X

דוד עציוני השיק את קמפיין הבחירות שלו לאחר שחתם עם תקווה חדשה

בטקס לכבוד פתיחת השנה החדשה אליו הגיעו יותר מאלף מתומכיו ובהשתתפות שר המשפטים לשעבר גדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה ואישי ציבור מהפוליטיקה המקומית

דוד עציוני, שמתמודד לראשות עיריית חיפה, קיים אמש טקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה בהשתתפות קהל של מעל לאלף איש באולמי גארדן הוטל במבואות הדרומיים של העיר. הטקס היה מפגן כוח מרשים ופתח באופן רשמי את מערכת הבחירות של דוד עציוני.

"היה לי חשוב לבוא הערב לחיפה כי אני מאמין בעציוני", אמר סער, "אני מכיר אותו הרבה שנים ומאמין שהוא יהיה ראש עיר מצוין. יש לו את האנרגיות לתת לעיר. הוא מכיר את העיר, את הבעיות של התושבים, את הבעיות של הצעירים, את התחום המוניציפלי על בוריו וגם את המישור הלאומי. הוא עבד עם שר האוצר והיה משנה למנכ"ל משרד הבינוי. כשאתה מגיע לתפקיד של ראש רשות מקומית אתה חייב לדעת איך עובדים עם השלטון המרכזי. יש לו את הניסיון המושלם לתפקיד הזה והוא נותן אופק לעיר לשנים קדימה. ברור לי מה העיר צריכה לבחור, והעיר צריכה לבחור בעציוני".יפעת שאשא ביטון: "האדם הנכון במקום הנכון". צילום: מטה דוד עציוני


ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון, שהגיעה אף היא לתמוך בעציוני, אמרה לו: "כשאני מסתכלת עליך אני יודעת שאתה האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון. מאחלת לך ולחיפה המון הצלחה, ושבעזרת השם ב-1 בנובמבר נהיה כאן כולנו לחגוג את הניצחון שלך".

יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי: "אני נמצא פה כמוכם כדי לשנות בעיר ולהביא את עציוני לא לקדנציה אחת אלא לשלוש קדנציות. העיר שקעה בשנים האחרונות, ולכן אנחנו צריכים את עציוני. ואני רוצה להגיד לו תודה ענקית בשם תושבי העיר על כך שהוא לקח את המושכות בשביל להצעיד את העיר הזאת לשנים הבאות".

עציוני: "במשך 20 שנה התקציבים לא מגיעים לכאן. הפרויקט הכי גדול – הרכבת הקלה – קורה בתל אביב. המדינה משקיעה 150 מיליארד שקל בתל אביב. מתי בפעם האחרונה השקיעה המדינה 150 מיליארד שקל בחיפה? מעולם לא. הגיע הזמן שיספרו אתכם, הגיע הזמן שיהיה מי שייאבק עבורכם. אני מתחייב על כל הדברים האלה ועל הרבה יותר. אם לא אהיה טוב – למרות שאהיה ראש עיר מצוין – אתם תחליפו אותי כי מגיע לכם יותר. אני יודע שאנחנו הולכים לנצח".

עציוני: "20 שנה שחיפה לא קיימת". צילום: מטה דוד עציוני

"אנחנו נמצאים בתקופה לא קלה, אבל שום דבר ואף אחד לא ישנה את המרקם של העיר. חילונים, דתיים, חרדים, ערבים, עולים מברית המועצות ומאתיופיה, צ'רקסים, דרוזים, חיפה וקרית חיים – כולנו לב אחד גדול ולא ניתן להפר את המרקם הייחודי של העיר. חיפה תישאר סמל של שפיות, ליברליות וחיים משותפים".

"20 שנה שחיפה לא קיימת, 20 שנה של בריחת צעירים, 20 שנה של בריחת עסקים – 20 שנים קשות מאוד עוברות על העיר. אין התחדשות עירונית, מערב חיפה נראית כמו הצרות שלי, קרית חיים לא מקבלת תקציבים. כל העיר הולכת אחורה במשך 20 שנה, אבל אני מבטיח לכם שכל הבעיות האלו ייגמרו. זה יתחיל בחזירים אבל ימשיך לדברים הגדולים באמת – לחינוך, לספורט ולרווחה. אין עיר ואין מנהיג כגודל החוליה החלשה שלהם, ולא ניתן לאף אחד להישאר מוחלש בחיפה. חיי תרבות שנעלמו יוחזרו – עיר הבירה, עיר הנוער, קבלת שבת ועוד אירועים רבים. הילדים שלי, ההורים שלי והחברים שלי לא יצטרכו לנסוע לנשר בשביל לבלות, הם יעשו את זה כאן בחיפה".

 
אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי