X

טקס הענקת תארים במכללה האקדמית להנדסה בראודה

המכללה האקדמית בראודה כרמיאל קיימה טקסים חגיגיים בהם הוענקו תארים למעלה מ-500 בוגרים נשיא המכללה, פרופ' אריה מהרשק, בירך את הבוגרים והתייחס לכישורים החיוניים למהנדס העתיד ולחשיבות ההשכלה הרב-תחומית, היוצרת דיאלוג בינתחומי יעיל בקרב הצוות ההנדסי.
המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל ערכה השבוע שני טקסים חגיגיים להענקת תואר ראשון ל-494 בוגרי התוכניות להנדסה וכן ל 29 בוגרים שקיבלו תעודות הוראה.

הטקסים השנה התקיימו בסימן המחזור ה-26 של המכללה ונערכו במעמד נשיא המכללה פרופ' אריה מהרשק, מנכ"ל המכללה אחיאב גולן.

בערב הראשון הוענקו התארים ל-249 בוגרים מהמחלקות להנדסת תוכנה ומערכות מידע, הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסה אופטית, מתמטיקה שימושית, וכן לבוגרי התוכנית לקבלת תעודת הוראה. בערב השני הוענקו התעודות ליתר 245 בוגרי התוכניות- הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מכונות והנדסת תעשייה וניהול.


השכלה הנדסית רחבה מאפשרת מיצוי היכולת הטכנולוגית של הצוות תוך שיתוף, חשיבה יצירתית סינרגטית ועיצוב פתרונות הנדסיים ייחודיים.פרופ מהרשק צילום:רמי פכט

את הטקסים החגיגיים פתחה תהלוכת בוגרים מרשימה במהלכה צעדה כל מחלקה עם הבוגרים, לבושים בגלימות וכובעים אל הרחבה בה נערך הטקס. לאחר מכן עמותת "קול יוצר" הפועלת במעלות והגליל לקידום יוצרים מקומיים ויצירה מקומית בתחום המוזיקה הנעימה את הזמן לבוגרים ולמשפחותיהם.

המכללה האקדמית להנדסה בראודה בכרמיאל קיימה טקס הענקת תארים חגיגי. צילום:רמי פכט

נשיא המכללה, פרופ' אריה מהרשק, בירך את הבוגרים והתייחס לכישורים החיוניים למהנדס העתיד ולחשיבות ההשכלה הרב-תחומית, היוצרת דיאלוג בינתחומי יעיל בקרב הצוות ההנדסי. ״השכלה הנדסית רחבה מאפשרת מיצוי היכולת הטכנולוגית של הצוות תוך שיתוף, חשיבה יצירתית סינרגטית ועיצוב פתרונות הנדסיים ייחודיים. על בוגרי ההנדסה לצאת משערי האקדמיה מצוידים בידע, הבנה וניסיון פרקטי וכך ניתן יהיה לשלבם במעגלי העשייה ההנדסית לטובת קידום החדשנות הישראלית בעולם תחרותי ותזזיתי. ידע תיאורטי רחב לצד ניסיון מעשי והבנה של צרכי התעשייה בת ימינו, יעניקו ארגז כלים שלם ורלבנטי יותר לאתגרי העתיד, ויהוו יתרון למהנדסים כמו גם לארגון בו יועסקו".

הטקסים השנה התקיימו בסימן המחזור ה-26 של המכללה צילום:רמי פכט

 

רביב קומם, בוגר התוכנית להנדסת תוכנה במכללה וכיום עובד בחברת אפל: "בעיצומה של השנה השלישית העולם התהפך, מגפת הקורונה התפרצה בעולם ואיתה הגיעו נהלים והנחיות חדשות. כאופייני לתואר 'מהנדסים', שינינו במהרה את שיטות הלימוד שלנו והסתגלנו לדרך החדשה של הלמידה מרחוק. למדנו להסתכל על הקושי ולהפיק ממנו את המיטב, על האתגרים בעבודה מרוחקת וגם על היתרונות שבעבודה מהבית ויצאנו כמהנדסים עם סל יכולות מרשים. במילותיו של מנכ"ל אפל המיתולוגי, סטיב ג'ובס: "האנשים שהם מספיק משוגעים לחשוב שהם יכולים לשנות את העולם, הם האנשים שישנו אותו". כל אחד ואחת מאיתנו ניחן ביכולת להשפיע על העולם. הבוגרים שלנו נמצאים בתפקידי מפתח בחברות הכי גדולות במשק ובעולם.

עובדים שנמצאים בחזית הביטחון של המדינה. מפתחים בסטארט אפים מבטיחים, שומרי הסף בחברות אבטחת מידע וסייבר וגורמים מרכזיים בחברות שבבים שאחראיות על כוח החישוב של המחר. נמצאים בתפקידים קריטיים בייצור של מוצרי האלקטרוניקה והצריכה שכל אחד ואחת מאיתנו משתמש בהם על בסיס יום יומי.

אני מאחל שתמיד נדע למצות את כל היכולות שלנו ולעמוד בכל היעדים שהצבנו לעצמנו. שנצליח לסלול את הדרך שלנו בתעשייה ונשאיר חותם עבורנו ועבור כל הסטודנטים שלומדים וילמדו במכללה."
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • שנת לימודים חדשה בפתח: האם אתם מרוצים מבית הספר בו ילדיכם לומדים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך