עיניים טובות לרווחה

פרס מנכ"ל הוענק לד"ר דן נבון, מומחה ברפואת עיניים בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי
 

ד"ר נבון עם פרופ' שפירא במעמד קבלת הפרס. אינו מהסס להגיע למתן יעוץ בבתיהם של חולים מרותקים למיטתם. צילום כללית

ד"ר נבון עם פרופ' שפירא במעמד קבלת הפרס. אינו מהסס להגיע למתן יעוץ בבתיהם של חולים מרותקים למיטתם. צילום כללית

בטכס מצוינות ארצי של כללית, שנערך באוניברסיטת תל אביב, הוענק פרס מנכ"ל לד"ר דן נבון מומחה ברפואת עיניים של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי, העובד בקרית בריאות זבולון, ביחידה להמשך טיפול וכרופא ובמבצעים לאיתור תחלואת עיניים לסוכרתיים במרפאות כללית ברחבי המחוז. ד"ר נבון הנרגש נקרא לבמה לקבל את הפרס מידי מר אלי דפס, מנכ"ל כללית ופרופ' מ"ק חן שפירא, מנהלת מרחב חיפה וגליל מערבי. בהקראת הנימוקים להענקת הפרס היוקרתי, צוין כי ד"ר נבון הינו רופא מקצועי ואנושי במיוחד, המעניק שירות יוצא דופן ללקוחותיו.
עמיתיו לצוות המחלקה ומטופליו רואים בו, לפני הכל, אדם. הוא מצליח להדביק ברוח החיובית ובחדוות העשייה ושמו עומד לפניו גם מחוץ לכותלי המרכז הרפואי זבולון.
ד"ר נבון הוא איש מקצוע בעל מוניטין, רופאי המשפחה נוהגים להתייעץ אתו וכמומחה. בנוסף על עבודתו כמומחה בין כתלי המרכז לבריאות העין בזבולון, הוא מתבלט בהיותו יועץ בכיר המוכן להתנייד כדי להגיע אל אותם חולים שאינם מסוגלים להגיע אל מרפאת המומחים. על כן, הוא נענה בשמחה ל"מבצעי" בדיקות עיניים שנערכים במרפאות כללית, אליהם מוזמנים אותם חולים שנמצא כי לא הגיעו לבדיקות עיניים מזה זמן, בעיקר חולים סוכרתיים שעיניהם בסכנה, בשל קשיי ניידות מסיבות שונות.
אם לא די בכך, הוא אינו מהסס להגיע למתן יעוץ בבתיהם של חולים מרותקים למיטתם במסגרת היחידה להמשך טיפול ומעקב ואינו בוחל בתנאים קשים כמו עריכת בדיקה בביתו של חולה הגר בפחון בישוב בדווי או חולה ניוון שרירים הגר בקומה גבוהה.
ד"ר נבון מאוד נגיש ללקוחותיו, הוא מצייד אותם במספר הטלפון הפרטי שלו ומטפל בכולם באהבה ובמסירות אין קץ. על כך יעידו אינספור מכתבי התודה שהתקבלו ממטופליו.
בנוסף, הוא משקיע ממרצו ומזמנו גם בהתנדבות למען הקהילה ומתגייס ברצון לכל פעילות התנדבותית שנערכת בזבולון במועדוני קשישים, נוער, חיילים ועוד.
נרגשים מחאו כפיים והשתתפו בשמחתו בני משפחתו וכן פרופ' חן שפירא – מנהלת המרחב, שרה חרלף – מנהלת משאבי אנוש, ברוריה ריקון- מנהלת הסיעוד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות