דיג'יי עידן חונה חוזר לתת בראש. כיועץ…

עידן חונה, מי שהוביל את סצנת המועדונים בעיר במשך שנים וכיום מחזיק במכללה למוזיקה הגדולה בארץ חוזר לתחום המועדונים אלא שהפעם הוא המשקיע והיועץ. סיפור הצלחה. 
הביפיאם של הפלייגראונד. חונה. אלבום פרטי

הביפיאם של הפלייגראונד. חונה. אלבום פרטי

חוזר לתת בראש כיועץ. דיג'יי חונה. אלבום פרטי

חוזר לתת בראש כיועץ. דיג'יי חונה. אלבום פרטי

עידן חונה לא נח לרגע ואחרי שהביא את מכללת הביפיאם שלו ושל השותף יריב עציון לשיאים, הוא הקים את הבייבי החדש שלו. הפלייגראונד – זהו שמו של מועדון האירועים החדש של חונה והשותף, הדיג'יי גיא אביטן, שנפתח במרכז הכרמל, בשער הכרמל מתחת לשופרסל. המועדון נבנה על חורבות הבאולינג המיתולוגי ועבר שיפוץ ועיצוב אינטנסיבי של למעלה מחצי שנה במטרה להוות אולם אירועים ייחודי המתמחה בתחום הבת מצוות, בר מצוות ואירועים שונים. והסיפור שעומד מאחורי הפרויקט הוא שמפיקי האירועים המנוסים גיא אביטן ושי דנינו פנו לדיג'יי החיפאי, חונה, שהוא מבעלי מכללת BPM למוסיקה (המכללה למוסיקה הגדולה בישראל) על מנת לקבל ייעוץ עסקי ולאחר שזה אהב את הרעיון הוא החליט להשקיע במיזם ולהוביל אותו בהיבט העסקי. חזקי הבחור.

חונה, למרות שלא קל היום בתחום נכנסת לעניינים? 

כאשר גיא ושי פנו אליי לקבלת ייעוץ עסקי למיזם שלהם הרגשתי חיבור חזק לרעיון והחלטתי להצטרף כשותף. פתחנו את המועדון באמצע ואנחנו מתרגשים לבשר כי כל התאריכים החמים עד יוני תפוסים. אנחנו מספקים היום את חווית האירועים המקצועית והמרגשת ביותר בחיפה בתחום הבת מצוות, בר מצוות ואירועים פרטיים ועסקיים.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם