אשטרום שמרה לכם את הטוב ביותר

פרויקט "אשטרום בנאות פרס" מבית היוצר של קבוצת אשטרום, הנחשבת לחוד החנית של ענף הבנייה בישראל עם ניסיון רב של למעלה מ-50 שנות פעילות, יחתום את הבנייה ב"נאות פרס" והוא מהווה בכך הזדמנות אחרונה להשתלב בשכונה האיכותית.
 

פרויקט אשטרום בנאות פרס בחיפה- הדמיית לילה. הדמיה- דני שמשפרויקט "אשטרום בנאות פרס" מבית היוצר של קבוצת אשטרום, הנחשבת לחוד החנית של ענף הבנייה בישראל עם ניסיון רב של למעלה מ-50 שנות פעילות, יחתום את הבנייה ב"נאות פרס" והוא מהווה בכך הזדמנות אחרונה להשתלב בשכונה האיכותית. הפרויקט מכיל בשלב כ- 348 יח"ד, כאשר בשלב הראשון יוצאו כ- 164 יח"ד למכירה. החלה ההרשמה – דירת 4 חדרים החל  מ- 1.35 מיליון ₪  ודירות 5 חדרים החל מ- 1.5 מיליון ₪.  ההיקף הכספי הכולל של המכירות בפרויקט, נאמד בכ- 283 מיליון ₪

אשטרום שמרה לכם את הטוב ביותר. קבוצת אשטרום, הנחשבת לחוד החנית של ענף הבנייה והנדל”ן בישראל, משמשת גם כיזמית הפרויקט וגם כאמונה על ביצועו של  המתחם/

האחרון המהווה את ההזדמנות האחרונה לרכוש דירה, באחת השכונות האיכותיות ביותר בעיר חיפה. בשכונת נאות פרס.

תמהיל הבניינים בפרויקט "אשטרום בנאות פרס" כולל מגדל בן 16 קומות, וארבעה בניינים בני 9 קומות, ביניהם בנייני פרימיום הכוללים 17 דירות בכל בניין ו-2 דירות בלבד בכל קומה. הבניינים מאופיינים בתשומת לב ארכיטקטונית, הבאה לידי ביטוי הן בנראות החיצונית של הבניין והן בהתייחסות הפרטנית לחללים הפנימיים, היוצרים מתחמי מגורים מודרניים, רחבי ידיים ופונקציונאליים. בנייני המגורים מציעים פרויקט אשטרום בנאות פרס בחיפה.  הדמיה- דני שמשדירות 4 ,4.5 ו-5 חדרים לצד פנטהאוזים ודירות גן. דירות ה-4 חדרים בפרויקט משתרעות על פני כ-107 מ”ר, וחלק ניכר מהן כולל נוף מרהיב לים. התכנון הארכיטקטוני המתקדם ממקסם את שטחי הפנים ומתאים אותם למגמות המגורים המתקדמות ביותר.

חללי המגורים בפרויקט "אשטרום בנאות פרס" מתוכננים בסגנון מודרני, המשלב קו אסתטי מובחן ורמה פונקציונאלית גבוהה. כיווני אוויר ונוף לכיוון הים ומבנייה איכותית, שעושה שימוש במפרטי בידוד ואיטום מתקדמים וחוסכת משמעותית במשאבי האנרגיה לחימום וקירור הבית. המפרט הטכני המאפיין את כל דירות הפרויקט, הוא בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר, המציע את מיטב חומרי הגמר והמוצרים לחוויית מגורים מושלמת.

המיקום האסטרטגי של נאות פרס, על מורדותיה הדרום מערביים  של העיר חיפה, מול הים הפתוח, מעניק לה ערכים מוספים חשובים. חמשת הבניינים של פרויקט "אשטרום בנאות פרס" הם הבניינים האחרונים הנבנים בשכונה ומהווים כאמור הזדמנות אחרונה להשתלב בה וליהנות מאיכות החיים שהיא מציעה.

נאות פרס ממוקמת בסמיכות למיטב מרכזי הבילוי בחיפה, המעניקים מענה הולם לתרבות הפנאי וחיי החברה התוססים המתפתחים בעיר. מרכז הקונגרסים המפואר, קניון קסטרא הממוקם בכניסה המערבית לעיר, אצטדיון סמי עופר, קניון חיפה ורבים נוספים, יאפשרו  לרוכשי הדירות בפרויקט ”אשטרום בנאות פרס” ליהנות מזמן איכות במרחק נגיעה מהבית.

פרויקט ”אשטרום בנאות פרס” תוכנן ועוצב על ידי משרד האדריכלות ותכנון הערים – עוזי גורדון מהידועים והוותיקים בעיר חיפה, שאחראי על תכנונם של מגוון פרויקטים משמעותיים, ביניהם: משרדי היי-טק, מלונות, קניונים, תכנון שכונות ובנייני מגורים בחיפה ובאזור פרויקט אשטרום בנאות פרס בחיפה. הדמיה- דני שמשהצפון כולו. ההיקף כספי הכולל המשוער של המכירות בפרויקט, נאמד בכ-283 מיליון ₪, אכלוס הבניין הראשון, אמור להתבצע עפ"י התכנון בפחות משלוש שנים. השיווק מתבצע ע"י משגב  שיווק מתחמי מגורים בע"מ.

 

קבוצת אשטרום הינה אחת מחברות הבנייה והנדל“ן הגדולות והוותיקות בישראל, עם ניסיון של למעלה מ-50 שנה באספקת פתרונות איכותיים לכל לקוחותיה, מהמסד ועד לטפחות. אשטרום מהווה ראש חץ בין חברות הבנייה והנדל”ן מאז הקמתה ב-1963, והיא מנצלת באופן מיטבי את היתרונות הייחודיים של חברות הבת שלה ומייצרת ערך מרבי למגוון פעילויותיה בארץ ובעולם. כמי שיצקה באבני היסוד שלה את ערכי החדשנות, האיכות, האמינות והמקצועיות, מקיימת קבוצת אשטרום מסורת המתבססת על ערכים אלו. קבוצת אשטרום פועלת על-פי סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים, תוך הצגה קבועה של חוסן פיננסי מתמשך. כל אלו מציבים אותה כעוגן מקצועי ועוצמתי, המקנה ביטחון רב ושקט נפשי ללקוחותיה. בכל פרויקט מבית היוצר של הקבוצה תיהנו מתפיסת מגורים חדשנית ומודרנית, המאפשרת בחירה באזורי מגורים אטרקטיביים הכוללים בין השאר תשתיות חינוך מתקדמות, מרכזי קניות, גינות ומרכזי תרבות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן