דירות הגן של חלומות יקנעם הן הדירות המבוקשות ביותר

15 דירות אחרונות נותרו בחלומות יקנעם,הפרויקט של שיכון ובינוי נדל"ן חברת הנדל"ן המובילה בישראל בעיר יקנעם

 

דירות הגן של חלומות יקנעם -צילום יחצ

דירות הגן של חלומות יקנעם -צילום יחצ

דורית סדן סמנכ"ל השיווק של שיכון ובינוי נדל"ן: ״הדירות המיוחדות, דירות גן או פנטהאוזים הן הדירות המבוקשות ביותר בקרב המתעניינים בחלומות יקנעם ובכלל בכל הפרויקטים של החברה באזור הצפון.
מקרב במתעניינים, אשר מגיעים ממרכז הארץ אנו רואים כי הדירות המיוחדות הן אלו שעליהן נשאלות הכי הרבה שאלות , וזה גם הגיוני לאור העובדה כי ככל שמתרחקים מהמרכז כך מחירי דירות הגן הופכים סבירים
למשל ביקנעם- שם אפשר למצוא דירות גן במחיר של פחות מ-1.4 מיליון שקלים.

עוד הוסיפה סדן: "בעקבות פניות מרובות מצד תושבי המרכז שמחפשים אחר דירות גן הבנו כי אלו הדירות המבוקשות ביותר בקרב משפחות צעירות עם ילדים צעירים , ולכן אנו ממשיכים במבצע במיוחד על דירות הגן בפרויקט חלומות יקנעם
תחת הסיסמא מגשימים חלום מגורים ירוק בדירת גן 4 חד' החל מ- 1,369,000"

בחלומות יקנעם 13 בניינים וסה"כ 263 דירות במגוון גדלים.
חלומות יוקנעם נבנה על פי עקרונות הבנייה ירוקה, כחלק ממדיניות 'שיכון ובינוי נדל"ן' ועל מנת לתת חיים בריאים יותר לדיירי השכונה וחסכוניים יותר.

יקנעם עילית ממוקמת בפינה הדרום-מזרחית של הכרמל. העיר קרובה לחיפה ונגישה למרכז הארץ, בשל קרבתה למחלף כביש 6 וצירי תנועה מרכזיים נוספים. בשנים האחרונות התפתח אזור התעשייה סולתם, הכולל כבר היום שלושה מרכזי תעשייה שבהם התמקמו כ-160 מפעלי היי-טק ומכיל למעלה מ-14,000 עובדים שמביאים לעיר רוח חדשה ואוכלוסיה חזקה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים