אירוע תעצומות בתיאטרון חיפה- שיטות טבעיות להחלמה מסרטן. שישי 26 בפברואר.  

עמותת תעצומות חברה לעיריית חיפה לקיומו של אירוע מיוחד בנושא שיטות טבעיות להחלמה מסרטן. במרכז הכנס, שיתקיים בתיאטרון חיפה, ייערכו הרצאות של מיטב הרופאים והמומחים.
תזונה נכונה כגורם מרכזי בריפוי - ד"ר פנינה בר סלע. אלבום פרטי

תזונה נכונה כגורם מרכזי בריפוי – ד"ר פנינה בר סלע. אלבום פרטי

גיל יוסף שחר מומחה לרמב"ם. אלבום פרטי

ד"ר גיל יוסף שחר מומחה לרפואת הרמב"ם. אלבום פרטי

בשנים האחרונות עלתה המודעות ליתרונות של השיטות הטבעיות לריפוי ולהחלמה מסרטן יחד עם הטיפול אותו מציעה הרפואה. מחקרים רבים ועדויות של מבריאים מהארץ ומהעולם מצביעים כי בגופנו טמונות יכולות ריפוי המועצמות כאשר המבריא מודע להן ופועל להביאן לידי ביטוי. אנשים הנוטלים אחריות על בריאותם מעצימים את סיכויי ההחלמה שלהם. עמותת "תעצומות" מעניקה בית למתמודדים רבים הלוקחים אחריות על בריאותם ומבקשים לבנות לעצמם תכנית הבראה מקיפה ואישית, יצרה כנס מיוחד בנושא שיטות טבעיות להחלמה מסרטן. הכנס "תעצומות בחיפה", שיתקיים ביום שישי, 26.2, בין השעות 14:15-9:00 בתיאטרון חיפה, מיועד לכל מי שמחלת הסרטן נגעה בחייו – מבריאים, בני משפחה ומלווים, כמו גם לקהל הרחב המעוניין להרחיב את ידיעותיו בנושא, לתחזק את בריאותו ולשמור על איכות חייו לאורך זמן. במהלך האירוע יתקיימו הרצאות של רופאים בעלי ניסיון ומיטב המומחים, אשר יציגו מידע עדכני על שיטות מקיפות וכלים חדשניים להעצמת תהליכי הריפוי וההחלמה ממחלת הסרטן, לחיזוק המערכת החיסונית ולמזעור תופעות הלוואי של הטיפולים הקונבנציונליים. המרצים בכנס – פרופ' יעקב שהם, פרופ' משה פרנקל, פרופ' משנה קליני ערן בן אריה, ד"ר פנינה בר סלע וד"ר גיל יוסף שחר – ידונו באספקטים שונים של ריפוי הסרטן, כגון: תזונה נכונה, רפואה משלימה כטיפול תומך, כלים מעשיים להעצמת יכולת ההתמודדות ולקיחת אחריות, אימוץ גישות אקטיביות ובעלות תקווה להחלמה וגישתו המיוחדת של הרמב"ם לטיפול במחלות כרוניות. בסיום יופיעו המשורר אביחי קמחי והקומיקאי אייל אלטויל אשר החלימו ממחלת הסרטן. ברחבת התיאטרון יוקם מתחם מיוחד עם דוכני בריאות ואוכל בריא. לדברי רות רואי-ויינשטיין, מקימת עמותת "תעצומות", "אין שיטת ריפוי אחת המתאימה לכולם, אין סיבה אחת להופעת המחלה ואין דרך אחת להתמודד עמה. תהליכי המחלה וההחלמה מורכבים ומסתוריים. לנו ניתנת זכות הבחירה, לחלום את בריאותנו ולחוללה מחדש בזכות מינוף שימוש בחכמת הגוף והקניית כלים להרדמת הסרטן".

יום שישי, 26.2, בין השעות 14:15-9:00 | תיאטרון חיפה

מחיר כרטיס לאירוע: 120 ₪. מספר המקומות מוגבל, מומלץ להבטיח מקומות מראש.  לפרטים נוספים: cancer.eatwell.co.il

 

בין ההרצאות בכנס "תעצומות בחיפה":

 כלים להעצמה במפגש עם סרטן – פרופ' משה פרנקל (MD), יו"ר החברה הישראלית לרפואה משלימה ומנהל היחידה לרפואה משלימה במכון האונקולוגי של בית החולים מאיר, ידון בדרכים מעשיות להעצמה, המאפשרות שיפור יכולת ההתמודדות עם האבחנה והטיפול, תוך מתן דגש על לקיחת אחריות ועל תהליך קבלת החלטות מושכל.

שילוב רפואה משלימה כטיפול תומך – פרופ' משנה קליני ערן בן אריה (MD), מומחה ברפואת משפחה ומנהל התכנית לרפואה משולבת בשירות האונקולוגי במרכז הרפואי לין, יציג את עקרונות הפעילות של הרפואה האינטגרטיבית המוצעת למטופלים במסגרת השירות הרפואי הציבורי – ההפניות, תכנית טיפול מותאמת, תחומי טיפול יעילים וטיפולים בהם ראוי לנקוט משנה זהירות.

ממשבר לתקווה – גישה אקטיבית להחלמה  – פרופ' יעקב שהם (MD, PhD), רופא פנימי וחוקר סרטן באוניברסיטת בר-אילן, יסקור מגוון שיטות ואמצעים גופניים ונפשיים אפקטיביים שיסייעו למטופל לאמץ גישה אקטיבית ובעלת תקווה להתמודדות, במטרה להפוך את כיוון המחלה, למנוע את חזרתה ולטפח את בריאותו ואת איכות חייו.

תזונה נכונה כגורם מרכזי בריפוי – ד"ר פנינה בר סלע (Ph.D), מומחית לקשרי גוף-נפש, תזונה ודמיון מודרך, תחשוף את המזונות, צמחי המרפא והתוספים הטבעיים הידועים כבעלי השפעה מרכזית לבלימת סרטן וריפוי ואת אלה המזיקים ומדכאים את מערכת החיסון, ותיתן תפריט מומלץ המבוסס על מרכיבים חיוניים לעזרה בריפוי המחלה.

הגישה והטיפול הטבעי לפוגשי סרטן על פי הרמב"ם – ד"ר גיל יוסף שחר (MD), מומחה לרפואת הרמב"ם, יסביר את עיקרי גישתו המיוחדת של הרמב"ם לטיפול במחלות כרוניות, תוך התייחסות לעקרונות תזונתיים, מינוף עוצמת הגוף להתמודדות עם המחלה, תפקידו האמיתי של הרופא וארגון הבית מחדש כדי לעודד את תהליך הריפוי.

הסרטן מת מצחוק – אייל אלטויל, שחקן, סטנדאפיסט, קומיקאי ותסריטאי, אשר החלים מסרטן קטלני, ישתף את הקהל במסע שעבר, תוך הצגת חוויותיו בצורה הומוריסטית ובליווי קטעי וידאו.

המשורר אביחי קמחי (סא"ל במיל'), שפגש סרטן ראות עם גרורות למוח לפני שש שנים, יקריא משיריו.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה