אודי רון: "אחרי 35 שנים של מלחמות על הארנונה מול העירייה כשבשנים האחרונות הם לא ירדו ממני, סגרתי את המכון"

עוד מרכז מיתולוגי חיפאי סוגר את השערים במרכז הכרמל. אודי רון סוגר את השערים של מכון הכושר המיתולוגי שלו שם במשך שנים אימן מאות ואלפי שרירנים וידוענים חיפאים ועובר להדר והבטן שלו על העירייה מלאה.
זכרונות מהמכון בהדר. רון. אלבום פרטי

זכרונות מהמכון בהדר. רון. אלבום פרטי

סוגר ועובר. רון. אלבום פרטי

סוגר ועובר. רון. אלבום פרטי

המכון המיתולוגי של השרירן אודי רון במרכז הכרמל, היה מהמכונים הראשונים שנפתחו בעיר ופעל במשך כמעט ארבעה עשורים! כל השרירנים הוותיקים שהביאו כבוד לעיר והתחרו בתחרויות השרירנים בארץ ובעולם התאמנו אצל אודי וזוכרים לו חסד נעורים עד היום. החודש לאחר כל כך הרבה שנים של פעילות סגר אודי את המכון וזה לא נעשה בגלל שכבר אין לו כח. ההפך, הבחור בן 62, נראה מצוין ופועל בכל בכח לפתוח מכון במקום אחר ולכן פרסם פוסט מיוחד לחברים "מתאמנות ומתאמנים יקרים. אני רוצה לפתוח בתודה לכם, על 35 השנים שאתם מתאמנים אצלנו. אנחנו, סגרנו בכרמל ועוברים להדר : הרצל 92 – אולימפיק ג׳ים. אוהב אתכם ומקווה שתמשיכו אצלנו. באהבה אודי שגם מדבר בשמם של עידו וערן." אבל הבטן שלו מלאה על מה שנעשה.

אודי, למה לסגור את המכון המיתולוגי?

סגרנו בעיקר בגלל עיריית חיפה! זה קרה אחרי 35 שנים של מלחמות על הארנונה מול העירייה כשבשנים האחרונות הם לא ירדו ממני ושילמתי המון. שתבין שנאלצתי לשלם יותר ארנונה אפילו מערך שכירות שמאים למכון! עיריית חיפה גירשה אותי משם. 35 שנה, אתה מבין? מי לא התאמן כאן? כולם… ארז דרזנר, גל הראל, נועם סטולרו ז"ל, שרון סטלקול. כולם גדלו אצלי ועכשיו יש דור חדש…

אז לאן ממשיכים?

כרגע התאחדנו עם מלון אולימפיק בבית התעשיינים בהדר הרצל 92 כשהכל באותה מתכונת עם מכון אחר וכל המנויים ממשיכים איתי. אחר כך אנחנו פותחים מכון כנראה בתחילת אפריל במלון מגדל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם