X

קורסים חדשים באקדמית גורדון

קורס קבלת החלטות ברוח הפסיכולוגיה החיובית, קורס לימודי התעודה LI-CBT וקורס הנחיית הורים וחינוך למיניות בריאה
האקדמית גורדון משיקה

קורס קבלת החלטות ברוח הפסיכולוגיה החיובית

פסיכולוגיה חיובית  עוסקת בחקר האושר והשגשוג האנושיים ומנסה למצוא ולטפח חוזקות, תכונות חיוביות וכישרון אנושי ולהפוך את החיים הרגילים למספקים יותר היא מסייעת בחיזוק חוסן נפשי וצמיחה במקום טיפול בקשיים.

האקדמית גורדון משיקה קורס חדש לקהל הרחב, בו תציג דר' קרן אור חן  את גישת הפסיכולוגיה החיובית


בסדרת מפגשי זום המיועדת לקהל ותסייע להעניק כלים להתמודדות עם צמתים מרכזיים בחיים, קבלת החלטות נכונה ועוד. הקורס בוחן את דרכי ההתמודדות ומעורר דרך חשיבה חדשה אודות איכות חיינו והדרך אל האושר.

במסגרת הקורס יוענקו כלים לקבלת החלטות ברוח הפסיכולוגיה החיובית, הגברת רגשות חיוביים ואופטימיות, חשיבות הכרת תודה ופיתוח הקשר בין גוף ונפש, יוענקו כלים לפיתוח יחסים בין אישיות והשגת מטרות ותכלית בחיים כמו גם כלים למעבר חלק בין מצבי לחץ לזרימה.

 

פרטים והרשמה 048690197, לינק לרישום

חזית משופצת מכללת-גורדון     צילום-matter-

 

 

קורס לימודי התעודה LI-CBT

תקופת הקורונה העלתה באחוזים גבוהים במיוחד את אחוז הילדים והנוער אשר סובלים מחרדות ודיכאון. ההסתגרות ללא קשרים חברתיים מצד אחד והרחק מהעין השופטת של חברת הילדים והנערים בבתי הספר בגיל רגיש כל כך בו נבנה הדימוי העצמי, הביאה עם תום התקופה, לספסלי בתי הספר אלפי ילדים הסובלים מחרדות חברתיות, OCD ודיכאון. גם שנתיים לאחר סיום המחלה התופעות הללו נותרו אצל רבים מהתלמידים שאינם מסוגלים לחזור לשגרה אמיתית.

האקדמית גורדון משיקה את קורס לימודי התעודה LI-CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי בעצימות נמוכה) על מנת לסייע לאנשי החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי ולהעניק להם כלים להתמודד עם תלמידים המגלים קשיים אלה.

גישה זו מובילה בעולם לסיוע בהתמודדות עם קשיים רגשיים ומספקת מענה למגוון סוגים של הפרעות חרדה, דימוי עצמי נמוך, דכאון ועוד.

הקורס מקנה דרכי טיפול בLI-CBT, מסייע בהבנת תהליכים פסיכולוגיים בילדים בכיתה ומחוצה לה, ומעניק ידע בנושאים אתיקה רלוונטים בתחום ודרכים לניהול שיחה עם הילד והתערבות ולתמיכה בו.

הקורס מיועד לאנשי חינוך מהחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי ומעניק גמול מוכר לאופק חדש ועוז לתמורה.

פרטים והרשמה 048690197, לינק לרישום

 

קורס הנחיית הורים וחינוך למיניות בריאה

הורים רבים נמנעים משיח פתוח בנושאי מיניות עם תחילת גילויי המיניות מגיל צעיר (איך באים ילדים לעולם) ועד לגיל הנעורים. מסרים סותרים ומבלבלים בנוגע למיניות,  מגדר, דימוי גוף, זהות, פגיעות וסיכונים מגיעים לילדים כיום מהרשתות החברתיות ומסרטי פורנו אליו הם נחשפים בגילאים צעירים מדי, ומגדירים עבורם תפיסות לא נכונות על מיניות. לנוכח מציאות זו, הצורך להעביר איך באמת צריכה להראות מיניות בריאה וקשרים רומנטיים, שאין בהם שליטה, פגיעה או התחשבות בצד אחד בלבד, היא חשובה מתמיד אבל הקושי להתמודד עם נושאים אלה נותר גם כיום, הן אצל הורים והן אצל מחנכים.

האקדמית גורדון משיקה קורס חדש המיועד לאנשי חינוך פורמלי ובלתי פורמלי, מדריכים, מורים גננות ובעלי מקצוע בשדה הפרא רפואי. הקורס  ישלב בין לימודי הורות ומשפחה (כולל פרקטיקום בהנחיית הורים) ולימודי חינוך למיניות בריאה. ההרצאות יתייחסו לנושאי מגדר, חברה ותרבות, מסכים, פורנוגרפיה ומניעת אלימות מינית ויספקו כלים להכשרת הורים להתמודדות פתוחה ונכונה עם נושאים אלה בכל הגילאים הרלוונטיים. בסיום הקורס הלומדים מקבלים תעודת הסמכה להנחיית הורים עם התמחות בחינוך למיניות בריאה ומתן לגיטימציה לשיח על מיניות ומתן ידע תואם גיל.

פרטים והרשמה 048690197, לינק לרישום
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם התחסנתם לשפעת השנה?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך