כללית פתחה מרפאה חדשה בנווה גנים

מרפאה חדשה ומרווחת של כללית הופעלה בקומה השנייה במרכז המסחרי בנווה גנים, בתום עבודות בינוי נרחבות
 

. דגש רב הושם גם על פרטיות המטופל ותנאי המתנה ידידותיים ומרווחים. צילום: כללית

. דגש רב הושם גם על פרטיות המטופל ותנאי המתנה ידידותיים ומרווחים. צילום: כללית

המרפאה החדשה של כללית בנווה גנים, פועלת בשטח ששכרה כללית לטווח ארוך בקומה ה-2 של המרכז המסחרי, שהותאם לסטנדרטים העדכניים של מרפאה חדישה ומרווחת, בהשקעה של כשני מיליון שקל.
המרפאה עתידה לשרת כ-4000 מטופלים של כללית והשירות הניתן בה כולל מומחים ברפואת משפחה, ילדים, חדר תרופות, שירותי אחות וחדר טיפולים, משרד ובקרוב גם רפואת נשים. דגש רב הושם גם על פרטיות המטופל ותנאי המתנה ידידותיים ומרווחים.
פתיחת המרפאה החדשה הינה שלב נוסף בהרחבת השירות הניתן למבוטחי כללית באיזור, והיא נעשית בהמשך להפעלתו לפני מספר חודשים של מוקד לקיחות דם במתחם זה. יתרונו של המוקד בכך שניתן להגיע אליו ללא תיאום תור מראש ומשעת בוקר מוקדמת, ללא הפסד ימי עבודה. ההוראה לבדיקת הדם מועברת לצוות המוקד באופן ממוחשב. השירות הניתן בו וב- 2 המוקדים הנוספים של כללית בקריות – בקרית אתא ובקרית ים, הינו בנוסף לשירות לקיחת דם המתבצע בכל עשרות מרפאות כללית, בכל מרפאה וכן מוקד לבצוע בדיקות מהאצבע לתנוקות ופעוטות הפועל עד הערב בקרית בריאות זבולון.
פרופ' מ"ק חן שפירא, מנהלת המרחב ציינה כי הקמת המרפאה מהווה מענה לאוכלוסיה הגדלה של מטופלי כללית בשכונות המתפתחות באיזור. הקמתה נעשתה כחלק ממהלך מקיף של פיתוח ושיפור שירותי כללית בקריות, בכלל זה הקמת מרפאת נעמן, שיפוץ נרחב של מרפאת הרמן, פתיחת המרפאה הגדולה לטיפול רגשי בילדים בקרית שמואל ועוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות