"אני איש מבדר, זו ההופעה שלי, אז מרשים לי לשיר את השירים שלי…." לייזי גורדון מגיע להופעה בצפון. שווה.

לייזי גורדון, שחקן עבר בהפועל חיפה כדורסל, ממשיך לפרשן בעולם הספורט אבל במקביל מופיע בארץ ובחו"ל עם המוזיקה הייחודית שלו הכוללת רומנטיקה, חכמת חיים והומור. וכן, זה נשמע מצוין.
 

יוצר ייחודי, גורדון. אלבום פרטי

יוצר ייחודי, גורדון. אלבום פרטי

גוספל, לא גפילטע. גורדון. אלבום פרטי

גוספל, לא גפילטע. גורדון. אלבום פרטי

מופיע השבוע בצפון, שווה להגיע, גורדון. אלבום פרטי

מופיע השבוע בצפון, שווה להגיע, גורדון. אלבום פרטי

לייזי גורדון הוא שחקן עבר בקבוצת הכדורסל של הפועל חיפה, שבהווה מתפקד כפרשן בספורט 1, כותב טורים על מכבי בספורט 1/2. מייצג חברת קפה בשם דאדא, מרצה ומנחה אירועים ומשתתף בפרסומות בטלוויזיה. ויש שמועות שגם ישתתף בריאליטי בקרוב…. ומה שהכי חשוב זה שלייזי הוא גם זמר ויוצר שהמוזיקה שלו מנוגנת ברדיו בתחנות שונות. לפני שנים אחדות עשיתי עם לייזי המיוחד במינו כתבה על עולם המוזיקה שלו ומאז התפתח הבחור לא מעט אז חזרתי לבדוק מה קורה איתו בימים אלה. ומסתבר שלא מעט.

לייזי, מה הולך? איך מתקדם בעולם המוזיקה?

הקלטתי ממש עכשיו ב'זורע'  את הדיסק האחרון שנקרא ליפ, "עלה", אצל ז'אן פול זימבריס המתופף מהחברים של נטאשה, ז'אן פול הוא ביי פאר הטוב ביותר בשבילי. הוא מתופף אדיר, עשיתי גם דיסק בזמנו עם יוסי פיין המפיק והמתופף היה ניר צדקיהו שניגן עם פיל קולינס. כיף לעבוד עם מתופפים גדולים כאלה.

מה הסגנון?   

החומר שלי הוא ארץ ישראלי אבל בגלל שאני לא קשור בהווייה למדינת ישראל, אני מבטא את עצמי כזמר מקהלה בגוספל צרץ'. אני אולי יהודי גפילטע פיש בחוץ אבל בפנים אני האימא של השחור.

כלומר…?

ההופעה שלי היא סטנד אפ ושירה גרובית. אני איש מבדר, זו ההופעה שלי, אז מרשים לי לשיר את השירים שלי…. אני מלמד את הקהל והם שרים איתי את כל הפזמונים. זה מקשר אותך לקהל. גם בחו"ל זה ככה . הם שרים איתי הכל. כל הופעה שלי מתחילה מאפס, אני לא מוכר, אין לי קרדיט ואני מצליח יחד עם זה. כל פעם שמישהו מביא אורח מחו"ל כמו חברה גדולה או וועדים וכו' ורוצים להרשים אותו אז מביאים אותי להופיע. העניין הוא שאני לא משתמש חזק ביח"צ בארץ כי המוזיקה מתאימה יותר לחו"ל,

מה יותר קרוב אליך, להופיע בארץ או בחו"ל?

אני מופיע בארץ כי ההופעה זה החזרה שלי ארצה לתמיד. הזיקה שלי לארץ גבוהה. אני לא רומאי ברומא אבל אני עקשן ואני גאה בישראליות ובעצמי ועם זאת, המוזיקה שלי היא ייחודית, אורגינלית, ואני עושה עם זה את ההסברה לחו"ל.

על מה שר?

בשירים שלי יש רומנטיקה ושירי אהבה. הרבה רומנטיקה. שירי וויזדם של חכמת חיים. הרבה הומור מוכנס למילים, אני שר כמו שאני מדבר ולכן קל לקהל להתחבר.

והקהל בארץ מתחבר?

תראה, אני גם מוזיקאי וגם סטנדאפיסט והחלום שלי הוא להביא את השירים שלי לפרסום בסרטים או סדרות בחו"ל. אבל אני לא אוותר על החיים בישראל והעתיד של המשפחה כאן! שרתי בהיכל הספורט בחיפה, ממש בפתיחה שלו, יחד עם דפנה ארמוני, שרנו את ההמנון.

ולכבוד ההופעה הקרובה שלך באזור שלנו, איך אתה מתחבר לחיפה?

אני מאוד אוהב אותה, את חיפה, היא יותר יפה אפילו מסן פרנסיסקו, שם כתבתי את הדיסק שלי "ליפ".  אני בעצמי התחתנתי בחיפה כי אשתי חיפאית במקור.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות