כיף חיים ביום של צילומים עם סמי בן טובים…

אסי עזר הבמאי והתסריטאי היה מאוד נחמד ואורי גבריאל ועופר חיון מקצועיים ומכבדים. דנה אבן השתתפה בצילומי הסדרה של אסי עזר וחזרה נפעמת מותשת ומרוצה.
מצטלמת עם אגדה. אבן וגבריאל. אלבום פרטי

מצטלמת עם אגדה. אבן וגבריאל. אלבום פרטי

אחלה בן אדם. אבן ועזר. אלבום פרטי

אחלה בן אדם. אבן ועזר. אלבום פרטי

על הסט. אבן וחיון. אלבום פרטי

על הסט. אבן וחיון. אלבום פרטי

עם בנות הדודות ודודה סימה אלקיים. אבן. אלבום פרטי

עם הדודה סימה אלקיים. אבן. אלבום פרטי

כל מי שראה השבוע את התמונות שהעלתה האושייה החיפאית, דנה אבן, מאמנת אישית לשינוי חשיבתי והעצמה אישית, יכול להירגע, דנה לא עשתה שינוי מקצועי לכיוון עולם משחק אלא לקחה או יותר נכון זכתה באתנחתא סלבית על הסט של צילומי הסדרה 'להיות איתה 2' בו לקחה חלק השבוע. אבן הצטלמה עם עופר חיון שמשחק את אח של ׳עמוס׳ בסדרה ועם אורי גבריאל שמשחק את אבא של ׳עמוס׳ הלא הוא אביב אלוש וכמובן שהצטלמה עם היוצר המוכשר, אסי עזר. אז יצאנו לברר מה הסיפור, בשבילכם כמובן…

דנה, שינוי מקצועי?

ממש.. דודה שלי סימה אלקיים משחקת בסדרה עוד מהעונה הראשונה את אימא של ונסה. כנראה שהיו צריכים הרבה ניצבים אז דודה שלי שאלה אותי ועוד שלוש בנות דודות שלי אם מתאים לנו ואנחנו הסכמנו וככה זכינו ליום חוויתי ב ׳להיות איתה 2׳.

איך היה להיות לצד כוכבים ברמה כזו?

עופר ואורי היו מאוד מקצועיים ונחמדים, גם אסי היה במפתיע, כי הוא גם הבמאי וגם התסריטאי, מאוד נחמד. בזכות דודה שלי סימה אלקיים שכבר משחקת איתם עונה שנייה, הרגשתי יותר נוח לבוא ולדבר איתם. ביניהם היו יותר זמינים והיו פחות . מצחיק שדווקא אלו שיש להם רזומה מאחוריהם היו יותר נחמדים מאחרים. אורי זה אורי, לא צריך לספר.. יש לו רזומה עוד מימי סמי בן טובים… עופר חיון שיחק בסדרות כגון ילדי ראש הממשלה, ואסי עזר שהוא אסי עזר, ברמה של שיחה ואפילו צחוקים. אבל מאוד מקצועיים. אורי גבריאל וכולם-  היו מאוד מקצועיים ומאוד מכובדים ומכבדים.

ולסיכום?

חזרנו מותשים אך מאוד מרוצים….

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה