יפה גל מונתה למנכ"ל קניון עופר הקריון

יפה גל החליפה את דודו שגיא, אשר שימש כמנכ"ל במהלך שש השנים האחרונות ופרש לאחרונה עם הגיעו לגיל 67.
 

יפה גל מנכלית קניון עופר הקריון צילום דנה קדוש

יפה גל מנכלית קניון עופר הקריון צילום דנה קדוש

יפה גל 57 שמשה ב – 6 שנים האחרונות כסמנכ"ל המסחר בעופר הקריון מקבוצת קניוני עופר וכסגניתו של שגיא, כך שהיכרותה עם פעילות עופר הקריון, ארוכת שנים.

יפה גל אמרה: שתמשיך להוביל את עופר הקריון כקניון האטרקטיבי של אזור הצפון ותשמור על מעמדו האיתן כאחד משלושת הקניונים המובילים בישראל". עוד אמרה: "אני מלאת מוטיבציה ונרגשת להיכנס לתפקיד המאתגר. צפויה בפני משימה להמשיך ולפתח את הקניון".

לדברי יפה גל: "המשימה הראשונה שהצבתי לעצמי היא להגביר את חווית הבילוי והקניה ללקוחות הקריון לצד המדרחוב החדש שנפתח בעופר קריון וכולל את המסעדות מינה טומיי, ביגה, רנה וג'ינוס".

"עופר הקריון" הינו מתחם העסקים הגדול בצפון. הקריון משתרע על 48,000 מ"ר, ומספר העסקים בו הוא 290. המתחם כולל אזורי קניות ובילוי, שירותים מגוונים ורשת בתי קולנוע. בשטח המתחם כלולים הקניון, בנייני המשרדים "מגדלי הקריון" ו"ביאליק סיטי" ובית משפט השלום קריות. בקניון מגוון רחב ומוביל של בתי אופנה בינלאומיים לצד מותגים ישראליים מובילים כגון: : H&M, הודיס, זארה, רנואר, קסטרו, מנגו, הוניגמן, המשביר לצרכן, אמריקן איגל, אימפוריום, טימברלנד, גולברי, טי אנ טי, מאניה ג'ינס, אפרודיטה, טופ טן, אלדו, FOREVER21 וכו'.

קניון "עופר הקריון" מתקרב לסיום פרויקט מדרחוב דרומי, הכולל 4 מסעדות חדשות ואזור ירידים מתחלפים שישפרו את חווית הלקוח בקניון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם