ועדת ההיגוי השנתית של שותפות חיפה- בוסטון

כמידי שנה גם השנה התכנסו חברי השותפות מחיפה והשותפים שלהם לעשייה מבוסטון,
אבי ירום, יונה יהב וורד ישראלי- כתום צלמים

אבי ירום, יונה יהב וורד ישראלי- כתום צלמים

עשרות מתנדבים מבוסטון ומחיפה הגיעו השבוע לחיפה לרגל ועדת ההיגוי השנתית של שותפות חיפה- בוסטון

  • על הפרק תוכניות השותפות למען העיר חיפה לשנת 2016-7
  • במפגש הפתיחה החגיגי שנערך במלון דן כרמל, נכחה צמרת העיר ובכירים נוספים ביניהם ח"כ אראל מרגלית מהמחנה הציוני ראש העיר מר יונה יהב ומתנדבים רבים

כמידי שנה גם השנה התכנסו חברי השותפות מחיפה והשותפים שלהם לעשייה מבוסטון, יושבי הועדות ובכירים מהפדרציה של בוסטון ה- CJP, לוועדת ההיגוי השנתית של שותפות חיפה- בוסטון בניהולה של ורד ישראלי, שמתקיימת בחיפה בחודש מרץ.

במפגש הפתיחה החגיגי שהתקיים במלון דן כרמל, אתמול נכתב צמרת העיר ובראשה ראש העיר יונה יהב אבי ירום, יו"ר שותפות חיפה- בוסטון היוצא ומנהלת שותפות חיפה בוסטון ורד ישראלי,  בכירים ושותפים מעיריית חיפה: פיני ווגמן, אילנה טרוק, ישראל בן שלום, ברכה סלע וכן פעילים נוספים בעיר ישראל שוטלנד, נעמי גרדינגר מנהלי בתי ספר בעיר, מחנכים, אנשי משרד החינוך, יונתן פרידלנד קונסול ארה"ב בחיפה, חבר הכנסת אראל מרגלית ממפלגת העבודה שהגיע יחד עם ישראל סביון מזכיר המחוז של המפלגה, גרידו פארדו מנכ"ל פיליפס שעוזר במיצוב חיפה כבירת הפארמה העולמית, מתנדבים, חברי המנהיגות הצעירה, שותפים אסטרטגיים ועוד רבים.

מהצד הבוסטונאי היתה נוכחות מאסיבית של מתנדבים ובכירים שהגיעו במיוחד לישראל ביניהם: שריל אהרונסון מנהלת תחום חינוך יהודי וישראל בפדרציה, לזלי פאוקר, שרי רבקין יושבות ראש השותפות בבוסטון ועוד.

כתום צלמים

כתום צלמים

עוד הגיעו לאירוע משלחת קציני התקווה שתצא זו השנה השביעית לבוסטון מישראל, לייצג את המדינה לקראת יום השואה ויום הזיכרון, שחתמה את האירוע בשירת התקווה.

ורד ישראלי, מנהלת שותפות חיפה בוסטון בחיפה, שאירחה והובילה את הערב הודתה למתנדבים הרבים שהגיעו מבוסטון ולאלה שעושים עבודה מקודשת בחיפה ולשותפים הרבים, הודתה לפיני ווגמן על פועלו למען השותפות ואיחלה לאילנה טרוק הצלחה עם כניסתה לתפקיד, ואף הוסיפה כי זו אחת הבחירות הטובות ביותר שהעיר עשתה. כמו כן הבטיחה ישראלי, כי שותפות חיפה- בוסטון תמשיך להיות מחויבת לעיר חיפה, בעשייה יוצאת דופן כפי שעושה קרוב ל- 30 שנה.

יונה יהב, ראש העיר אמר לנוכחים: "השנה האחרונה היתה שנה טובה מאוד. חיפה עוברת תנופת פיתוח, גידול במספר התושבים, גידול בשטחי המסחר בחיפה, ובקרוב אנחנו עומדים לפתוח במבואות הדרומיים במתם את פארק מדעי החיים".

אבי ירום יו"ר השותפות בשנתיים האחרונות שמסיים את תפקידו כעת, הודה לכולם על התקופה, שלדבריו עברה מהר בגלל עשייה רבה, והודה לכל השותפים בארץ ובחו"ל.

ח״כ אראל מרגלית ממפלגת העבודה שהגיע במיוחד לאירוע כדי לספר לנוכחים מחיפה ומבוסטון על תוכניותיו לגבי העיר, אמר שהוא שם לו למטרה למצב את חיפה כבירת ההייטק ומדעי החיים, כפי שהוא סייע למצב את באר שבע כבירת הסייבר. חיפה צריכה להוביל את נושא הסמיקונדקטור כי יש בה את כל החברות המובילות בתחום בעולם כמו קוואלקום, אינטל, אפל, טכניון ועוד, ואני מתכוון לעזור להראות את כל היכולות המדהימות שיש בה", הוסיף.

בהמשך השבוע יבקרו חברי השותפות מבוסטון בפרויקטים נוספים שמובילה השותפות ברחבי העיר.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה