X

טסלה ממשיכה להתפתח בישראל

עם מכירות גבוהות, כמויות של רכבים חשמליים על הכבישים בארץ ופיתוח תשתיות, חברת טסלה הצליחה להיכנס לישראל וליהנות מהצלחה גבוהה באופן מיידי

נראה שהנהגים בישראל מאמצים את הטכנולוגיה ויוצרים שינוי גם בתפיסת התחבורה של העתיד וזאת רק ההתחלה.

קצת יותר משנה מאז שחברת טסלה נכנסה לישראל והמספרים מדברים בעד עצמם. אלפי רכבים חשמליים כבר מסתובבים כאן ותיכף יהפכו לדבר שגרתי. מסתבר שהדגמים הנמכרים כאן נמצאים בראש טבלת המכירות וההזמנות לדגמים חדשים נמשכות.


קרדיט ל freepik


באופן כללי, על הנהג הישראלי קשה להגיד שסבלנות היא מילה שמתארת אותו בכל מה שנוגע לתרבות הנהיגה, אבל כשמדובר בהזמנה של דגם חשמלי של טסלה, הקונים מחכים חודשים עד שיגיע המשלוח הבא. יתרה מזאת, יש כאלה שנמצאים במועדון מעריצים של החברה, עוקבים אחרי האוניה שבה נמצא משלוח הרכבים ומתעדכנים היכן בים היא נמצאת בכל רגע.

זה נכון שיש בישראל רכבים חשמליים רבים של חברות מגוונות כבר כמה שנים, אולם הסוד של טסלה להצלחה הוא בעצם מה שהיא מספקת לצרכנים שלה: רכב חשמלי בעל ביצועי כביש גבוהים, רמת בטיחות מובילה וטכנולוגיה מתקדמת שמתעדכנת כל הזמן. אלה דברים שקורצים לכל נהג בעולם, בטח שלנהגים בישראל.

מעבר לכך, טסלה מקפידה כל הזמן להתעדכן, לשפר, לחדש ולתת לצרכנים שלה ערך מוסף. ההרגשה היא שיש מישהו שמטפל בנו ויודע מה אנחנו רוצים וצריכים. זה מתחיל מההזמה און-ליין שהופכת את חוויית הקניה של הרכב לשונה ונותנת לקונה את האפשרות לבחור דגם, צבע, אבזור ועוד, כשכל זה נעשה ללא צורך בסוכנות רכב ולא מצריך מאמץ.

בנוסף, כל מי שרכש בארץ את אחד מהדגמים של טסלה, יודע שאחת לכמה זמן יש לדגם עדכונים ושיפורים שמתבצעים דרך המחשב ברכב ולכן לא צריך ללכת למוסך או לחכות הרבה זמן. הכול נעשה באותו רגע ובמקום, ממש כמו בסלולרי שלנו.

בכל מה שנוגע לישראל, טסלה נמצאת במקום טוב. רק לאחרונה התבשרנו שחוץ מדגמי הדגל, דגם נוסף של החברה יתחיל להימכר כאן. מדובר בטסלה דגם Y שיימכר בישראל בשתי גרסאות, כשטווח הנסיעה שלהן לטעינה אחת הוא מעל חמש מאות קילומטרים. מדובר על דגם חזק ופופולרי שיכול למשוך קונים נוספים.

חוץ מרכבים, טסלה דואגת כאן גם לתשתיות טעינה חשמליות. בכל העולם, נגישות לתשתית טעינה הוכיחה שכמות הרכבים החשמליים באותו מקום גדלה. לכן, עם תחילת הפעילות של החברה בארץ, הוקמו כמה עמדות טעינה מהירות, בתחילה במרכז עזריאלי בתל אביב ואחר כך התרחבו למקומות נוספים כמו חיפה, מודיעין, אילת, עפולה ובקרוב יוקמו עמדות של טסלה בירושלים, פתח תקווה, ראשון לציון, קריית שמונה ובאר שבע.

המטרה של טסלה היא שיהיו עמדות טעינה בפריסה רחבה ככל האפשר. בנוסף, עמדות הטעינה שטסלה מקימה כאן הן מהירות, כך שזמני הטעינה יהיו קצרים ככל האפשר. זהו צעד נוסף לעידוד קניה של הרכבים מאחר שנהגים תמיד מחפשים נוחות ואם לא צריך לנסוע במיוחד כדי לטעון את הרכב וזמן הטעינה קצר, תמיד זה מועיל למכירות.

בסופו של דבר, רכבי טסלה בארץ מתגלים כהצלחה גדולה ומהווים התחלה של עידן חשמלי שנראה שימשיך כאן לעתיד. השוק החשמלי המקומי כאן מתפתח כל שנה ולטסלה בוודאי יש זכויות רבות בכך. נוחות ונגישות, התחדשות תמידית, שיפורים ואיכות, הם שמאפשרים לטסלה להוביל כאן את המכירות ולתת לנהגים בישראל תמורה טובה בעד הקניה.

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בעסקים