X

מתקן מים לבית או למשרד

ריכזנו לכם כמה גורמים שיסייעו לכם להגדיר את הצרכים שלכם ולבחור את בר המים המתאים ביותר

מים הם אחד המרכיבים החשובים ביותר בחיי השגרה שלנו, אם לא החשוב מכולם. ולמעשה, אם רוצים לשמור על אורח חיים בריא, ההמלצות הן להקפיד לשתות לפחות 8 כוסות מים נקיים וטהורים מדי יום. אחת הדרכים לעודד הרגלי שתייה טובים יותר, היא באמצעות מתקן מים. אך מכיוון שישנם סוגים שונים של מתקני מים, עליכם לקחת בחשבון כמה וכמה שיקולים כדי למצוא את האחד המתאים לצרכי הבית או המשרד שלכם.

ריכזנו לכם כמה גורמים שיסייעו לכם להגדיר את הצרכים שלכם ולבחור את בר המים המתאים ביותר.


גודל מתקן המים

הדבר הראשון שעליכם להחליט הוא אם אתם בוחרים במיני בר גדול או קטן. בהתאם להעדפה ולתקציב, תוכלו לבחור במכשירים שמוציאים רק מים קרים, או לבחור במכשיר אשר מפיק מים קרים וחמים. בחירת סוג המתקן תלויה גם במקום בו תציבו אותו ולאופן השימוש בו, כאשר הבחירה יכולה לנוע בין דגמים עצמאיים שנמצאים על שטח הרצפה לבין דגמים קטנים שממוקמים על משטח העבודה.

תכונות של המתקן

בנוסף להחלטה הקשורה לסוג המתקן וגודלו, ישנם עוד משתנים שעליכם לקחת בחשבון כמו למשל עיצוב הברז, מערכת טיהור המים, עיצוב המתקן, מגש הטפטוף, עלויות של המתקן עצמו לצד עלויות התקנה ותחזוקה, תכונות נוספות שיכולות לשמש אתכם כמו למשל מתקן לשומרי שבת ופונקציות מיוחדות שתואמות לאורח חייכם ולאופן השימוש.

קיבולת המים של מתקן המים

כמות המים שמפיק מתקן המים היא גורם לא פחות חשוב שעליכם לקחת בחשבון. עליכם להתייחס לסוגיה הזו בהתאם למספר האנשים שהמתקן צריך לשרת. כאשר מדובר במתקן מים לארגון גדול, עליכם לבחור בדגם שקצב טיהור המים שלו גבוה ושיש לו קיבולת גבוהה, כך שיכול להזרים אספקה סדירה של מים לעובדים. עבור בית פרטי, מיני בר עם אספקה בינונית יהיה מתאים.

תכונות בטיחות

מנעול בטיחות זו תכונה חשובה, במיוחד אם רוצים להתקין מתקן מים באזור עם ילדים. לכן הגישה אל ברז המים תהיה בהישג ידם של ילדים קטנים, כדאי שהמתקן יכלול מנגנון בטיחות שימנע מהם לפתוח את הברז ולשפוך מים לכל עבר, קל וחומר כאשר המתקן כולל גם מים חמים. תכונה זו חשובה כי תחסוך לכם המון טרחה וגם כי תבטיח את בטיחותם ושלומם של ילדים שמשתמשים במתקן.

קלות שימוש ותחזוקה

עליכם להבטיח שהשימוש יהיה אופטימלי והתחזוקה פשוטה, כאשר יש כמה דגשים שכדאי לבדוק כמו למשל את הרווח בין מגש הטפטוף לפתח יציאת המים. מרבית מתקני המים כוללים מספיק מקום בין מגש הטפטוף לפתח יציאת המים, מה שמאפשר למלא בקבוקי מים, קנקנים וכוסות גבוהות. אחדים יכללו מגש טפטוף מתקפל למטרה זו. ולגבי התחזוקה, כדאי לבחור במכשיר שהתחזוקה שלו קלה. למרות שמתקני מים בכללי אלו מכשירים ללא המון תחזוקה, עדיין עליכם לשמור עליהם נקיים. מגש טפטוף נשלף שקל לנקות יהיה בחירה מעולה, מעבר לכך המסנן של המכשיר צריך להיות ברמת איכות גבוהה כך שלא תידרשו להחליף אותו לעיתים קרובות מדי.

הבינו את הצרכים שלכם ויהיה לכם קל יותר לבחור מכשיר מתאים

אם אתם לוקחים בחשבון את כל הגורמים הנ"ל יהיה לכם קל הרבה יותר לבחור את מתקן המים המתאים ביותר לצרכי הבית או המשרד. מומלץ שלא לקבל החלטות נמהרות, בכל זאת, מדובר בהשקעה. הבינו את הצרכים שלכם, פנו לחברה בעלת מוניטין, הסבירו מה הם אותם הצרכים והחברה תוכלו לעזור לכם לבחור את מתקן המים המתאים ביותר במסגרת התקציב שלכם, כך שתוכלו ליהנות ממים נקיים, מטוהרים ובריאים!

 





אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים