כשגודס חוזר הביתה

עוד יום של התרגשות, מקצועיות ואבק כוכבים על רחבת אולם הכדורסל במתנ"ס ליאו באק

גודס סיפר לילדים על השנים בהם גדל בכל מחלקות הילדים והנוער של הפועל חיפה. צילום: מתנ"ס ליאו באק

גודס סיפר לילדים על השנים בהם גדל בכל מחלקות הילדים והנוער של הפועל חיפה. צילום: מתנ"ס ליאו באק

פעילות שיא מיוחדת במינה התרחשה השבוע במתנ"ס ליאו באק, בשיתוף עמותת אוהדי הפועל חיפה כשהגיע המאמן גיא גודס להתארח והשתתף במפגש מרגש עם כל קבוצות הנוער יחד עם הקבוצה הבוגרת של הפועל חיפה. המשתתפים זכו למפגש אישי עם המאמן ובטיפים אישיים שניתנו לשחקנים תוך כדי משחקים שהם קיימו.
גודס סיפר על כך שגדל בקריית חיים וכצעיר עבר את כל שכבות הגיל במחלקת הנוער שהייתה בהפועל חיפה, עד שהגיע לקבוצה הבוגרת בגיל 15.5. בגיל 19 עם פירוק הקבוצה עבר למכבי תל אביב.
גודס זכה כמעט בכל התארים האפשריים: כתלמיד זכה עם אורט ביאליק באליפות העולם לבתי ספר וכשחקן שיחק בנבחרת ישראל. כמו כן, היה גיא לשחקן הישראלי
הראשון ששיחק באיטליה (קזרטה) ולאחר מכן בספרד. כמאמן, אימן את מכבי תל אביב והפועל ירושלים.

במהלך משחק הקבוצות הם קיבלו טיפים מהמאמן גיא גודס. צילום: מתנ"ס ליאו באק

במהלך משחק הקבוצות הם קיבלו טיפים מהמאמן גיא גודס. צילום: מתנ"ס ליאו באק

הדובדבן שבקצפת: מיקי דל ויה מאמן קבוצת הילדים של הפועל לב אדום ליאו באק במתנ"ס ליאו באק – היה בעבר מאמנו של גיא גודס כשהיה בגילאים אלה. במפגש חשו בהתרגשות הגדולה שליווה מפגש זה בין השניים.
אין ספק כי הזיכרונות הציפו את מיקי שסיכם את המפגש כך: "כוכב זה טופח תחת ידיי ומוכיח לכולנו כי התמדה, עבודה קשה, מסירות ומקצועיות הן הנוסחה להצלחה. לשאוף לטוב ביותר זו לא רק סיסמא". השניים עוררו השראה בקרב הילדים והשחקנים.
במהלך המפגש כל קבוצה שיחקה תוך כדי ליווי שחקנים מהקבוצה הבוגרת. גודס עבר בין הקבוצות, נתן טיפים, ענה על שאלות ואף הצטלם עם הקבוצות הצעירות.
הילדים חוו חוויה מיוחדת במינה וערב מלא השראה וספורט ובמתנ"ס ליאו באק מבית החברה למתנס"ים. במתנ"ס מדגישים: " נמשיך להדגיש את ערך המצוינות בספורט ונראה עוד תוצאות".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה