"היום אני מבין שאו שאתה הולך עם זה עד הסוף או שאתה פשוט יוצר ומקווה שכמה שיותר אנשים ישמעו ויאהבו." בן זלץ בסינגל שישי.

עורך דין בעל תואר שני בשמאות מקרקעין, איש חיי לילה וזמר שהוציא את הסינגל השישי שלו. קבלו את בן זלץ מהצוות בן ונוי שעושה את המוזיקה שהוא אוהב ורוצה להשמיע אותה לעולם.
 

סינגל שישי! בן זלץ. צילום: שי פרנקו.

סינגל שישי! בן זלץ. צילום: שי פרנקו.

ונעבור לפנינת תרבות חיפאית.. אתם אולי מכירים אותו מחיי הלילה בצפון או כחלק מהצוות 'בן ונוי' מהג'מני אבל בן זלץ הוא גם זמר שהוציא את הסינגל ה – 6 שלו ממש עכשיו. והוא מצליח וגורף השמעות. אז כן, בן הוא אמנם עו"ד עם תואר שני בשמאות מקרקעין שביום עוסק בנדל"ן אבל בזמן הפנוי שלו הוא גם כותב ומלחין חומר מקורי שלו… עד עכשיו כתב זלץ עשרות שירים אבל רק את השירים שהוא אוהב הוא החליט להפיק כשאת השיר הראשון הפיקו לו רון הופמן ובנואה מלהקת סינרגיה ואת השירים  מספר 2 ו-3 הפיק ראלף,שהוא כיום הבעלים של המרתף. את השיר האחרון "יום חדש" הפיק עמית שגיא שהפיק את להקת 'קפה שחור' המצליחה.

זלץ, פותחים בקריירה?

בשיר הראשון השקעתי המון כסף על הפקה, יחסי ציבור, קליפ, שליחה של סינגלים וכו', אחרי שראיתי כמה קשה להצליח פה במוזיקה והבנתי שאני לא הולך לבזבז את כל האנרגיה והכסף שלי על זה, בחרתי פשוט ליצור ולהשמיע לעולם, כי כולם רוצים גם לקבל קצת תשומת לב ….

מה עם הופעות בלייב?

הופעתי כמה פעמים עם הרכב, אבל היום אני מבין שאו שאתה הולך עם זה עד הסוף או שאתה פשוט יוצר ומקווה שכמה שיותר אנשים ישמעו ויאהבו.

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות