מציינים את חודש המוגבלויות הבינלאומי

קהילה נגישה קרית ביאליק קיימה אירוע ענק לציון חודש המוגבלויות הבינלאומי * במרכזו של הערב הועלתה הצגת היחיד של השחקנית נמוכת הקומה בת אל פאפורה

 

פאפורה באירוע לציון חודש המוגבלויות. העירייה מחויבת לנושא הנגישות. צילום: עיריית ק. ביאליק

פאפורה באירוע לציון חודש המוגבלויות. העירייה מחויבת לנושא הנגישות. צילום: עיריית ק. ביאליק

ערב מרגש ומיוחד לציון חודש המוגבלויות עליו הכריזה עצרת האומות המאוחדות התקיים באשכול הפיס בעיר, שהיה גדוש עד אפס מקום.
במרכז האירוע עמדה הצגתה של השחקנית המוכשרת נמוכת הקומה בת אל פאפורה שהותירה את רישומה העז על הנוכחים במופע מרגש ומלהיב.
את האירוע הנחה העיתונאי יוסי פישר ובירכו ראש העירייה אלי דוקורסקי, מנהל רשת המתנ"סים בקרית ביאליק ארז בן נתן, ורכז הקהילה הנגישה שמעון לוין. את הובלת האירוע ליוותה חברת מועצת העיר ויו״ר ועדת רווחה נגישות ואזרחים ותיקים ד״ר רויטל סבירסקי.
אולם המבואה היה מקושט בדוכנים של ארגונים ומפעלים המעסיקים אנשים עם מוגבלויות, ביניהם מפעל "שווים מאזור התעשייה קרית ביאליק", "בית מרים" המשמש כמועדון בוקר לאנשים עם מוגבלויות קשות, מפעל אצ"מ המייצר אביזרי עזר לרכבי הנכים, עמותת אשק המפעילה שני מועדוני יום לקשישים, מועדון גאולים ומועדון בית ירקוני, עמותת אקים וזה"ב בגן.
ראש העירייה אלי דוקורסקי ציין את המחויבות של עיריית קרית ביאליק לנושא הנגישות ולראיה ציין שכל עובדי העירייה עברו סדנאות הסברה בנושא.
רכז קהילה נגישה בקרית ביאליק שמעון לוין סיפר על סקר הנגישות שהקהילה מקיימת בימים אלו באזור התעשייה בעיר ומתנדביה עוברים מעסק לעסק. לוין הדגיש את השינוי הגדול בהתייחסות הציבור לנושא הנגישות וקבלת השונה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק