הצעירים נגד הסמים

"צעירי ביאליק", הלהקה הייצוגית של קרית ביאליק שחגגה לפני חודשיים 20 שנה להיווסדה, העלתה מופע תחת הכותרת "לא לסמים ואלכוהול"

 

דוקורסקי עם חברי להקת "צעירי ביאליק". קצרו שבחים רבים על המופע בנושא המלחמה בסמים ואלכוהול

דוקורסקי עם חברי להקת "צעירי ביאליק". קצרו שבחים רבים על המופע בנושא המלחמה בסמים ואלכוהול

הלהקה הייצוגית של קרית ביאליק "צעירי ביאליק", היוצאת מדי שנה במופע מקורי המועלה בפני כל בני הנוער בעיר במסגרת "סל תרבות", בחרה השנה להתמקד בנושא "לא לסמים ואלכוהול". המסר החשוב הועבר בצורה חדה וחריפה ולא השאיר ספק בדבר התוצאות ההרסניות של נהיגה תחת השפעת אלכוהול. המופע דיבר אל בני הנוער בשפתם, בגובה העיניים ושולבו בו שירים וריקודים עכשוויים עם עיבודים מיוחדים וקצביים המותאמים לאורך החיים המהיר "און ליין" של בני הנוער בימינו.
להפקת המופע חברה הרשות העירונית למלחמה בסמים ובאלכוהול, שנציגיה לא חסכו שבחים מצוות הלהקה, על ביצוע מושלם והעברת המסר החשוב כל כך, וכבר הזמינו את הלהקה להופעות ברחבי הארץ.
בערב הבכורה, אולם אשכול הפיס היה גדוש מקצה לקצה. ראש העירייה אלי דוקורסקי לא הסתיר את התרגשותו ובדבריו חלק שבחים רבים לצוות הלהקה: המפיקה בפועל קרני בלס, הכותב והבמאי תומר רוסו, המנהל המוסיקלי רונן ויליאמס, הכוריאוגרפית רותי סלומון, מנהלת הלהקה רחל אמיר ולבני הנוער – חברי הלהקה. ראש העירייה אף הודיע מעל הבמה כי הלהקה הוזמנה על ידי העיר התאומה של קרית ביאליק, רדומסקו, להופיע בחודש יוני הקרוב בחגיגות 750 שנה להיווסדות העיר הפולנית.
ראש העירייה, הידוע במעורבותו בתהליך החינוך ובאכפתיות והרגישות הרבה שלו לנושאים ערכיים, פנה למנהלת אגף גיוס משאבים, קשרי חוץ ואירועים קרני בלס על מנת שבשנה הבאה תעסוק הלהקה בנושא ה"שיימינג" שהפך למכת מדינה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק