הורוסקופ: מה בין ט"ו בשבט למזלות

איזו ברכה אנחנו מברכים על כל פרי ופרי ומה חשיבותה. מי צריך להשקיע הבעבודה או בחיים או בזוגיות ואיזה יום בחודש טוב לך או איזה יום כדאי לשבת ולא לעשות בו כלום. ליאור מרדכי בטור שבועי מתוק מפירות העונה.

תחזית אסטרולוגית שבועית וכמה מילים על חשיבותו של ט"ו בשבט/ ליאור מרדכי

היום (שני) נחגוג את ט"ו בשבט, נוהגים לקיים סדר ט"ו בשבט, מנהג הנושא עימו סגולות נפלאות לשפע וברכה. בעת אכילת פירות שנאכלים בשלמותם, הפרי והקליפה, למשל: ענבים, תאנים, תפוחים, לימונים (לימוניות קטנות או ריבה), אגסים, תותים, חרובים, חבושים, גויאבה או אפרסמון, נבקש להיות יפים מבחוץ ויפים מבפנים. שיהיה תוכי כברי". בעת אכילת פירות שקליפתם נאכלת ותוכם נזרק, כמו: זיתים, תמרים, משמשים, אפרסקים, שזיפים, אוכמניות, ליצ'י, דובדבן, פיטנגו או מנגו, נבקש: "שנזכה להוציא מתוכנו את כל הדברים שאין בהם צורך: שנאה, קנאה, עצבות, תחרות, נטירה, טינה". בעת אכילת פירות שקליפתם נזרקת ותוכנם נאכל : אננס, ערמונים, רימונים, אגוזים, שקדים, פיסטוקים, לוז, צנוברים, פומלית, פומלה, אשכולית, קיווי או קוקוס, נבקש שנראה את הטוב והמתיקות בכל אדם, כולל בעצמי. ושנזכה לדון כל אחד לכף זכות, לא לראות בו איזושהי קליפה חלילה. סגולות שבעת המינים: חיטה– בינה והצלחה, הזמנת  פרנסה בשפע "חלב חיטים ישביעך". שעורה –שלום בית. גפן –זיווג הגון ופוריות. תאנה – סבלנות וסובלנות. רימון – שמירת הפה מלשון הרע ומדיבורים רעים. זית – בנים צדיקים. שמן זית סגולה לזיכרון. תמר- גדולה והצלחה.

טלה

אל תסמכו על האחרים, קבלו את ההחלטות לבד. אתם נוטים למעשים בלתי שגרתיים.  לא הכול יהיה לרוחכם, אך לא כדאי להתעקש, עדיף לזרום. אם תסמכו על הקב"ה ותזרמו – המזל לא יעזוב אתכם. אל תהססו לגלות אומץ לב ולהסתכן.  תקשיבו ללבכם ותגלו את רגשותיכם מבלי לחשוב פעמים. ימים שליליים – 24 ו-28/1

שור

אל תספרו על עצמכם ועל משפחותיכם. אם תצטרכו – תגידו רק את המינימום שבמינימום, ולא סודות המשפחה ולא את הבעיות שלה. כל החלטה שתצטרכו לקבל תשקלו פעמיים. זמן טוב להתקדמות בספורט ובעבודה, אך תיזהרו מהתאונות. אל תהיו היפוכונדרים ואל תחפשו אצלכם מחלות. אם אתם לא חשים בטוב– תבדקו מה וכמה אתם אוכלים. יום שלילי עבורכם השבוע  – 24.1.

תאומים

זמן טוב להשתלמויות. לשמירת על שלום בית – פשוט תשמרו על הפה שלכם, תחשבו לפני ולא אחרי שאתם מדברים. לשמירה על בריאותכם – תהיו כמה שיותר בחוץ, זה לא הזמן להיות בבית. ימים שליליים עבורכם השבוע – 27, 28 ו-31.1.

 

שעורה –שלום בית. גפן –זיווג הגון ופוריות. תאנה - סבלנות וסובלנות. צילום: אילוסטרציה

שעורה –שלום בית. גפן –זיווג הגון ופוריות. תאנה – סבלנות וסובלנות. צילום: אילוסטרציה

 

סרטן

זהו זמן לעבודה קשה ושמירה על אופטימיות. לא להתמרמר! כיס המרה שלכם רגיש השבוע, כך שתיזהרו מלאכול מזון שומני/ מטוגן. אם יש לכם מחלות כרוניות– שימו לב לטיפול/ מניעת ההחמרה. אם יש לכם מחלות כרוניות של הקיבה– מומלץ מיד להתחיל בדיאטה מתאימה. מומלץ גם דוש ניגודי (מים חמים-מים קרים-מים חמים) ושתיית תה מליסה. זמן טוב לטיפולי רפואה מזרחית (דיקור, יוגה, עיסוי הודי וכדו'). אל תלוו עכשיו כסף – לא תקבלו אותו בקרוב. יום חיובי עבורכם השבוע – 26.1; ימים שליליים – 24 ו-31.1

אריה

זמן טוב לכל הקשור לשידוכים, זמן טוב לחזק את הזוגיות ויחסים במשפחה בכלל. זמן לעשות שינוי במראה החיצוני שלכם– גם אם זה לא לרוחו של מישהו. זמן טוב לקרוא/ ללמוד משהו בתחום העבודה שלכם. מומלץ לאכול כמה שיותר פירות וירקות ולשתות תה או תה ירוק עם דבש או סילאן. ימים שליליים עבורכם – 24 ו-27.1.

בתולה

המפתח להצלחה השבוע– סייג לחכמה שתיקה. זמן טוב לפנק את יקיריכם במתנה קטנה, אך מכל הלב. יום שלילי עבורכם השבוע – 24.1.

מאזניים

זמן לא טוב ללוות כסף. אם אין לכם ברירה, חפשו עזרה מהאנשים ולא מהבנקים. תיזהרו במשפחה: האיזון דק מאד ויש נטייה לחוסר יציבות ביחסים. לשם חיזוק הבריאות ומניעת המחלות השיטה היעילה עבורכם כעת זה פעילות גופנית. מומלץ לאכול כמה שיותר ירקות כתומים. זמן טוב לטיפולי עור למיניהם. יום פחות טוב עבורכם השבוע – 25.1.

עקרב

תשתדלו להישמר מהאנשים חולים במחלות עונתיות– הנטייה שלכם לתפוס וירוסים כעת גבוהה מהרגיל. אם חליתם – מומלץ לטפל בבעיה ב"שיטות סבתא". בין אם אתם בריאים או לא ממש– תשתו כמה שיותר תה עם לימון ותאכלו ג'ינג'ר, זה יעזור בכל מקרה. אל תחששו לגלות את הרגשות האמיתיים שלכם. לא תמיד אומרים לכם את זה, נכון? נו, אז תתפסו את הרכבת… ימים חיוביים עבורכם במיוחד השבוע – 26 ו030.1.

קשת

עמלכם בעבודה יביא פירות. אל תשכחו לעשות לחיים קטן לכבוד זה – עם העמיתים לעבודה ו/ או אנשים הכי קרובים לכם כדי להמשיך ולהתקדם, כדי להצליח במה שטרם הצלחתם– חשוב שתגלו כעת את הנחישות שלכם, יכולת ההתמדה וכוח רצון. תשקיעו למוניטין שלכם כבן אדם ישר והגון. זה יעזור לכם בעתיד. יום חיובי במיוחד עבורכם השבוע – 26.1., יום שלילי – 24.1.

גדי

זמן להעלות מבחינה רוחנית ולמלא מאגרי אנרגיה שלכם. תפילה, יצירה, שירה, בעלי חיים וילדים יעזרו לכם בכך. עם שותפים, בני זוג ובני המשפחה תרבו בפשרות. אל תיקחו הלוואות ואל תלוו, זה לא הזמן. זה גם לא הזמן לעסקאות שהחוקיות שלהן לא חד-משמעית. ימים חיוביים במיוחד – 26 ו-30.1, ימים שליליים – 24 ו-28.1.

דלי

זהו זמן לעליה רוחנית, זמן להפוך לאדם עוד יותר רוחני ובעל לב עוד יותר טוב. זמן להביע נחישות בהשגת המטרות, היצמדות לעקרונות שלכם, יכולת לראות את הפרטים הקטנים ויכולת להסתכל לקשיים בעיניים. אם יש לכם עסק, יתכן שתחושו ירידה בביקוש ובהכנסות. אל תדאגו זהו מצב זמני אם כי כעת אין מה לעשות עם זה. ימים חיוביים במיוחד עבורכם השבוע – 26 ו-27.1, יום שלילי – 25.1.

דגים

יש לכם נטייה למחלות עונתיות – תיזהרו מרוח פרצים, תשמרו רגליים במצב חם ויבש, קחו ויטמין C ותשתדלו לא להתקרב לאנשים חולים במחלות עונתיות. כמו כן, יש לכם נטייה להחמרת מחלות כרוניות ולהופעת מחלות חדשות.  תיזהרו מתרופות הורמונליות, עשו הכול בכדי לא לגעת בהם. תקשיבו לעצות יקיריכם. זה לא הזמן להפגין גאווה….ימים טובים במיוחד עבורכם – 26 ו-31.1, יום שלילי – 25.1.

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה