X

ראש העירייה חושפת את רשימת המצטרפים לסיעת "חיים בחיפה"

תא"ל במיל' שלמה (מומו) כהן יסגור את רשימת "חיים בחיפה", שאליה מצטרפים גם : סא"ל במיל' אורן ירון, אמנון לוין, אסתר שאול, עו"ד יעל בן-דוד, מירן הולדשטיין וסימון ממן. חברים חדשים אלה מצטרפים ל – עו"ד אביטל בן נון, אוליקה נברוצקי, אופיר פורקוש ושלומי מנגר (סדר השמות לפי א"ב)

צוות המועמדים למועצת העיר חיפה נחשף לראשונה בכנס פעילים של סיעת "חיים בחיפה" שבראשה עומדת ראש העירייה, עינת קליש רותם, לרגל השנה החדשה. הסיעה קיימת כבר למעלה מעשור. על פי סיעת "חיים בחיפה"חבריה מייצגים את כל קצוות הקשת החיפאית, מאופיינים בנדיבות, התנדבות, ראייה ארוכת טווח ורצון להיטיב עם העיר, שגובר על כל אג׳נדה אישית.

הסיעה התרחבה באופן משמעותי, כשלשורותיה הצטרפו חברי סיעה חדשים עם ידע ורקע עשיר, המחזקים את הסיעה ויכולתה להוביל מהלכים גדולים.


את הרשימה יסגור כאות כבוד:


תת אלוף במיל׳ שלמה כהן
צילום: חיים בחיפה

▪️שלמה (מומו) כהן – תת אלוף במיל' בחיל הים, יועץ בתעשיות הביטחוניות ומרכז פעילות קהילת שייטי כרמל, קומודור ויו"ר עמותת שייטי הכרמל משנת 2014. מתנדב בעמותות הפועלות עבור נוער ומבוגרים עם צרכים מיוחדים וללא: אתגרים, זבולון חיפה, שייט חיפה, צופי הים ואחרים. החל מדצמבר 2020 משמש כיו"ר איל״ן חיפה.

המצטרפים החדשים עפ״י סדר הא״ב:

סא"ל במיל' אורן ירון
צילום: חיים בחיפה

▪️אורן ירון – סגן אלוף במיל׳, כיהן כסגן מפקד העיר חיפה ביחידת הקישור הצבאית לרשות המקומית (היקל״ר) – המפקדת על העיר בשעת חרום. אורן יוביל את תכנית העבודה לחיפה בשעת חירום בתחומים רבים הקשורים למפרץ חיפה, החומרים המסוכנים, רעידות אדמה ומלחמות. בין היתר יוביל אורן מהלך לבניית מערך מתנדבים אזרחי שיתן את המענה הראשוני בשעת חירום, עד לכניסת פיקוד העורף.

מנכ״ל ובעלים של חברה משפחתית, דור שלישי מאז 1952.

אמנון לוין
צילום: חיים בחיפה

▪️אמנון לוין – רוכב אופניים מושבע ומתנדב ביחידת האופניים של משטרת חיפה. אמנון יוביל ויקדם את רישות העיר חיפה עם שבילי אופניים. כצליאקי אמנון מבקש להעלות את המודעות העירונית למחלה אוטואימונית זו, כמו גם לקדם את נושא הספורט בקרב ילדים עם צרכים מיוחדים כדי לשלבם חברתית.

אמנון הוא הנדסאי תעשיה וניהול, עובד בבז״ן כבר 36 שנה, ומאמין בחזון ניקוי מפרץ חיפה.

אסתר שאול
צילום: חיים בחיפה

▪️אסתר שאול – גמלאית, יו״ר סיעת חיים בחיפה בחמש השנים האחרונות, מתנדבת ומסייעת לכל מי שצריך עזרה והאישה עם הלב הכי גדול בעיר. אסתר תייצג את האזרחים הוותיקים ברשימת הסיעה ותהיה ממובילי מערך הכשרה והתנדבות עירוני, שישלב אזרחים ותיקים בעשיה חברתית וסיוע לקהילה ובכך יתעל את הידע האגור בקרב אנשי הגיל השלישי לטובת סיוע בקהילה.

עו"ד יעל בן דוד
צילום: חיים בחיפה

▪️יעל בן דוד – עורכת דין לדיני משפחה ומלווה עסקים בחיפה ובמחוז הצפון מול רשויות הממשל. יעל היא גם מרצה ומגשרת מוסמכת. בוגרת תואר שני במנהל ציבורי ומרצה לנדל"ן להכשרת סטודנטים לקבלת רישיון תיווך ממשרד המשפטים, להכשרת מזכירות משפטיות ולתקשורת ואתיקה מקצועית בקורסי הכשרה עיתונאית.

יעל תסייע בהתנהלות מול עסקים קטנים, בקידום נשים במגזר הציבורי והקמת מערך לייעוץ זוגי וטיפול במשברים משפחתיים בתמיכת העירייה.

מירן הולדשטיין
צילום: חיים בחיפה

▪️מירן הולדשטיין –  (מירנושקה), היא משפיענית רשת ,יוצרת תוכן ומנהלת קמפיינים מסחריים ברשתות החברתיות. קומיקאית שבשנים האחרונות עלתה עם מספר מופעי סטנדאפ.

מירן היא אמא לשלושה ילדים, שניים מהם בעלי צרכים מיוחדים ונכנסה לפוליטיקה המקומית על מנת להוביל עשיה בתחום הטיפול בחינוך לילדים עם צרכים מיוחדים.

סימון ממן
צילום: חיים בחיפה

▪️סימון ממן – גמלאית. פרשה לפנסיה משירות ציבורי בו ניהלה 350 עובדים בתפקידה האחרון. כיום משקיעה את מירצה בהתנדבות ובתמיכה פרטנית בנזקקים מיעוטי יכולת. סימון תקדם סיוע לאזרחים ותיקים בודדים ותתמוך את מערך ההתנדבות העירוני בשימת דגש על אוכלוסיית ניצולי השואה, הקמת מוקדי אירוח בחגים לתושבים עריריים ובהדרכת סדנאות העשרה לגיל השלישי לבישול ואפיה.

רשימה זו מתווספת לחברי "חיים בחיפה":

עו"ד אביטל בן נון
צילום: חיים בחיפה

▪️ אביטל בן נון – עו״ד בתחום הפלילי ופעילה למען זכויות בע״ח. משנת 2007 עוסקת בענייני חזירי הבר בעיר במטרה למצוא פתרונות הומאניים להרחקת חזירי הבר מהעיר. אביטל היא גם פה לחתולי הרחוב וטבעונית אדוקה. בקדנציה הבאה תקדם את מצע הטבע ותפעל למען זכויות בע״ח, טבע עירוני ואיכות סביבה.

אוליקה נברוצקי.
צילום:חיים בחיפה

▪️אוליקה נברוצקי, עלתה בשנת 2015 מאודסה, עיתונאית ומתנדבת, פועלת רבות למען קהילת העולים החדשים, תוך סיוע לקליטתם בחברה. בין היתר אוליקה מובילה את קבוצת קלין סיטי שפועלת רבות להעלאת המודעות לניקיון העיר והסביבה. אוליקה תקדם את נושאי קליטת העולים והניקיון בעיר.

אופיר פורקוש
צילום: חיים בחיפה

▪️אופיר פורקוש – סטודנט לחינוך וחברה עם התמחות בספורט, רקדן מקצועי ומורה לריקוד. בימיו כתלמיד כיהן  כיו״ר מועצת התלמידים בביה״ס עירוני א׳ והיה נציג מועצת הנוער העירונית. אופיר פעיל חברתית ומתנדב בקהילה ומתכוון לקדם בקרב בני נוער וצעירים את תחום התזונה הבריאה ופעילות ספורט לאורח חיים בריא.

שלומי מנגר. צילום עצמי

▪️שלומי מנגר – האיש עם הרקורד הכי מרשים בחיי התרבות, האמנות והלילה של חיפה משך 43 שנה ומי ששמו עומד מאחורי בית הספר לאמנות קמרה אובסקורה, תיאטרון הדווקא, המועדונים High Way , העיר השניה והסיטי הול ומי שעומד היום מאחורי מועדון הוונדרבר (wunderbar).

ממטה עינת קליש רותם נמסר כי חבירות נוספות תפורסמנה בהמשך.
אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי


<