X

כללית אונליין – כל מה שצריך לדעת

כללית און ליין היא בשורה טכנולוגית! מה כלול באתר החדשני? איך התפתחו שירותי האונליין לאורך השנים? ומה מזמן לנו העתיד? כל הפרטים בכתבה הבאה

מה זה כללית און ליין?

רשת האינטרנט נכנסת אט אט לכל תחום מתחומי החיים. כמעט כל פעולה שהיה צורך לצאת מהבית בשביל לבצע אותה כבר ניתנת לביצוע בצורה מקוונת מהמחשב האישי או אפילו דרך הטלפון הנייד החכם ויתרה מכך – אפשר גם לעשות את זה בכל רגע ובכל שעה, ללא קשר לשעות פעילות מקובלות. אחד השירותים האלה הוא שירות הבריאות שמציעה קופת חולים כללית. על מנת להקל על קהל המבוטחים בה – הושקה פלטפורמת כללית אונליין שבה ניתן לבצע מגוון רחב של פעולות, כמו גם לברר מידע ואפילו ליצור קשר עם רופאים. בזכות פלטפורמה זו אפשר לחסוך את ההגעה לרופא, לא לטרטר אדם שלא מרגיש טוב וכך לחסוך לא מעט זמן, חיפוש חנייה וטרטור באופן כללי. האתר של כללית אונליין עומד לרשותם של מבוטחי הקופה שיכולים להירשם אליו ולבצע בו את כל הפעולות הדרושות להן שהיה צורך עד היום להמתין עבורן הרבה זמן בטלפון או לצאת מהבית ולהגיע למרפאה.


קרדיט vistacreate


מה כלול בשירותי האונליין של כללית?

חשוב לדעת שהמבוטחים יכולים להתחבר לאתר כללית אונליין ללא סיסמה, או עם סיסמה, על פי בחירתם. לאחר תהליך הזדהות מהיר הם יוכלו להגיע לאזור אישי שקשור רק בהם (ובבני משפחה נתמכים עד גיל 18) ובו לראות מידע רפואי כזה או אחר שנדרש להם – תורים לרופאים שהתקיימו במועדם, תרופות שנרשמו עבורם, הם יוכלו לקבוע תור חדש לרופא משפחה או מקצועי וגם לבחון את תנאי הביטוח שלהם. רופא אונליין כללית למשל הוא שירות ייחודי שמאפשר להתייעץ עם רופא בצורה מקוונת ללא הגעה למרפאה. שירות זה מתאים כאשר צריך לשאול את הרופא שאלה או לבקש ממנו בקשה מסוימת ואין טעם רק לשם כך להגיע למרפאה. חשוב מאד להבין שחלק גדול מהפעולות שניתן לבצע באתר קשור לרצון והשאיפה להפחית מהעומס שהרופאים והמרפאות חווים. מבוטחים ומטופלי הקופה מדווחים על נוחות מירבית בביצוע הפעולות ובקבלת המידע הדרוש להם, זאת במקביל למתן שירות פיזי במרפאה עבור מי שהטכנולוגיה פחות נוחה לו.

התפתחות שירותי האונליין של קופת החולים

אי אפשר להתווכח עם הקביעה שהעמדת אתר אינטרנט מקוון, עדכני וזמין לטובתם של מבוטחי הקופה נחשבת כיום למחויבת המציאות. שום גוף שנותן שירות בקנה מידה לאומי לא יכול להרשות לעצמו לפעול ללא מתן שירותים מקוונים נוחים, זמינים וקלים לגישה. רופא אונליין כללית הוא צעד נוסף בגישה זו והמטרה המשותפת של מנהלי הקופה והמטופלים גם יחד היא לחסוך את ההגעה לסניף המרפאה עצמו. כל מה שאפשר לעשות מהבית הרי שזה נוח ומשובח וכך יגיעו אל המרפאה רק אלה שבאמת צריכים להגיע ולא יכולים לקבל מענה בצורה מקוונת. כללית רופא אונליין היה שירות ייחודי למשך תקופה לא קצרה לפני שקופות חולים אחרות גילו את הפוטנציאל החבוי בשירות זה והחלו בעצמן לחקות אותו ולהציע אותו למבוטחים שלהן. כיום אי אפשר להעלות על הדעת שקופת חולים לא תציע למבוטחים שלה שירות שיחה מקוונת עם רופא כמעט בכל תחום רפואי.

לאן מועדות פניהם של שירותי הבריאות אונליין?

אין ספק שרשת האינטרנט לא הולכת לשום מקום ועם הזמן צפויים עוד ועוד חידושים והתפתחויות גם בשירותי הבריאות המקוונים. מומחי הרשת והשירותים המקוונים עובדים מסביב לשעון על מנת לחשוב על הדרך הבאה שבעזרתה אפשר יהיה להקל על המטופלים, לקצר תהליכים, לחסוך בזמנים וכל זה ללא התפשרות על איכות ורמת השירותים. כללית אונליין הוא אתר שמתחדש כל הזמן על מנת לעמוד בסטנדרטים גבוהים שיש מרשת האינטרנט אך בוא בעת גם להיות נוח לשימוש לא רק על ידי מי שהטכנולוגיה קלה להתמצאות בשבילו. כאשר אתר האינטרנט מתכתב עם שירותים היקפיים נוספים כמו שליחת הודעות בוואטסאפ או ב- SMS, יצירת קשר טלפוני או כל שירות אחר שבעבר לא היה קיים – הרי שכל מבוטח, ללא קשר לגיל או לרמת ההתמצאות הטכנולוגית שלו, יכול למצוא את הדרך שתהיה עבורו הכי נוחה ליצירת קשר עם הקופה.

הצורך בשירותים אונליין

כיום כל עסק שיש לו תקשורת ישירה עם לקוחות, בדיוק כמו קופת חולים כללית, חייב להעמיד לרשותם פלטפורמות נוחות ליצירת קשר או ביצוע פעולות. זו המציאות, זה העידן שבו חיים ואי אפשר להתעלם מזה. יתרה מכך – עסק שלא עושה את מה שדרוש לו ומתאים את עצמו לעידן הנוכחי עלול למצוא את עצמו בלי לקוחות ושום גוף לא יכול להרשות את זה לעצמו. קופת חולים כללית חרטה על דגלה לעמוד בחוד החנית של הטכנולוגיה השירותית ובכלל זה לשמור על שפה עיצובית, חווית משתמש חיובית ונוחה, בחינת פידבקים שמגיעים מהמשתמשים וביצוע כל הדרוש על מנת לשפר את הטעון שיפור וכמובן להמשיך לחדש ולהמציא את עצמה כל הזמן וללא הפסקה. מי שיוצא נשכר מכך הם גם הקופה עצמה וגם הלקוחות שיישארו נאמנים אליה בזכות נוחות התקשורת איתה.

פרטים נוספים ומעניינים על כללית און ליין

באתר החדש: מרכז הידע

 

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים