זוכה פרס החינוך לנוער המתנדב: תלמיד מאורט ביאליק

פרס שר החינוך לנוער מתנדב על שם אלעד ריבן הוענק לתלמיד אורט קרית ביאליק אלכסיי טיכוננקוב * הזוכה הצעיר מתנדב באופן פעיל בחוג המד"צים לפיסיקה של תנועת הצופים והשתתף בפרויקט מגשימים ובתכנית להנצחת עדויות ניצולי השואה

 

טיכוננקוב מקבל את פרס שר החינוך לנער המתנדב. "מעורב חברתית ופעיל בצורה בלתי רגילה"

טיכוננקוב מקבל את פרס שר החינוך לנער המתנדב. "מעורב חברתית ופעיל בצורה בלתי רגילה"

אלכסיי טיכוננקוב, תלמיד כיתה י"ב מכיתת נחשון בבית הספר אורט קרית ביאליק ע"ש פיינשטיין, זכה בפרס שר החינוך לנוער מתנדב על שם הנער אלעד ריבן ז"ל, אשר נספה באסון השריפה בכרמל.
טיכוננקו החל להתנדב באופן פעיל בחוג המד"צים לפיסיקה של תנועת הצופים בעיר, ונטל חלק פעיל בפרויקט "מגשימים" ובפרויקט הנצחת עדויות ניצולי השואה. יחד עימו זכו בפרס היוקרתי עוד 11 נערים ונערות מרחבי הארץ.
הפרס הוענק בטקס מכובד שהתקיים בשבוע שעבר במעמד מנהלת המחוז במשרד החינוך רחל מתוקי, מנהלת מינהל חברה ונוער עינב שוורץ וד"ר צביה ריבן. אלכסי טיכוננקוב הגיע לקבל את הפרס בליווי מנהל קריית בחינוך אורט קריית ביאליק, רמי פורת, מנהל אגף החינוך, עמי ראובן, מנהל יחידת נוער, שמוליק נובק ובני משפחתו.
ראש העירייה אלי דוקורסקי בירך את אלכסיי טיכוננקו על זכייתו בפרס המכובד: "אני שמח על בחירת ועדת הפרס בנער מוכשר כמו אלכסיי המעורב חברתית ופעיל בצורה בלתי רגילה. אני גאה בו על הישגיו ותרומתו לחברה ומודה לו על הכבוד שהביא לעיר קריית ביאליק, עלה והצלח".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק