שלא ביצעתם את העבירה.

מעבר לכך חשוב שלא תישאו בתוצאות של דוח זה, שהן חמורות הרבה יותר מהתשלום של כמה מאות שקלים שקבע משרד התחבורה.

 /https://www.taavurahelp.co.il

https://www.facebook.com/taavurazestoller

https://www.instagram.com/taavura_ze_stoller

טלפון להתקשרות: 03-381-1601
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם אתם נוהגים להזמין אוכל ובאיזו דרך?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים