X

מפת הטוטם של איריס אבשלומוב חושפת את כל הסודות

מי מאיתנו לא רוצה לדעת קצת יותר על עצמו, על מערכות יחסים, על קריירה, או על הדברים החדשים שבפתח? איריס אבשלומוב מטירת כרמל מזמינה אתכם לשאול שאלות, ללמוד ואולי אפילו תזכו לקבל מפת טוטם משלכם
איריס אבשלומוב מטירת כרמל משתמשת בפילוסופיה העתיקה של שבט הסנקה, שלפיה כל היצורים שנמצאים כאן בפלנטה, הם קרובי משפחה זה של זה ולכן ישנה תקשורת עתיקת יומין, שמתקיימת בין העצים לאבנים, לבעלי החיים, לאדם ולאדמה.

הפילוסופיה העתיקה הזו טוענת, שבעלי החיים בישראל ובכל מקום, נושאים בתוכם אנרגיה מאוד ספציפית, והמפגשים שלנו איתם בטבע, בעיר ובכל מקום, מעניקים מידע שמזכה בבהירות ואיזון של החיים.


אבשלומוב משתמשת ב-45 קלפי הטוטם של בעלי חיים בארץ ובאמצעות הקלפים היא מכניסה את האדם אל פנימיותו, תוך כדי התבוננות בקלפי הטוטם שנשלפו אנרגטית ואינטואיטיבית, מתוך כוונה לקבל מסר מחפיסת הקלפים.


האינדיאנים מאמינים שרוחה של חיה יכולה ללוות ולהדריך אותנו כמו מלאך או כמו כל ישות רוחנית אחרת והם מלמדים שבמעגל כולנו שווים, כולנו קרובי משפחה זה של זה, כולל העצים, האבנים ובעלי החיים. אל כל אותן רוחות מדריכות של בעלי החיים, אנחנו יכולים להפנות שאלות שאנחנו רוצים לשאול, והרוחות האלו נדיבות במיוחד ושמחות לחלוק את חכמתן איתנו.

טוטם החיות. צילום: איריס אבשלומוב

אבשלומוב אומרת שניתוח מעמיק של מפת טוטם הלידה, הוא כלי לריפוי נפשי עמוק שנועד לעזור לנו להרחיב את ההיכרות עם מתנות הלידה הטבעיות שעימן נולדנו, כמענה לשאלות מהותיות כמו מה הן המתנות שקיבלנו? מהם האתגרים שניצבים בפנינו? האם בחירת המסלול שלנו נכונה? מה מעניקה לנו המפה?

בעזרת קריאת מפת הטוטם האישית ובעזרת הניתוח תוכלו להבין מי נועדתם להיות ומה היקום התכוון כשיצר אתכם. בזמן הזה, יותר מתמיד, למפות עתיקות אלה יש יכולת להשיב את האיזון לחייכם ולחבר אתכם לטבע האמיתי שלכם. כאשר רוצים לקבל בהירות ותשובות לשאלות מהותיות וקיומיות זה זמן מתאים לעשות את מפת טוטם הלידה אותה עושים פעם אחת בלבד.

מפת הטוטם היא מפה ייחודית והיא חלק מערכת ספר וקלפי "טוטם בעלי החיים של ארץ ישראל", שאותה יצר דורון אורסינאו-וינטר.

כשאנשים מגיעים אל איריס אבשלומוב בפעם הראשונה, אם זה למפגש של טיפול במים, שיעור יוגה, ליוויי קואצ'ינג לאורח חיים בריא, או לטיפול בעיסוי, היא כמעט תמיד פותחת עבורם את "מפת טוטם הלידה" שלהם, שבה היא רואה מי הם היו בחיים שקדמו לחיים האלה ומהו השיעור המרכזי שאתו הם נולדו.

איריס אבשלומוב. צילום: גרמן

במפה ישנם תשעה בתים ובתוכם יושבים תשעה בעלי חיים שמכילים חוכמה ותובנות. באמצעות המפה מאבחנת אבשלומוב את השיעור המרכזי בחיים, מה דרוש לכם ביחסים האינטימיים, באיזה תחום מקצועי מתאים לכם לעסוק וכיצד לשפר את התחום הכלכלי.

המפה מגלה את החוכמה שמדריכה אתכם בזמנים קשים, את האנרגיה שתומכת ומגינה עליכם ואפילו מהי התזונה המומלצת עבורכם ומהו היחס שלכם לגופכם. המפה מראה גם איזה מן אדם אתם בפנימיותכם ומהי כמות האנרגיה שעומדת לרשותכם בחיים האלו.

להכיר את עצמכם. צילום: איריס אבשלומוב

"את המפה הזו אני כמובן רוצה להעניק לכם ועושים אותה פעם אחת בלבד, אך היא תישאר אתכם לכל החיים", אומרת אבשלומוב. "המפה תעזור לכם להבין בעצמכם מי נועדתם להיות, אילו קונפליקטים עליכם לפתור, מה מתאים לכם בחיי האהבה וכיצד להגשים את מתנותיכם. אני ממליצה כן לשתף את האנשים הקרובים לכם במתנות הלידה שלכם ואף לחשוף בפניהם את המפה כי היא עשויה לעזור להם להבין את המורכבות הנפשית שלכם ולסייע בריפוי היחסים שלכם איתם.

לזוגות שבאים לייעוץ: באמצעות פתיחה מפת הלידה, אחשוף בפניכם את נקודות התורפה והחולשה שלכם, לצד המשאבים והמתנות שזכיתם בהם. זאת במטרה למנוע ריבים וויכוחים מיותרים, לסייע לכם לתקן ולרפא יחסים ולהנחות אתכם כיצד לתקשר בדרך המתאימה ביותר".

אתם מוזמנים לפנות לאיריס אבשלומוב באמצעות המייל כדי לשאול, להתעניין, ללמוד ואולי גם תזכו במפת טוטם משלכם Irisyogo@gmail.com

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם