X

אלי כהן, מנכ"ל כללית: ״נמשיך להעמיד את כרמל בחזית הרפואה והטכנולוגיה״

"כרמל הוא בית חולים מצטיין עם מרכזי מצוינות בולטים וצוות עם ברק עיניים שמוביל את כרמל קדימה. יש כאן התעצמות טכנולוגית מרשימה במיליוני שקלים שתמשיך להעמיד את כרמל בחזית הרפואה והטכנולוגיה. נמשיך לתמוך ולקדם את כרמל כמרכז רפואי מוביל ומצטיין". כך אמר מנכ"ל הכללית אלי כהן בביקור שערך בבית החולים
מנכ"ל הכללית, אלי כהן, יחד עם סמנכ"לית בתי חולים ד"ר אורלי וינשטיין וההנהלה הבכירה של הכללית הגיעו לביקור מקצועי  בבית החולים כרמל.

המנכ"ל שמע ממנהל בית החולים כרמל ד"ר אבי גולדברג וחברי הנהלת ביה"ח על הישגי כרמל בשנה החולפת, בהם מובילות בשירות, איכות רפואית מובילה וחדשנית, המשך קידום ההצטיידות הטכנולוגית של ביה"ח עם מכשירי ה MRI ו ה – PET CT  החדשים, ותוספת חדר צנתורים שלישי תוך היערכות להפעלת השירותים החדשים הכשרה ואיוש כח אדם. ד"ר גולדברג ציין את המשך טיפוח רשות המחקר, מיקוד בחינוך רפואי וטיפוח ההוראה, צמצום שחיקה והמשך שיפור הצמצום בבירוקרטיה. כמו כן הציגו חברי ההנהלה שיתופי פעולה רבים ומוצלחים עם מחוז חיפה וגליל מערבי של הכללית.מנכל הכללית אלי כהן, עם הנהלת כרמל. צילום: אלי דדון


חברי הנהלת בית החולים הציגו בפני המנכ"ל והנהלת הכללית פרויקטים מרכזיים והשיגים רבים בכרמל בתחום: האיכות הרפואית ובטיחות המטופל, זמינות שירותים וניצול תשתיות, חווית המטופל ושביעות רצון העובדים. חברי ההנהלה הדגישו בפני המנכ"ל את חשיבות וחיזוק מודל חיבור קהילה בית חולים תוך שימוש בשולחנות עגולים לדיונים מרחביים, ונושאים נוספים.

במהלך הביקור יצא המנכ"ל בליווי ד"ר גולדברג וחברי ההנהלה לביקור בשטח, ופגש מקרוב את עובדי כרמל. הוא שמע מהם על ההתמודדות ועל האתגרים איתם הם מתמודדים.

באתר הפיתוח של מכון ה-MRI. צילום: אלי דדון

המנכ"ל סייר באתרי הפיתוח השונים בכרמל תוך הסברים והרחבות מהמנהל האדמיניסטרטיבי החדש של כרמל דורי בז'רנו. במערך הקרדיולוגי ראה המנכ"ל את התקדמות הבינוי של חדר הצנתורים השלישי המיועד לקום בקרוב. והוא בחן בעיון את התקדמות הפיתוח במכון הדימות בהכנות לקליטת מכשירי ה MRI וה PET CT החדשים שהבניה וההיערכות לקליטתם בכרמל  נמצאת בעיצומה.

כדי לחוש את הדופק מקרוב ביקר המנכ"ל גם במחלקות בית החולים ודיבר עם מנהלי המחלקות השונות. הוא נפגש עם מנהלת מכון הדימות ד"ר נטליה גולדברג יחד עם מנהלי המחלקות הכירורגיות המובילים של כרמל כדי לשמוע על ההכנות האחרונות האתגרים וההיערכות לקליטת טכנולוגיות הדימות החדשות.

פרופ' אבינעם שירן מנהל המערך הקרדיולוגי יחד עם פרופ' רונן יפה מנהל יחידת הצנתורים וד"ר ארז שרוני מנהל המחלקה לניתוחי לב וחזה הציגו למנכ"ל ודיברו על ההרמוניה ושיתוף הפעולה המצוין בין מחלקות הלב כשהמרוויחים הגדולים הם המטופלים והחולים.

מנכ"ל כללית אלי כהן, בחדר צנתורים עם פרופ' שירן ופרופ' יפה. צילום: אלי דדון

ביחידת הצנתורים במחלקה הקרדיולוגית מבוצעים כ 120 פעולות TAVI בשנה כשהמקרים המורכבים והקשים ביותר מכל רחבי הארץ מגיעים לטיפול לכרמל. במחלקה לניתוחי לב בכרמל מבוצעים מאות ניתוחי לב ופעולות מורכבות בהצלחה בכל שנה ומספר הניתוחים והמטופלים המרוצים ממשיך רק לעלות. גם ד"ר עופר גלילי מנהל המחלקה לכירורגיית כלי דם וד"ר סיון בלוך מנהלת המחלקה הנוירולוגית הציגו ניתוחים חדשניים ותוכניות טיפול ופיתוח חדשות.

פרופ' עופר לביא מנהל מחלקת נשים ויולדות הציג בפני המנכ"ל את מערך נשים ויולדות המוצלח של כרמל, בדגש על החיבור לקהילה ואת חזון המחלקה לרפואה מיטבית, שירות מיטבי והכשרת הדור הבא. פרופ' לביא עדכן כי מחלקת יולדות כרמל מובילה בסקר חווית היולדת לשנת 2022 והיא נמצאת במקום הראשון מתוך כלל בתי החולים של הכללית.

כחלק מתוכנית הביקור ייחד המנכ"ל יחד עם סמנכ"לית בתי החולים הד"ר וינשטיין פרק זמן מיוחד למפגש אישי עם קבוצת עובדים מהדרג הניהולי של בית החולים כדי לשמוע מהם על האתגרים והסוגיות איתם הם מתמודדים ביום יום.

אלי כהן עם העובדים. צילום: אלי דדון

סביב השולחן ישבו לשיחה פתוחה עם המנכ"ל אנשי מחשוב, מנהלי לוגיסטיקה, אחים ואחיות, מנהלת המעבדות, אנשי גנטיקה, צוות משרד קבלה ומנהלים ועובדים נוספים מהמחלקות השונות. המנכ"ל שמע מקבוצת העובדים את השאלות והנושאים החשובים להם בביה"ח וענה לכל שאלה ולכל עובד בסבלנות ובפירוט.

בתום הביקור הודה המנכ"ל לד"ר גולדברג ולהנהלת בית החולים על הביקור המוצלח והדגיש את העבודה המקצועית והמיוחדת של כלל צוותי הסיעוד המסורים של כרמל ואמר,

"שמחתי לפגוש את עובדי כרמל וראיתי מקרוב את הדרייב והתשוקה שלהם למצוינות ושירות אישי למטופלים, כרמל הוא בית חולים מצטיין עם מרכזי מצוינות מרשימים מעבר לגודלו, ראיתי את אש בעיניים של המנהלים ומצאתי כאן חיבור מצוין לקהילה, חיבור שהוא דוגמא בכל הכללית". אמר המנכ"ל כהן.

"כרמל הוא בית חולים יצירתי, התרשמתי מתוכנית החוסן המיוחדת לעובדים, ושמחתי לראות את ההתעצמות הטכנולוגית המרשימה של בית החולים בהשקעה של מיליוני שקלים. יש לכם חלומות בכרמל אתם מעוררי השראה, משקיעים שנים בחוויית המטופל בהצלחה רבה, ותמיד תענוג לנו לבוא ולבקר כאן", סיכם המנכ"ל. "אני וכל הנהלת הכללית גאים בכרמל ונמשיך לתמוך ולקדם אותו כמרכז רפואי מוביל ומצטיין לטובת כלל תושבי חיפה והצפון".

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

האם אתם אוהדי כדורגל?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות

<
<