X

אדל בספלוב חושפת שעברה ניתוח להסרת גידול סרטני

״אני אישה מאוד חזקה אבל בכיתי כמו שלא בכיתי בחיי. החיים שלי ניצלו״, היא מספרת בפתיחות
אושיית הרשת ויוצאת הריאליטי אדל בספלוב שיתפה לפני שלושה שבועות על בעיה בבלוטת התריס שהייתה לה, ושהוציאו לה צ׳יסטה בבלוטה: אז מסתבר שהייתה לי צ׳יסטה של שני סנטימטר בגרון״, היא כתבה אז, ״היו צריכים לקחת דגימה של ביופסיה, ולהוציא אותה. כמו תמיד, משתפת אתכם בכל דבר, לטוב ולרע, וברוך השם, מאחורי״.

אך מסתבר שבספלוב עברה ניתוח להסרת גידול סרטני, ושיתפה היום בפתיחות את העוקבים שלה על ההליך הרפואי שעברה, וגם העבירה מסר חשוב.


אדל בספלוב בניתוח להסרת גידול סרטני. צילום מסך מתוך אינסטגרם


״לפני שלושה שבועות טלפון מאיריס הרופאה האנדיקרינולוגית שלי המדהימה״, היא מתחילה לספר, ״בואי אליי למחלקה הגיעו תוצאות. עכשיו כמו שאני רואה סרטים כשקוראים למישהו לבוא למחלקה זה לא טוב. אמרתי לה בטלפון בקול של בכי: ׳איריס מה יש לי סרטן?׳, היא אומרת ׳כן, סרטן בלוטת התריס׳. אני אישה מאוד חזקה, אבל פרצתי בבכי. הייתי לבד בבית ובכיתי כמו שלא בכיתי מהלידה של ליב״.

״לא הבנתי כל כך מה יש לי״, היא ממשיכה לספר, ״וקראתי ישר למאצ שהגיע בטיל מהעבודה וכמובן חמי קובי, טלפון לחמותי טלי שהייתה בהולנד ועוד שניה התעלפה, וטלפון לסבתא שלי שפשוט קרסה לרצפה. כולנו פשוט ברגע אחד לא הבנו מה יש לי חוץ מהמילה סרטן שהיא עשתה לכולנו התקף לב,
ואז טלפון נוסף. איריס מסבירה לי שזה סרטן שההחלמה שלו היא עד 100%, גיליתי אותו בשלב ברוך השם יחסית מוקדם. היה צריך ניתוח כריתה של בלוטת התריס. בעזרת השם זה מאחורי. אז התחלתי את התהליך, קבעו לי ניתוח, ואתמול עברתי ניתוח לכריתה של בלוטת התריס. הגוש היה לא קטן אבל כמו שאתם מכירים אותי הכל קטן עליי״.

אדל בספלוב בניתוח להסרת גידול סרטני. צילום מסך מתוך אינסטגרם

 

״אני רוצה להגיד, כי בטח יהיו מיליון שאלות, לכו להבדק! נשים שחוו בעיות בבלוטת התריס בהריון לכו תעשו אולטרסאונד צוואר! הייתה לי השגחה עליונה, שמירה מלמעלה מטורפת. מישהי שלחה לי הודעה באינסטגרם שנראה שיש לי בליטה שאבדוק, ישר הלכתי לבדוק, והבדיקות שם כולן היו תקינות רק האולטרסאונד הראה על צ׳יסטה, ומשם ביופסיה, ומשם סרטן. לי זה נגרם מההריון של ליב, כמה זה חשוב לכו להבדק זה יכול לקרות בכל גיל״.

״רוצה להגיד תודה לשם אין עוד מלבדו, הייתי אמורה לעבור ארבעה חמישי ימי אישפוז ויצאתי אפילו בלי נקז בזכות כל התפילות לאבא שבשמיים!
תעריכו את החיים תחיו כאילו אין מחר, יום שעובר לא חוזר, תודו לשם כל יום שאתם בריאים והמשפחה שלכם בריאה, תשמרו אותם קרוב קרוב אליכם כי החיים האלה לא מובנים מאליו. ברוך השם נקווה שהכל מאחורי והייתי חייבת לשתף, כי בואו, אתם חלק מחיי לטוב ולרע, אז ביי ביי לסרטן הזה להתראות לך שלא ניפגש יותר לעולם!!!!״.

״אני רוצה להודות למי שניתח אותי מנהל מחלקת אף אוזן גרון באיכילוב מוהנא נדאל, לרופאה שלי המושלמת שלי איריס יעיש, לפרופסור שפירא ולבן התותח שלו דר שפירא, הצלתם לי את החיים. אין עוד מלבדו !!!!״.

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם


<
<


<