אבן ראשונה לבית ספר ברזני

בטקס מכובד ומרגש הונחה אבן הפינה לבית הספר החדש שייקרא על שמו של תא"ל אבנר ברזני ז"ל

 

ראש העיר אריה טל מניח את אבן הפינה לבית הספר על שם תא"ל ברזני ז"ל. צילום: עיריית טירת כרמל

ראש העיר אריה טל מניח את אבן הפינה לבית הספר על שם תא"ל ברזני ז"ל. צילום: עיריית טירת כרמל

בטקס מרשים, מכובד ובעיקר מרגש, הונחה ביום שני ט"ו בשבט (25/01) אבן הפינה לבית הספר היסודי החדש שיוקם בשכונה החדשה בטירת כרמל ושיקרא על שמו של תת אלוף אבנר ברזני ז"ל. בטקס, נכחו מאות אורחים ובהם בכירים לשעבר במערכת הביטחונית ובכירים במערכת העסקית, הפוליטית והחינוכית של מדינת ישראל שעבדו עם תת אלוף אבנר ברזני לכל אורך דרכו הצבאית והציבורית העשירה. בין הבכירים שהגיעו לטקס, היה הרמטכ"ל ושר הביטחון לשעבר, שאול מופז, שר הביטחון לשעבר יצחק מרדכי, חבר הכנסת אלעזר שטרן, מפקד חיל הים לשעבר, האלוף אלי מרום (צ'ייני), איש העסקים והחינוך איתן וורטהיימר ודובר צה"ל לשעבר, תת אלוף אבי בניהו שגם הנחה את הטקס. בטכס נכחו גם בני משפחתו של אבנר ברזני ז"ל ובהם אימו, אחיו ואחיותיו, רעייתו וילדיו. בנוסף, כיבדו את הטקס גם כל בכירי עיריית טירת כרמל ובהם ראש העיר אריה טל, סגנו מוריס אסייג, חברי מועצת העיר ומנהלים בכירים.
בדברים שנשא ראש העיר אריה טל בפני האורחים הרבים, הוא סיפר על משפחתו הענפה ועמוקת השורשים של תת אלוף אבנר ברזני ז"ל, "שגם אם הולכים עשרה דורות אחורה, עדיין ניתן למצוא ביניהם אנשי חינוך ודת מהמעלה הראשונה". בהמשך דבריו, סיפר ראש העיר על ילדותו המשותפת עם ילדי משפחת ברזני שגרו בשנות החמישים של המאה הקודמת במעברה בשכנות להוריו. בהמשך הדברים, סיפר ראש העיר כי ההחלטה לקרוא את שם בית הספר החדש על שמו של תת אלוף אבנר ברזני ז"ל, נפלה בעקבות בקשתה של אימו שפנתה אליו וביקשה שידאג להנציח את בנה. ראש העיר אריה טל, נענה למשאלת הלב של האם הנערצת והביא את הבקשה בפני חברי מועצת העיר שנענו לה פה אחד.

תא"ל אבנר ברזני ז"ל. היה בין הוגי תכנית "עתידים"

תא"ל אבנר ברזני ז"ל. היה בין הוגי תכנית "עתידים"

תת אלוף אבנר ברזני ז"ל, הגיע עם משפחתו לטירת כרמל בגיל שמונה חודשים ואת השנים הראשונות של ילדותו, הוא בילה בטירת כרמל. בשנת 1967 הוא התגייס לצה"ל ושירת את המדינה בתפקידים בכירים במשך 34 שנים עד הגיעו לדרגת תת אלוף. עם פרישתו מצה"ל בשנת 2001, מונה אבנר ברזני למנכ"ל המשרד לביטחון פנים ושם הוא נשאר עד שנת 2002 שבה הוא מונה לנציב קבילות החיילים החמישי של צה"ל, תפקיד שאותו הוא מילא עד שנת 2008. בשנת 2000, בזמן שהוא עוד היה בשרות פעיל בצה"ל, הגה תת אלוף אבנר ברזני ביחד עם הרמטכ"ל דאז שאול מופז והתעשיין איתן וורטהיימר, את תוכנית 'עתידים' שמשלבת בתוכה תוכניות שמסייעות לצעירים מהפריפריה של מדינת ישראל לרכוש השכלה אקדמית תוך שיתוף פעולה עם צה"ל ועמותות אזרחיות. הפרויקט , נחל הצלחה גדולה וזאת בלשון המעטה וחותמו של תת אלוף אבנר ברזני ז"ל, מוטבע בו עד היום. בתאריך ה-10/12/2009 הלך תת אלוף אבנר ברזני לעולמו לאחר מחלה.
בדברים שנשא שר הביטחון לשעבר, איציק מרדכי לזכרו של תת אלוף אבנר ברזני ז"ל, הוא סיפר כי אבנר היה אחד האנשים המדהימים ביותר שהכיר במסלול חייו. "תת אלוף אבנר ז"ל, השאיר אחריו מפעל חיים ענק שבשביליו הולכים היום מאות סטודנטים ואנשי חינוך בכל רחבי הארץ" סיפר מרדכי בהתרגשות והמשיך: "ליוויתי את אבנר בימיו האחרונים תוך תקווה שהוא יצא מהמחלה שהוא נקלע אליה אך לצערי הוא לא הצליח. אבנר יחסר לכולנו".
בדברים שנשא הרמטכ"ל ושר הביטחון לשעבר, שאול מופז, שהיה שותפו של תת אלוף אבנר ברזני בפרויקט 'עתידים', הוא אמר: "באנו היום להניח אבן פינה לבית ספר שייקרא על שמו של אחד מאנשי המופת שקמו למדינת ישראל. מעטים הם האנשים שיש בהם את הנכונות והייחודיות שאפיינו את אבנר ברזני ז"ל, שדאג במהלך חייו לחינוכם והשכלתם של דורות שלמים. השורשים של תרומתו האדירה ישפיעו על הדורות הבאים ופרויקט עתידים שלמדו ולומדים בו אלפי תלמידים וסטודנטים, הוא עדות חיה לשורשים האלה. הקריאה של בית הספר החדש בטירת כרמל על שמו של אבנר ברזני ז"ל, היא פעולה ראויה של ראש העיר אריה טל ושל חברי המועצה העירונית של טירת כרמל, שתנציח את מפעל חייו על ידי כך שתשריש אותו לכל הדורות הבאים בעיר היפה והמיוחדת שאבנר גדל בה".
בסוף דברי הברכה, חתמו כל המכובדים על מגילת ההקמה של בית הספר. לאחר מכן, יצאו כולם להניח את יסודות הבטון הראשוניים לאבן הפינה של בית הספר היסודי החדש שיכיל 18 כיתות לימוד שבהן ילמדו בים 500 ל-600 תלמידים. בין דברי הברכה, נהנו האורחים ממוזיקה נעימה שניגנה התזמורת העירונית של טירת כרמל בניצוחו של מנהל הקונסרבטוריון, אלכס פרידמן.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בטירת כרמל

 • טיול משפחות בטבע לילדים עם מוגבלות

  מרכז משלים למשפחה בטירת כרמל הפיק וערך טיול משפחות בטבע שבו השתתפו אבות ואחים ואחיות לילדים עם מוגבלות
 • הכשרת מתנדבי החירום

  ראש העיר אריה טל ברך את בוגרי המחזור השני של הכשרת מד"א למתנדבי החירום שהתקיים בטירת כרמל
 • טירת כרמל מתייחדת עם בנות ובני העיר שנפלו במערכות ישראל

  אלפים מתושבי טירת כרמל השתתפו אמש בטקס יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה שנערך ברחבת האנדרטה לזכר הנופלים בעיר
 • כנס החינוך הבינלאומי לגיל הרך

  מנהלת תחום החינוך לגיל הרך בטירת כרמל השתתפה בכנס בינלאומי שנערך בעיר מקאו שבסין
 • פסטיבל הליכות ג'יין

  מסורת הליכות ג'יין בטירת כרמל יוצאת לדרך בפעם השנייה ולוקחת אתכם לסיור בבתי כנסת בעיר
 • חגיגה של כוכבים ביום העצמאות

  במסגרת המסורת רבת השנים של העיר טירת כרמל, גם חגיגת העצמאות ה-71 של מדינת ישראל תתקיים בעיר טירת כרמל כשהיא מארחת סוללה של כוכבי זמר ישראליים ובראשם הזמר המוכשר והמצליח, אייל גולן.
 • טקס חלוקת מלגות לסטודנטים

  השבוע, התקיים במרכז צעירים והון אנושי בטירת כרמל, טקס הענקת מלגות לסטודנטים צעירים מהעיר טירת כרמל והסביבה
 • גאווה גדולה לטירת כרמל

  שלושה חניכים מהמתנ"ס המקומי זכו במדליות כסף וארד במסגרת אליפות ישראל בג'ודו
 • 'מרחב בטוח - מנהיגים שינוי ברשת'

  במסגרת שיתוף פעולה בין מחלקת הנוער של עיריית טירת כרמל לבין קרנות הביטוח הלאומי שאותה מובילה עמותת 'עתיד בטוח' הפועלת למניעת אלימות בקרב בני נוער בטירת כרמל, נפתחה בימים אלה התכנית 'מרחב בטוח- מנהיגים שינוי ברשת' לבני הנוער בעיר.
 • מופע סיום בוגרי ביה"ס שיפמן

  צבעים מרהיבים שתובלו בהמון מצב רוח ושובת נעורים, האירו בשבוע שעבר את עיניהם של מאות מתושבי טירת כרמל
 • סדר פסח בסימן אחדות

  מי שהגיע לרחבת בית הספר "זבולון המר" בטירת כרמל, לא יכל שלא להתפעל מליל סדר מופתי בהשתתפות תלמידי בית הספר, שאירחו גם את ילדי גן "אשל" וכל זה בסימן אחדות.
 • יום המעשים הטובים

  מאות מתושבי טירת כרמל לקחו חלק ביום המעשים הטובים הבינלאומי לשנת 2019 שבמסגרתו מתגייסים מיליוני אנשים בעולם למען האחר.
 • טורניר כדורגל קדם מתנסיאדה

  חניכי קבוצת הכדורגל של מתנ"ס טירת כרמל הגיעו למקום השני בגמר הקדם מתנסיאדה של מחוז חיפה והעמקים
 • חיים שכאלה

  עשרות מעובדי עיריית טירת כרמל, מנהלי מחלקות ואנשי ציבור וותיקים וחדשים הגיעו בערב שלישי (19/03) לאולם האירועים של אשכול פיס כדי להשתתף במסיבת הפרישה של שמואל קטוני הוותיק, שמשמש כמזכיר עיריית טירת כרמל בארבעים השנים האחרונות.
 • טירת כרמל שמחה וצהלה

  עיריית טירת כרמל והמתנ"ס המקומי בשיתוף עם קבוצת פעילים חברתיים בטירת כרמל, עורכת לכבוד התושבים נשף פורים חגיגי ועשיר באירועים.
 • מאבק בהוסטל לעברייני מין

  במסגרת המאבק שמנהלת העיר טירת כרמל כנגד הפעלתו של הוסטל לטיפול בעברייני מין בעלי מוגבלויות בבית החולים לפגועי נפש בעיר, התקיימה היום (שלישי) בחדר הישיבות של העירייה, ישיבת עבודה משותפת לנציגי מטה המאבק המשותף שבו חברים נציגי העירייה ונציגי ההורים בטירת כרמל.
 • תרגיל לקליטת אוכלוסייה אזרחית במצבי חירום

  ביום שלישי ערכה מחלקת הביטחון העירונית של עיריית טירת כרמל בשיתוף עם משרד הפנים ופיקוד העורף תרגיל מקיף לקליטת אוכלוסייה אזרחית.
 • יריד חקר עירוני

  חמישים ושתיים  (52) עבודות חקר,  מאה שמונים וחמישה (185)  תלמידים , שישה (6) בתי ספר השתתפו ביום שלישי האחרון ביריד חקר מדעי –עירוני
 • תרגיל היערכות לרעידת אדמה

  במסגרת תרגיל ארצי שמדמה תרחישים של רעידת אדמה וגלי צונאמי, תרגלו היום (שלישי) תלמידי כל מוסדות החינוך בטירת כרמל תרחיש שבו הם נאלצים לפנות את כיתות הלימוד לשטחי כינוס בעקבות רעידת אדמה שסיכנה את הבניין שבו הם לומדים.
 • פרויקט חונכות אישית לצעירי טירת כרמל

  לאחרונה נבנה בטירת כרמל פרויקט חונכות אישית לצעירי טירת כרמל המכין אותם לקראת הצו הראשון והגיוס לצה"ל.
 • יריד מדעי-עירוני ראשון בטירת כרמל

  52 עבודות חקר, 183 תלמידים, 6 בתי ספר – הישג מרשים זה לא היה מתרחש, ללא הנחייתם ועבודתם המסורה והתומכת של שותפים רבים
 • מיקרוסינמה – קולנוע בנעלי בית

  כ-100 מתושבי טירת כרמל התייצבו ביום רביעי האחרון בבניין הספרייה העירונית בעיר בכדי לתמוך במיזם החדש של הספרייה
 • "תופסים כיוון" 

  השבוע התקיים אירוע חגיגי לרגל סיום המחזור הראשון של תכנית המנטורינג ופיתוח הקריירה לאקדמאים והנדסאים
 • חשיפת ספר זכרונות, וטרנים

  אמש חשפנו ספר זיכרונות של וטרנים תושבי טירת כרמל. אירוע מרגש זה התקיים במועדון העולים, בנוכחות של ראש העיר מר. אריה טל,
 • "פורום קצינים למען טירת כרמל"

  פרויקט ייחודי מסוגו שהוקם ע"י קצינים בצה"ל מטירת כרמל שנרתמו לתרום מניסיונם למען הכוונת בני הנוער בעיר עד למימוש היכולות הטמונות בהם.
 • תחרות ג'ודו בינלאומית

  הישגים מרשימים לתלמידי הג'ודו של מתנ"ס טירת כרמל בתחרות ג'ודו בינלאומית. יותר מ-1,000 משתתפים מרחבי הארץ והעולם השתתפו השבוע בתחרות ג'ודו שנערכה ברעננה,
 • יום המשפחה בהובלת מרכז משלים למשפחה ופארק נגיש

  לרגל יום המשפחה התקיים ב 6.2.19 אירוע מיוחד למשפחות שמגדלות ילדים עם מוגבלות, בהובלת "פארק נגיש" ו"מרכז משלים למשפחה" שע"י המחלקה לשירותים חברתיים בשיתוף מרכז הפעו"ט. האירוע כלל תחנות שהותאמו לילדים עם צרכים מיוחדים ולאחיהם.
 • "חושבים יצירתי בטירת כרמל"

  ביום שלישי האחרון, לפני כשבוע, התקיים באשכול הפיס למדעים ואמנויות בטירת כרמל יום חוויתי ויצירתי  לילדי תכנית "אמירים" של האגף לתלמידים מחוננים ומצטיינים
 • חוג סינית למתחילים

  השפות הסיניות הן קבוצת השפות המדוברות השנייה בגודלה בעולם. בשנים האחרונות רבים ברחבי העולם החליטו להרים את הכפפה ולומדים את השפה שנחשבת לשפת העתיד של העולם כולו.
 • ערב מידע וזכויות

  לרגל חודש המודעות הבין לאומי לאנשים עם מוגבלות התקיים ב"מרכז משלים למשפחה" ערב מידע וזכויות בשיתוף שירות ייעוץ לאזרח – שני שירותים של המחלקה לשירותים חברתיים.
 • 'כנס חינוך למתאכלסים חדשים בטירת כרמל'.

  'בכנס, שנערך בביה"ס אבנר ברזני בשכונת גלי כרמל נכחו סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך יאיר סיידה, מנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן, מנהלת מדור גנים במחלקה לחינוך יולי דניאלי, ענת בר מנהלת מרכז הפעו"ט וחלי גיגי אוחנה, מנהלת בית הספר 'אבנר ברזני'.
 • "פתיחת כיתה צעירה"

  המחלקה לחינוך של עיריית טירת כרמל עולה עוד שלב בשאיפה למצוינות לימודית ופותחת חטיבה צעירה גם בביה"ס אפרים צמח
 • טירת כרמל אומרת לא לאלימות נגד נשים

  כ-100 מתושבי טירת כרמל, הגיעו לצפות בהצגה "שתיקה" שהופקה ע"י תיאטרון הכרכרה וקבוצת 'מסרט' והתקיימה השבוע באולם בי"ס אפרים צמח.
 • העיתונאי אוריאל דסקל הרצה במרכז צעירים בטירת כרמל

  במסגרת סדרת אירועי "שלישי במרכז" שמקיים מרכז צעירים בטירת כרמל, התקיימה ביום שלישי הרצאתו המרתקת של עיתונאי הספורט המוערך אוריאל דסקל.
 • "גן טבע נוסף"

  בשל ההצלחה של 'גן טבע' בטירת כרמל, קבוצת הורים פועלת לפתיחת 'גן טבע' נוסף לילדים בגיל טרום טרום חובה
 • מחאה נגד אלימות כלפי נשים

  שבוע לאחר תחילת המחאה נגד אלימות כלפי נשים, האירוע אתמול (יום שלישי) בעכו בו נרצחה אישה מצית אותה מחדש
 • ועדת היגוי עירונית

  החודש הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות-חודש דצמבר- נפתח בוועדת היגוי שנתית של "מרכז משלים למשפחה".
 • פתיחת פסטיבל חבורות הזמר

  אתמול בערב נפתח פסטיבל חבורות הזמר אשר מגיעות לטירת כרמל מכל רחבי הארץ מזה כעשרים שנה בחג החנוכה.
 • השבעת מועצת העיר החדשה

  ישיבת מועצת העיר החגיגית שהתקיימה אתמול (שלישי), נפתחה בהדלקת נר שלישי של חנוכה ע"י הרב הראשי של טירת כרמל, הרב ברוך טלודנו. בהמשך הישיבה, נשבעו כל חברי המועצה הנבחרים אמונים למדינת ישראל.
 • חינוך לגיל הרך

  כנס מקצועי ארצי בנושא חינוך לגיל הרך התקיים במרכז הפעו"ט בטירת כרמל
 • אליפות מחוז חיפה בטניס שולחן

  טירת כרמל אירחה את האליפות המחוזית של משרד החינוך בטניס שולחן
 • מפגש מעורר השראה עם עורכת הדין שלומית ברהנו

  בכירה מהקהילה האתיופית התארחה במרכז צעירים בטירת כרמל והרצתה בפני צעירים וצעירות בעיר לכבוד חג הסיגד
 • ערב גיבוש לחיילים משוחררים

  מטפס האוורסט הישראלי הראשון הרצה בערב גיבוש לחיילים לקראת שחרור שנערך במרכז צעירים בטירת כרמל
 • סדנאות בתנאי נופש

  השבוע יצאה קבוצה של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים מטירת כרמל,  לסדרת סדנאות שנערכו בתנאי נופש בבית הויס של משרד הרווחה בהרצליה פיתוח.
 • מרכז הצעירים פתח את שנת הפעילות בערב חגיגי

  כ- 100 צעירים וצעירות מטירת כרמל והסביבה גדשו את רחבת הכניסה של מרכז הצעירים והפכו אותה לבר עם משקאות כמו בירה ונשנושים חופשי, שולחנות אבירים, כסאות בר, תאורה צבעונית – ומוסיקה טובה .
 • הצלחה גדולה למבצע הקש בדלת

  תלמידי חטיבות הביניים והחטיבות העליונות של בתי הספר התיכוניים שיפמן ואריאל, התפרשו ברחובות העיר טירת כרמל והתדפקו על דלתות הבתים במטרה לאסוף תרומות למען האגודה למלחמה בסרטן בישראל
 • שיקום שכונות

  ראש העיר אריה טל סייר ביחד עם מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור ראובן צדוק באתרי השיפוץ של השכונות הוותיקות בטירת כרמל
 • תכנית המנטורינג ופיתוח קריירה לאקדמאים

  ביום שישי האחרון (5.10), נפתח במרכז הצעירים בטירת כרמל המחזור השני של תכנית המנטורינג  ופיתוח הקריירה לאקדמאים 'תופסים כיוון' בשיתוף עם עמותת שלדג שמורכבת מבוגרי יחידת הקומנדו של חיל האוויר וחברת אינטל.
 • כנס מעורבות חברתית והתנדבות בקהילה

  תלמידי החטיבות העליונות של בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל השתתפו בכנס בנושא מעורבות חברתית והתנדבות בקהילה
 • "זכייה בפרס חינוכי"

  בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל זכו בתגמול כספי בשל הישגיהם בתחום החינוך הלימודי, חברתי וערכי בשנת תשע"ח
 • פתיחת שנת פעילות מרעננת ב"חמי-געש"

  כאות הוקרה על פעילותן המסורה של מתנדבות מרכז "לי-לך" למען הקהילה בטירת-כרמל, החליטה מנהלת המרכז הגב' אתי כהן להעניק להן יום גיבוש מפנק במרחצאות "חמי געש".
 • אריה טל: "קורא להורים לשלוח את ילדיהם לבית הספר מחר"

  ועדי ההורים בטירת כרמל הודיעו כי בשל ליקויים שטרם תוקנו בכמה בתי ספר, הם מתכוונים להשבית מחר את הלימודים. בעירייה טוענים כי איומי השביתה נובעים ממניעים פוליטיים
 • צילום עיריית טירת כרמל

  חגיגות שמחת תורה בעיר

  רבים מתושבי טירת כרמל, השתתפו אתמול בחגיגות שמחת תורה שנערכו בכל בתי הכנסת ברחבי העיר.
 • כמיטב המסורת וכמו בכל שנה, גם בשנת תשע"ט יתקיימו החגיגות המרכזיות של שמחת תורה וההקפות השניות ברחבת הדשא הענקית שמול הבמה המרכזית ברחוב אצ"ל בטירת כרמל.
 • מצדה איש ימיני, זכתה בתואר תגלית השנה בישראל

  מצדה איש ימיני, תלמידת התיכון מטירת כרמל, זכתה אמש בגמר הריאליטי המוזיקלי 'אביב או אייל' והוכרזה כתגלית השנה במוזיקה הישראלית.
 • בשעה טובה ולשנה טובה הרמזור פועל

  ועכשיו זה כבר עובד ומשרת את תושבי טירת כרמל ותושבי חיפה הנוסעים בכביש ארבע, הרמזור בכניסה הדרומית לטירת כרמל פועל באופן מלא.
 • הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה

  מאות מעובדי עיריית טירת כרמל, הגיעו למרכז 'אשכול פיס' בטירת כרמל, כדי להשתתף בטקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה שערך לכבודם וועד עובדי העירייה.
 • "טקס פתיחת ביה"ס אבנר ברזני"

  ראש העיר אריה טל, הסגנים מוריס אסייג, מיכאל כהן, מוריס בנימין וצוותים בכירים מעיריית טירת כרמל ובהם מנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן ומהנדס העיר בוריס טיקמן, השתתפו היום (ראשון)בטקס החניכה של בית הספר היסודי החדש שנקרא על שמו של תא"ל אבנר ברזני ז"ל.
 • טירת כרמל: יש רמזור

  הישג לראש העיר אריה טל, לאחר מאבק ממושך אותו הוביל ובניגוד לדעתם של חלק מגורמי התחבורה בדבר נחיצותו, העבודות להתקנת רמזור בכניסה הדרומית לעיר נמצאות בשלבי סיום.
 • "רמזור דרומי"

  לאחר מאבק ממושך של ראש עיר אריה טל ובניגוד לדעתם של גורמי תחבורה בדבר נחיצותו של הרמזור העבודות להתקנת רמזור בכניסה הדרומית לעיר נמצאות בשלבי הסיום שלהם
 • "ביקור מנהל מחוז קופ"ח"

  ראש העיר אריה טל מגדיל את מעורבותו במאבק למען ילדים בגיל הרך
 • יום גיבוש בספייס נשר

  עובדי עיריית טירת כרמל יצאו ליום גיבוש בספייס נשר. ראש העיר אריה טל ביקר את העובדים ובילה איתם ביחד
 • "הוזלה באגרת השילוט לעסקים"

  בשורה לבעלי העסקים בטירת כרמל: בעקבות בקשתו של ראש העיר אריה טל מועצת העיר תאשר החלטה להוזיל את מחירי השילוט לעסקים בעיר
 • שר החינוך נפתלי בנט החמיא למערכת החינוך בטירת כרמל

  בכנס מנהלים שהתקיים במחוז חיפה לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ט, השתתפו בכירים במערכת החינוך ובהם שר החינוך נפתלי בנט, מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבוהב, מנהל מחוז חיפה סער הראל ומנהלי מערכות חינוך עירוניות במחוז חיפה.
 • טקס פתיחת 'גן אופירה'

  ראש העיר אריה טל השתתף בטקס הפתיחה של 'גן אופירה' החדש שקרוי ע"ש אופירה נבון ז"ל
 • ביקור השרה מירי רגב

  שרת התרבות והספורט  מירי רגב ביקרה בטירת כרמל והתקבלה בחום ואהבה ע"י תושבי העיר
 • "סיסמה לשעות הפנאי"

  מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל אריאל משעל, ביקר ביום חמישי (09/08) בקייטנת הקיץ 'סיסמא לשעות הפנאי' שפועלת בטירת כרמל.
 • טירת כרמל: מטרונית בשיתוף ומעורבות התושבים

  ראש העיר אריה טל וממלא מקומו מוריס אסייג,החליטו בצעד יוצא דופן שלתכנון מסלול המטרונית בטירת כרמל יהיו שותפים תושבי העיר ויקחו חלק פעיל יחד עם הגורמים המקצועיים . אמש (שני) התקיימה ישיבה עם התושבים בנושא
 • השרה גילה גמליאל ביקרה בטירת כרמל

  גילה גמליאל, השרה לשוויון חברתי וחברה בכנסת ה-20 של מדינת ישראל, ביקרה ביום חמישי (09/08) בטירת כרמל ביחד עם צוותים בכירים מלשכתה. ראש העיר אריה טל וצוותו הבכיר, קיבלו את השרה בלשכת ראש העיר
 • כאן מוקם רמזור!

  ראש העיר אריה טל יכול לרשום הישג נוסף לרשימת הישיגיו,על אף התנגדות חלק מהגורמים הרשמיים בטיעון שהצומת אינה עומדת בקריטריון לרמזור, בהתערבות שר התחבורה החלו עבודות להקמת רמזור בכניסה הדרומית לעיר טירת כרמל.
 • ביקור השר אופיר אקוניס בקייטנת המדע

  שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, ביקר אתמול (חמישי) בטירת כרמל כאורחו האישי של ראש העיר אריה טל
 • אירוע לרגל פרישתה של אהובה עקרי

  ביום ב' האחרון נערך אירוע פרידה מרגש לרגל פרישתה לגמלאות של אהובה עקרי – סגנית מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים טירת כרמל.
 • 70 שנה להקמת מערך הטכני

  מאות קצינים וקצינים לשעבר במערך הטכני של חיל האוויר הישראלי ובהם גם מפקד חיל האוויר האלוף עמיקם קורקין, השתתפובערב מורשת שציין 70 שנה להקמת המערך הטכני של חיל האוויר הישראלי והקמת מדינת ישראל.
 • מנהלת חדשה לבית הספר דגניה בטירת כרמל

  את שנת הלימודים הקרובה יחלו תלמידי בית הספר דגניה בטירת כרמל עם מנהלת חדשה.בהצלחה לתלמידים ולמנהלת .
 • שכונת מעלה נוף תחובר לרחוב החרוב בגשר עילי

  בחודש דצמבר 2010, בזמן השריפה הגדולה שפרצה בהרי הכרמל ואיימה גם על השכונות המזרחיות של טירת כרמל שנבנו עם כיוון יציאה אחד ובהן גם שכונת מעלה נוף שמאכלסת מאות תושבים, הבטיחו גורמים ממשלתיים לראש העיר אריה טל, תקציב של חמישה מיליון ₪ לסלילת כביש יציאה נוסף מהשכונה שיגיע עד לרחוב החרוב בעיר.