X

בחירה נכונה של רואה חשבון

קיימים רואי חשבון בעל ניסיון בעבודה עם חברות דמות לעבודה שלכם – זה עוזר להם להבין את אופי העבודה וכמובן את הצרכים הייחודיים שהעסק שלכם צריך

ברגע שהחלטתם שהגיע הזמן להעסיק רואה חשבון, השלב הבא הוא לבחור איזה רואה חשבון להעסיק ואיך לעשות זאת בדרך הטובה והנכונה ביותר.

איך כדאי לבחור רואה חשבון?


כשאנחנו בוחרים רואה חשבון, חשוב לעשות זאת בזהירות תוך התבוננות על מגוון נושאים: מיקום רואה החשבון, איזו עבודה הוא יעשה, התשלום שהוא גובה ועוד. החברה שלכם צריכה אדם מנוסה ושיהיה מסוגל לטפל באחד התחומים החשובים ביותר בעסק שלכם – עניין הכספים שלכם. רואה חשבון שיודע לעשות את עבודתו היטב יעשה את מיטב מאמציו כדי לחסוך לכם כסף ככל האפשר. נעבור על כמה טיפים לבחירה נכונה של רואה חשבון.


רואה חשבון. תמונה: pixabay

 

  1. כישורים מתאימים – אתם יכולים להפיק תועלת רבה בכך שיהיה לכם רואה חשבון שיודע המון על מהלכים עסקיים, מס וחשבונות. חשוב שהוא ייעץ לכם בנושאים עסקיים וידע לכסות ידע רב. ברוב המקרים בחירת רואה חשבון מוסמך עם רקע פיננסי משמעותי, כישורים רבים וניסיון תהיה אופציה אידיאלית עבור חברה או עסק שמעוניינים לגדול ולהתפתח עוד. אם אתם מחפשים רואה חשבון בחיפה, שהכישורים שלהם מוכיחים שוב ושוב שהם הטובים ביותר, נוכל להמליץ לכם על משרדיהם של רוזנבלט המקצועיים.
  2. התאמה וחיבור – כדאי לכם למצוא מישהו שתתחברו אליו ותוכלו לבצע איתו שיחות פתוחות. זה לא משנה כמה מנוסה או מיומן רואה חשבון מסוים. אם אתם לא תרגישו בנוח איתו, הקשר שלכם לא יהיה מוצלח. לפני שאתם מקבלים החלטה על העסקת רואה חשבון חדש, וודאו שאתם יכולים לראות את עצמכם עובדים עם אותו האדם למשך תקופה ארוכה. החלפה של רואי חשבון יכולה להיות קשה ועלולה לגרום להסחת דעת מיותרת מהפעילות העסקית שלכם.
  3. זמינות – אל תתביישו לבדוק עם רואה החשבון אם יש להם מספיק זמן עבורכם. לקוחות רבים צריכים זמינות של רואה החשבון ואם הוא עובד עם לקוחות רבים, אולי לא יהיה לו מספיק זמן כפי שאתם צריכים. רואה זמן שיגיב לשאלות שלכם בפרק זמן סביר רק יועיל לעסק שלכם.

מומחיות רלוונטית

לרואי חשבון יש מומחיות רבות: התמודדויות והתנהלות מול משרדי ממשלה כמו מול ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ, עבודה עם מסמכים רבים, ועוד. לכן תזדקקו למישהו עם ניסיון בהכנת מסמכים פיננסיים עבור חברות גדולות. משרד רואי חשבון בחיפה בהחלט מוכנים עם כל התמודדות שתעמוד מולם. הם עובדים עם המון חברות גדולות וגופים ציבוריים והם שם בשביל לעזור לכם למצוא פתרונות מקצועיים, שירותי חשבונאות מקיפים מכל פינה והכל ביחס הכי נעים והכי משפחתי שיש.

קיימים רואים חשבון בעל ניסיון בעבודה עם חברות דמות לעבודה שלכם – זה עוזר להם להבין את אופי העבודה וכמובן את הצרכים הייחודיים שהעסק שלכם צריך. ניתן לבדוק אם קיימים אצלם לקוחות גדולים יותר – אם כן, זה סימן טוב שהם יכולים ומסוגלים להתמודד עם צרכים שהולכים וגדלים עם הזמן. העסקה של רואה חשבון היא כבר מזמן לא רק למצוא מישהו שיכול לסדר את המספרים ולעשות החזר מס טוב. רואה חשבון טוב הוא מישהו שיוכל לעזור לכם לקבל החלטות טובות המבוססות על מידע שנלקח מנתונים מדויקים ויודע הכל על העסק שלכם. רואי חשבון הם חיוניים לכל עסק – מהגדולים ביותר לקטנים ביותר. הם דואגים למנהל הפיננסי חיוני, שלכם אולי אין זמן או ידע לטפל בהם בצורה מיטבית. בנוסף, רואי חשבון הם מומחים כמעט בכל הנושאים הקשורים למימון עסקי כמו מיסים. זה אולי נשמע מפתה לחסוך כסף ולעשות הכל לבד בכל הנוגע לכספים העסקיים שלכם אבל מניסיון של אנשים רבים – זה לא נכון ובסוף תשלמו כפול. רואה חשבון ראוי יידע בדיוק מה העסק שלכם יכול להשיג ואיפה שהוא יוכל להוזיל את המס שלכם? הוא יעשה זאת מיד. רואה חשבון מומלץ בחיפה הוא משרדי רוזנבלט שדואגים לקחת על עצמם את תפקיד השותפות, תוך שימוש בהנהלת חשבונות נכונה כדי לפקח על הכספים שלכם, דבר המאפשר להם להזהיר את בעלי העסקים מפני בעיות פוטנציאליות עוד לפני שהן מתעוררות, לדון בשינויים ולחפש מקומות להצלחה.
לא רק הייעוץ נמצא, אלא גם היבטים מעשיים כמו איך לנהל חשבוני שכר וליצור תוכניות עסקיות בשבילכם.

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים