X

מותג הקנאביס הרפואי המוביל בקנדה מגיע לישראל

על פי נתוני משרד הבריאות כ – 123,000 ישראלים מחזיקים ברישיון לקנאביס רפואי
מותג הקנאביס הרפואי הבינלאומי Pure Sunfarms (פיור סנפארמס) ואחד מיצרני הקנאביס הגדולים בעולם, הודיע על כניסה לשוק הישראלי באמצעות חברת ד"ר סמואלוב Better Pharma. מדובר במותג תפרחות הקנאביס הנמכר ביותר בשוק החוקי בקנדה עם מיצוב ה – Everyday Premium הייחודי, אשר יציע לציבור המטופלים בישראל איכות פרימיום קנדית במחיר נגיש.

על פי נתוני היחידה לקנאביס רפואי (יק"ר) במשרד הבריאות נכון לדצמבר 2022 מעל 123,000 ישראלים החזיקו ברישיון לשימוש בקנאביס רפואי. רובם משתמשים בתפרחות, השאר צורכים מוצרי קנאביס רפואי באופן אחר כמו שמן או מיצוי. כ – 66,000 מטופלים כלומר למעלה ממחצית מהם בשל כאב כרוני, כ – 18,000 על רקע פסיכיאטרי וכ – 12,000 מסיבות אונקולוגיות. כ – 24% מהם בגילאי 21-30, כ – 24% מהם בני 31-40. כ -20% בגילאי 50 – 41 וכ – 9% בני 51-60.

זני התפרחות של המותג הם מהנמכרים ביותר בקנדה ושניים מתוך שלושת הזנים שיושקו בישראל מחזיקים במקום הראשון והשני תחת התואר הזן הנמכר ביותר בכל הזמנים במחוז אונטריו, המהווה 40% מסך צריכת הקנאביס החוקי בקנדה.

ההחלטה על כניסה לישראל היא אבן דרך באסטרטגיית הצמיחה הבינלאומית של אחת מחברות הקנאביס הגדולות בעולם, המוחזקת על ידי Village Farms International, Inc. (וילאג' פארמס אינטרנשיונאל), חברה ציבורית הנסחרת בבורסת נאסד"ק (NASDAQ:VFF), המתמחה בניהול ופיתוח מערכות מסוג סביבה חקלאית מבוקרת (CEA) בצפון אמריקה והבעלים של חברת הבת Pure Sunfarms בקנדה.

Pure Sunfarms מגיע ממחוז British Columbia שבקנדה, הידוע כמקור לתוצרת הקנאביס האיכותית ביותר בעולם הודות לתנאי הגידול האידיאלים שבו והקרבה לאוקיינוס. צוות הגידול של החברה, משלב עשרות שנות ניסיון בגידול קנאביס לצד מומחיות תפעולית בהיקף נרחב של למעלה מ- 1.65 רגל רבוע (Square feet). בבעלות החברה מתקן גידול מבוקר ומתקדם  המנוטר 24/7 לטובת גידול מוקפד של תפרחות קנאביס איכותי ומובחר בהיקף נרחב ותוצרת אחידה. החברה מיישמת שיטות טבעיות ובנות קיימא תוך שימוש בחומרי הדברה המותרים בחקלאות אורגנית בלבד. צוותי הגידול מזינים את הגידולים בתערובת מינרלים מזינה על פי מתכון ייחודי העשיר בחנקן, זרחן ואשלגן החשובים כל כך לשגשוג הצמחים.

קנאביס רפואי פיור סנפארמס – צילום חברת דר סמואלוב יבוא ושיווק

רן סמואלוב, מנכ"ל חברת ד"ר סמואלוב הסביר כי: "אנחנו גאים ומתכבדים לשתף פעולה עם Pure Sunfarms, מותג תפרחות הקנאביס מספר 1 בקנדה ומוביל שוק (ע"פ דוח מכירות מאגר OCS הקנדי), כשותפה הבלעדית שלנו למוצרי קנאביס רפואי ולהביא את הצעת הערך הייחודית של Everyday Premium לציבור המטופלים בישראל. בכוונתנו למנף את הידע והמומחיות שלנו בניהול מותגים בינלאומיים לטובת פיתוח Pure Sunfarms לאחד ממותגי הקנאביס הרפואי המובילים בארץ. כל זאת תוך המשך מחויבות לפעול וליישם את הערכים וחזון החברה בדרך של הוגנות, כבוד הדדי ועשייה מכבדת."

מותג הקנאביס הרפואי יופץ באמצעות חברת טבע סל"א המפיצה את כל מוצרי ד"ר סמואלוב ועתיד להימכר בבתי המרקחת הפרטיים וברשתות הפארם במהלך חודש פברואר הקרוב.

קנאביס רפואי פיור סנפארמס – צילום חברת דר סמואלוב יבוא ושיווק

יצוין כי בספטמבר 2022 פרסם משרד הבריאות להערות הציבור את מתווה רפורמת המעבר מרישיונות למרשמים לטיפול רפואי בקנאביס לאחר שהושלמה עבודת המטה של ״ועדת לב״ בראשות ד"ר בועז לב. המתווה המוצע יאפשר הנגשה והקלה בירוקרטית משמעותית למטופלים, במקביל לשמירה על הדגשים הבריאותיים והרפואיים עליהם עמדו גורמי המקצוע בוועדה, במשרד הבריאות ובקופות החולים. המתווה הסופי יוגש לאשרור שר הבריאות ויועבר לאישור הכנסת.

קנאביס רפואי פיור סנפארמס – צילום חברת דר סמואלוב יבוא ושיווק
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם התחסנתם לשפעת השנה?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות