X

מעיין אדם תוקפת את דורין אטיאס

מעיין אדם יוצאת נגד הדברים הקשים שאמרה דורין אטיאס על משפיעניות הרשת, ושולחת מסר לדניאל עמית
סכסוך השמפיעניות עלה מדרגה בסוף השבוע האחרון, כשדורין אטיאס יצאה תכנית הרדיו שלה נגד המשפיעניות, וטענה שהן מוכרניות בשוק ולא משפיעניות אמיתיות, מאחר והן לא מתעסקו בפוליטיקה ובדברים חשובים, אלא רק עסוקות בלמכור עם קודי קופון.

כזכור, הכל התחיל בכלל בין אושיית הפודיז דניאל עמית מול שדרנית הטלוויזיה מעיין אדם, ויצאה נגדה. לאחרונה תופעת משפיעניות הרשת צוברת תאוצה, כאשר המשפיעניות מקבלות קוד קופון הנושא את שמן להנחה למותגים מסויימים, ומתוגמלות עבור כל מכירה. אך מה קורה כאשר אחת מהמשפיעניות מקבלת הנחה יותר שווה מהשנייה? כולם ישתמשו בקוד הקופון עם ההנחה הגדולה יותר.


דניאל עמית ומעיין אדם. צילומים מתוך אינסטגרם


 

דניאל עמית לא אהבה את זה, וטענה שהיא לא תעבוד יותר עם חברות שעושות איפה ואיפה בין המשפיעניות, ומעניקות לחלק הנחה גדולה יותר מלאחרות: ״אני רוצה להגיד למותגים האלה שאתם הזויים שאתם מאפשרים לזה לקרות ואני לא אעבוד איתכם בחיים. ובלוגרים – תפסיקות לתת לזה יד״.

אחרי הסיפור הזה דורין אטיאס אמרה את דבריה, שהיו בין היתר: ״"היום קורים דברים גדולים בעולם: הפיכה משטרתית, בעיות בניה בתל אביב, מערכות יחסים בין אנשים, זו השפעה, את קוראת לעצמך משפיענית? איפה אתן בזמן אמת? רק קודי קופון, אתן מוכרניות זולות. הן מעזות לקרוא לעצמן בשמות מפוצצים. איפה אתן כשצריכים אתכן? יש לנו אחריות כלפי העתיד של הילדים שלנו".

מעיין אדם החליטה להגיב לדורין אטיאס ועשתה זאת בתכנית שלה ״מדברות על זה״ בקשת 12, ועל הדרך פרגנה לדניאל עמית: ״המגמה הזאת שבה נשים מטילות מום באחרות כשהן קמות בבוקר קבל עם ועדה כדי להאכיל את התקשורת זה לא סמל לאומץ ציבורי. זה רק להיות עוד טוקבקיסטית רק עם מיקרופון גדול. דורין אטיאס התפרנסה כל חייה מלהשפיל אנשים על איך שהם נראים ועכשיו היא "אקטיביסטית" ומשפילה אנשים על מה שהם עושים״.

״זה היה מניפסט של בורות, כי בזמן שהיא חילקה דרקונים אני שירתתי בצה"ל שנים, ובכנסת ובממשלה ובתקשורת וגם באינסטגרם אני משרתת ציבור. החל מקידום נושאים כמו שימור פריון שמציל חיים, דרך המלחמה במטרידן מסוכן ועד יצירת מועדון צרכנות שמשפיע על כלכלת בית של המון משקי בית ואני גאה בזה. למה בכלל שנערער אחת על השנייה כל הזמן? בואו נעשה הפוך. ואני אתחיל, דניאל עמית. היא מוכרת קרמים אבל מוכרת גם ערכים שהמון נשים צמאות להן, כמו לא לפחד מאוכל ולא להתעסק במשקל. היא עיצבה בגדים במידות גדולות והקלה על הרבה נשים שלא מוצאות כאלה ברשתות. תאהבו או לא היא אומרת את מה שהיא חושבת באופן לא מנומס ולא מתנצל״.

״דניאל עמית משדרת כוח והיא מיוחדת, עובדה שהמון אנשים עוקבים אחריה, היא כנראה עושה להם משהו טוב. אז אני לא מסכימה עם מה שהיא אמרה עליה או עם התפיסה שלה אבל אני מעריכה אנשים כמוה. תמצאו את היופי באנשים שמולכם בכולם יש יופי, חמישה דרקונים לדניאל עמית״.

 

 

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם