X

איכות ובטיחות בכרמל במקום הראשון

במרכז רפואי כרמל ציינו ביום מיוחד את חשיבות ההובלה של תחום האיכות ובטיחות המטופל והטיפול רפואי ביום שכולו הוקדש לקידום ערכים אלה

את תוכנית האיכות של בית החולים מוביל צוות מערך האיכות, בניהולה  של ד"ר שרון קמה, כאשר מדי שנה זוכה בית החולים בציונים לשבח על הובלת בית החולים בהישגיו הן בתחום האיכות הרפואית והן בתחום בטיחות הטיפול.

"אנחנו "מתבגרים" בנושא העיסוק באיכות בבית החולים כל הזמן", אמר בפתיחת יום האיכות ד"ר אבי גולדברג, מנהל בית חולים כרמל, "אם קודם זה היה נתפס כשמשהו שמתבטא רק בלעשות רפואה טובה ולעבור את מבדקי ה-JCI, כיום אנחנו רואים מה זה איכות בכל מה שאנחנו עושים כל הזמן, ושואפים להטמיע תרבות של איכות בארגון. זאת הדרך שאנחנו נמצאים בה ואנחנו עושים התקדמות מאוד יפה, באמצעות שיתוף פעולה מצוין של מערך האיכות עם כל הגורמים בבית החולים. בשביל להצליח לעשות את זה נדרשת ראיה חדשה שמבינה, מכילה, חושבת ויודעת להתבסס על נתונים ואני רואה את הדברים האלה קורים מול העיניים כאן בכרמל".

צוות האיכות במחלקה הפנימית. צילום: ירון חזן דוברות כרמל

עוד בחדשות


את הצוותים קיבלו צוות מערך האיכות ביחד עם הנהלת הסיעוד והנהלה הרפואית והציגו את פרויקטי האיכות המובילים של המחלקות בתערוכת איכות מרשימה. בהמשך ולאורך כל היום, כלל הצוותים במחלקות וביחידות בבית החולים השתתפו בפעילויות שהוביל הצוות לריענון ידע ופעילות משותפת צוותית. הצוותים הוכיחו שוב ידע ומסירות למתן טיפול מיטבי במטופלים.

באמצע היום, התקיימו שתי הרצאות העשרה מרתקות – הרצאתו של פרופ' עמי פישמן בנושא " למה כל כך קשה לשנות תרבות?" והרצאתה של עו"ד עפרית ברנע בנושא "סוגיות משפטיות, ייפוי כח רפואי מתמשך, הנחיות רפואיות מקדימות". מטרת ההרצאות הייתה  להעמיק בנושא הובלת תרבות בטיחות ולהעמיק ידע בנושא החלטות בסוף חיים כדי לסייע לצוותים להמשיך ללוות מטופלים בשלבים קריטיים אלה. בצהרי היום, עופר פישמן, מנהל המטבח של כרמל, פינק את הצוותים בארוחת צהריים מיוחדת בסימן "טעמים של איכות ישראלית", כראוי לחגיגה. הצוותים במחלקות שהוכיחו בקיאות וידע זכו לפרסים מתוקים לציון ולשבח.

צוות מערך האיכות עם יפתח רוזי, מנהל הלוגיסטיקה. צילום: ירון חזן דוברות כרמל

"אנחנו מקדישים יום בשנה לשאת את דגל האיכות ועושים איכות בכל רגע ורגע", אמרה ד"ר שרון קמה. "אני גאה מאוד בהישגי מרכז רפואי כרמל שמוביל את תכנית מדדי האיכות של משרד הבריאות וקיבל ציון מושלם במודל בטיחות הטיפול של כללית – איכות ובטיחות הם ב-DNA שלנו. אני מודה לצוות שתכנן והוציא לפועל את היום המיוחד הזה ולצוותים ברחבי בית החולים שהם מובילי האיכות שלנו, על העבודה המשותפת. הוצאנו לפועל יום ייחודי שכל כולו מיקוד באיכות הטיפול וזכינו להוקיר את הצוותים על ההישגים שלהם. בזכות מסירות, מחויבות ועבודה קשה הצוותים שלנו הם המקצועיים והאיכותיים בישראל".

במערך האיכות של כרמל עובדים ושותפים : ד"ר עדי קיברי, מיכל בהירי, רונית לוין, ריהאם דיאב, אקמאל אבדח , אלה קורן, אליעד מודיאנו, סופי ג'מפלסון ,

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם קיימת בך היכולת לקבל את הקהילה הלהט"בית?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות


<
<

<
<