"אנחנו מקווים מאוד שמשהו טוב יקרה."

קונדיטוריית גולדשטיין הוותיקה והייחודית ממשיכה לעבוד לשמחת הלקוחות שמגיעים להתפנק על מאפי הערמונים שנמצאים כרגע בשיא העונה. אבל… במידה ולא יימצא יורש למקום בקרוב, כבר לא יהיה לחיפאים איפה לטעום סברינת ערמונים או אקלר פיסטוק…
פוסט מרגש. מיכל קלמנוביץ'. אלבום פרטי

פוסט מרגש. מיכל קלמנוביץ'. אלבום פרטי

עונת הערמונים. קונדיטוריית גולדשטיין. אלבום פרטי

עונת הערמונים. קונדיטוריית גולדשטיין. אלבום פרטי

אקלר פיסטוק. קונדיטוריית גולדשטיין. אלבום פרטי

אקלר פיסטוק. קונדיטוריית גולדשטיין. אלבום פרטי

ארוחת בוקר מפנקת. קונדיטוריית גולדשטיין. אלבום פרטי

ארוחת בוקר מפנקת. קונדיטוריית גולדשטיין. אלבום פרטי

לפני חודשים ספורים פרסמנו כי קונדיטורית גולדשטיין הוותיקה ששוכנת ברחוב הרצל 47 בהדר ושמשרתת את החיך אנין הטעם של החיפאים במשך עשרות רבות של שנים תיסגר בסוף דצמבר במידה והבעלים שעייפו לא ימצאו יורש שיסכים לקחת את המקום ולהמשיך להפעיל אותו באותה המתכונת בדיוק, כולל כל המתכונים הייחודיים של גולדשטיין. ובכן, לשמחת הלקוחות, קונדיטורית גולדשטיין עדיין עובדת, למרות שלא נמצא יורש למקום ועדיין מחפשים את אותו היורש שיקבל עליו את קונדיטוריית גולדשטיין. השבוע העלתה מיכל, ביתו של מוטי מבעלי הקונדיטוריה, פוסט מרגש  "עזרו לנו למצוא את היורש. לאור דרישת הלקוחות החלטנו לעכב את סגירת הקונדיטוריה בחודשיים נוספים. בתקופה זו, אנו מחפשים את היורש (בדמי שכירות כדאיים במיוחד או ברכישה בדמי מפתח במחיר מציאה). היורש יקבל סיוע וליווי מלא וכמובן את סודות המתכונים וכל זה על מנת שתוכלו להמשיך להתענג על מטעמי העוגות הייחודיות שלנו…. שתפו את הפוסט ואולי אתם אלה שתמצאו את היורש…" אז יצאנו לברר מה נשתנה במקום..

מוטי מאירוביץ', מבעלי קונדיטוריית גולדשטיין, עדיין לא נמצא יורש?

האמת היא שהיה כבר בן אדם שנמצא מתאים וכמעט חתמנו חוזה אבל הייתה בעיה טכנית מבחינתו ולכן זה לא הסתדר. אנחנו ממשיכים ומחפשים מישהו שיחליף.

ויש עדיין כח?

בינתיים כן. בסדר עדיין עובדים והלקוחות מרוצים. הבת שלי העלתה פוסט שאנחנו לא סוגרים וכולם שמחים מאוד.

התחילה עונת הערמונים הידועה?

כן! בוודאי. עונת פירה הערמונים בשיאה והיא עדיין ממשיכה כחודש וחצי אני מעריך, אפשר לבוא ליהנות מהפירה, האקליר, הסברינה והטורט ערמונים.

ומה יהיה אם וכאשר לא תמצאו יורש?

אני מעריך שעד פסח נמצא ובמידה ולא נמצא נפסיק לגמרי וחבל. קשה לנו כי הילדים לוחצים עלינו למצוא מחליף… בינתיים אני מודה לך על הכתבה ולכל מי שמפרגן ועוזר לנו בחיפושים אחרי היורש. אנחנו מקווים מאוד שמשהו טוב יקרה.

אמן.  


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם