X

חיזוק לנבחרת של יונה יהב: רני בנדר מצטרף לרשימת "חיפה שלנו"

בנדר סיכם עם יהב כי בנוסף להצטרפות למקום השלישי ברשימה, הוא יקבל אחריות על החברה הכלכלית לחיפה וישמש דיירקטור בחברת "יפה נוף"

המועמד לראשות עיריית חיפה יונה יהב סיכם עם היזם החברתי ואיש העסקים רני בנדר על שילובו ברשימת "חיפה שלנו" למועצת העיר בבחירות הקרובות. בנדר המוכר כמנכ"ל הסיטי סנטר צפוי להיות מועמד למקום השלישי ברשימה ולקבל אחריות על החברה הכלכלית בחיפה.

בנדר בן 49, נשוי ואב ל-4, בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני במינהל עסקים עם התמחות במימון. ידוע גם בפעילותו החברתית הענפה. בנדר משמש יו"ר שותפות חיפה-בוסטון CJP, המחברת בין קהילות בוסטון וחיפה בנושאים הנוגעים לפיתוח מנהיגות, וחברה משותפת יהודית.רני בנדר. צילום: יח"צ


בנדר מכהן כחבר באגודת הידידים של אוניברסיטת חיפה, משמש מזה כשנתיים יו"ר עמותת נקודת ציון למורשת צה"ל – מיזם חינוכי-חברתי הפועל באמצעות פלטפורמה דיגיטלית לראיונות חיילים וחיילות צה"ל לדורותיהם וכן לקידום שיתופי פעולה עם יחידות צה"ל, ארגונים, עמותות צבאיות וחינוכיות, בתי ספר, גופים מסחריים ועוד בארץ ובתפוצות.

בעבר היה מנטור לבני נוער בעמותת "עלם" בחיפה וכן התנדב בעמותה החברתית "שינוי חיפה". בנדר שימש כחבר הועד המנהל של בוגרי שלדג חיל האויר וכיום רב סרן במילואים בחיל האוויר.

בנדר התנדב ביחידת הסיור במשטרת ישראל במשך 4 שנים והיה שחקן נבחרת ישראל בסופטבול באליפות העולם ובמכביה.

"אני מברך על הצטרפותו של רני בנדר, איש רב פעלים וזכויות במישור החברתי והעסקי", אמר יהב.

רני בנדר: "אני גאה להצטרף לצוות רציני ונחוש שפועל למענה של חיפה. בכוונתי כנבחר ציבור להתמקד בקידום עסקים קטנים ובינוניים, הכנסת חברות היי טק נוספות לעיר והגדלה משמעותית של מקומות התעסוקה. אני מאמין שהכלכלה היא מנוע הצמיחה של העיר. אפעל לקידומה מתוך ראיית 'משולש המגזרים' בהם אני עסקתי – המגזר העיסקי, המגזר הממשלתי והמגזר השלישי".

"יש לנו כמעט הכל". רני בנדר ויונה יהב
צילום: גביש מדיה

"בסוף היום כשאתה עובד על הנושא הכלכלי, צריך לראות אותו בכל הרבדים. זה לא רק הרחבת מת"ם, או הוספת מקורות תעסוקה. קידום חזית הים יכול לתת משהו מאוד משמעותי. הגדלת שדה התעופה. יש כאן קושי טכני לצד פתרונות שיכולים לסייע. "שינוי של מעלה או שניים של מיקום מסלול שדה התעופה יאפשר לבנות אותו אל תוך הים לצד הנמל הסיני הקיים. יש גם פתרונות אכסון עם קיבוץ יגור שיכולים לסייע ללוגיסטיקה".

"צריך לקדם את הבלו-טק, אבל זה נושא עמוק שיש הרבה מה להתעכב בו. אני חושב שנושא התיירות זה נושא סופר חשוב. כולל בניית עוד בתי מלון. פיתוח חזית הים. תשומת לב לשדה התעופה. אטרקציות תיירותיות שצריך להקים. בסוף היום אפשר לומר שגם לנו מגיע. יש לנו כמעט הכל".

"צריך לדעת לשלב זרועות עם ערים נוספות באיזור. הכל קשור אחד לשני. כיום, כל פקק בקריית ים יכול להשפיע על חיפה והפוך. ביחד עם הממשלה והתושבים אנו יכולים לראות את ההליך הכלכלי שיתפתח. בעברי עבדתי עם משרד התמ"ת ומשרד החינוך. אבל הקשרים שלי הם לא הסיפור. אנחנו צריכים לחבר את כל המכלול למערכת מטרופולינית אחת שתוביל את הצפון".

 
אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי