X

יו"ר הליכוד בחיפה: חברי מועצת העיר מייצגים את הכרמל השבע ולא את תושבי השכונות

שר הכלכלה והתעשייה שהתארח בכנס אמר: "רק נציגות גדולה לליכוד במועצת העיר תביא את חיפה להישגים". מחוץ לבניין התקיימה באותה עת הפגנת מחאה נגד הממשלה בהשתתפות של כ-200 מפגינים

הערב (חמישי) ערך הליכוד אירוע הרמת כוסית חגיגית לכבוד ראש השנה החדשה, בהשתתפות חברי רשימת הליכוד למועצת העיר חיפה: יניב בן שושן ראש הרשימה, רו"ח אלי בן דיין חבר מועצת העיר, שלמה עם שלם, משה אלברט יזם בתחום ההתחדשות העירונית, גבי וורקו עוזרו לשעבר של השר נגוסה ונציג הקהילה האתיופית, מיקי בן יצחק עו"ד ובעלת חברה בתחום התעשיות הביטחוניות, חנה בן זקן, עו"ד אושר טקאטש, אנה שקליאר נציגת העולים, ובמעמד שר הכלכלה והתעשייה חה"כ ניר ברקת, יו"ר ועדת חוץ וביטחון חה"כ יולי אדלשטיין, יו"ר הקואליציה חה"כ אופיר כץ ונציג מחוז חיפה ח"כ אריאל קלנר.

בכנס השתתפו כ-400 תומכים ביניהם רמי לוי סגן ראש העיר לשעבר מטעם הליכוד ויקיר העיר חיפה.


"אנחנו נדאג לתושבי השכונות". צילום מטה הליכוד


יו"ר הליכוד בחיפה, יניב בן שושן: ״אנחנו כאן לדאוג לשכונות. העיר חיפה סובלת מאפליה בת עשרות שנים בין השכונות שבכרמל לבין שכונות החוף נווה שאנן וקריית אליעזר. לאף אחד מהחברים האחרים במועצת העיר חיפה לא איכפת מתושבי השכונות. הם מייצגים את הכרמל השבע, אנחנו נייצג את השכונות. יחד עם הח״כים והשרים שהגיעו לכאן היום אנחנו נחזיר את הכוח לחיפה. נחזיר את התקציבים והתמיכה והקשר לממשלה. איפה עוד נשמע שעירייה ברוגז עם הממשלה. שראש העיר לא מדברת עם ראש הממשלה ועוד אומרת לו אל תתערב לי בחיפה. אנחנו נדאג ששרים וח״כים יגיעו לחיפה וישימו אותה בראש סדר העדיפויות. כל ההישגים שיונה יהב מתהדר בהם הם הישגים של ממשלת הליכוד. מי שהביא את הכסף היה הליכוד וכך מי שתכנן וביצע. בלי הליכוד יונה יכול היה להמשיך לחלום ולפנטז. אנחנו הבאנו הישגים לחיפה שמפלגות שמכריזות שהן ירוקות לא הצליחו להביא דבר. הליכוד הביא החלטת ממשלה היסטורית של סגירת המפעלים המזהמים ואנו נדאג שההחלטה ההיסטורית הזאת תהפוך לעובדה ומציאות בשטח עם פינוי המפעלים המזהמים".

אלי בן דיין: ״החכים והשרים שנמצאים כאן באו להגיד שהם באו לתת את הכוח לחיפה. מה שמלווה את האזרח ביום יום אלה הפעילות של העירייה הניקיון החזירים השירות לתושב וההשקעה בתושב. אנחנו נבטיח שראש העיר שיבחר ישרת את התושבים ויעלה את חיפה למקום שבו היא צריכה להיות".

שלמה עם שלם נשא דברי תורה בהקשר של ראש השנה ויום הדין הקרוב הלא הוא יום כיפור. ״האווירה במטה הבחירות שלנו היא מיוחדת, חבריתית נעימה ונכונה. אני שואל את עצמי איזה סימן אני יכול להציב לעצמי כדי להיות בטוח שאני מקיים את השליחות שלנו כאנשים שקיבלו את אמון הציבור. אז חשבתי על הסלוגן שלנו ״מחזירים את הכוח לחיפה״ אני רוצה להגיד הפוך אנחנו נחזיר את חיפה לירושלים. הרשימה שלנו מראה על גיוון על שונות ועדיין כולנו צועדים יחד וזאת הרוח של ירושלים שאנחנו רוצים בחיפה.״ אמר עם שלם.

השר ניר ברקת: מתחייב לעזור לרשימה ולחיפה. צילום: מטה הליכוד

השר ניר ברקת: ״שמעתם את הקשר שראש הממשלה נתניהו מקדם יחד עם האמריקאים הסעודים והודו ליצירת קו מעבר של סחורות מאירופה דרך המזרח התיכון ישראל לסעודיה ומשם להודו ולמזרח. קו עוקף סואץ. לא שמעתם על זה כמעט בתקשורת כי הם עסוקים בלנסות למרר לנו את החיים ולהוריד אותנו בשלטון. אנחנו לא מתרגשים מהם ואנחנו נכונים ללכת עד הסוף כולל העברת חוק לפירוק המונופולים והקרטלים. אנחנו עובדים בשבילכם ולא בשבילם. את יניב בן שושן אלי חנה וכל הרשימה אני מכיר תקופה ארוכה. הרשימה המעולה הזאת נבחרה בבחירות דמוקרטיות להבדיל ממקומות אחרים. הנבחרים שיושבים כאן היום לא היו שותפים לחוסר הקשר שבין העירייה לממשלה שקיים כאן בשנים האחרונות. אני רואה את חוסר הקשר הזה כמי שהיה ראש עיריית ירושלים וכואב לי. אני מבין את הסלוגן הזה ומאוד אוהב אותו הסלוגן של מחזירים את הכוח לחיפה. זה באמת מה שהעיר הזאת צריכה. פתק מחל בבחירות למועצת העיר זה מפתח של התושבים להצלחה. אנחנו נמצאים כרגע בתקופה של אנשים שרוצים לפגוע בליכוד לא משנה אם יש אנשים נפלאים ומוכשרים ברשימה. ויש לנו אנשים כאלה כאן. התשובה שלנו אליהם צריכה להיות מחל בקלפי ואני מתחייב לעזור כאן לרשימה ולעזור לחיפה להצליח".

ח"כ יולי אדלשטיין: ״יש כאן מטרה אחת והיא להביא מנדטים לליכוד בחיפה וצריך שכל אחד ממי שיושב כאן יביא אנשים לקלפי שיעלו את חיפה גבוה. בשונה ממפלגות אחרות ששם מנחיתים לבוחרים את הרשימה מלמעלה בלי בחירות, כאן אתם בחרתם רשימה ורשימה מעולה. ח"כ אריאל קלנר: ״הרשימה שיש כאן היא איכותית שתביא את הבשורה לחיפה. אני מקים בקרוב את השדולה למען חיפה כנציג מחוז חיפה בסיעת הליכוד בכנסת וכתושב חיפה ואנחנו בשילוב עם יניב בן שושן אלי ושאר הרשימה נביא בשורה גדולה לחיפה. יש לליכוד רשימה איכותית ומוכשרת כולם ברשימה אקדמאים, שאוהבים לעזור לאנשים ואם תסתכלו אליהם תראו שכולם שונים, הם משכונות אחרות מעיסוקים אחרים ומרקע שונה אבל כולם יחד מייצגים דבר יפה את העם את השכונות את הליכוד. אני בטוח שיחד הם יעבדו בשבילכם במשך חמש השנים הבאות".

מפגינים נגד הממשלה. צילום: מחאת העם חיפה

ח"כ אופיר כץ: ״התנועה שמעודדת ירידה מהארץ הוקמה לפני שבעה חודשים. מה קרה אז אתם שואלים? הוקמה הממשלה. כל הכוונה היא לפגוע במדינת ישראל ובאיתנותה. אני כאן כדי להביע את תמיכתי והערכתי ברשימת הליכוד למועצת העיר חיפה. וואו איזה רשימה בניתם. רשימה פשוט מצוינת. משלבת חברה צעירים עם בעלי ניסיון אקדמאיים ובאמת התכונה שהכי משקפת את יניב היא דיבור בגובה העיניים תמיד קשוב ומטפל בכל אחד שפונה אליו. יניב בן שושן שם בשביל האזרח הקטן והוא תמיד שם ותמיד קשוב. לפעמים הוא אפילו לא מכיר את האדם שפונה אליו והוא אומר: האדם הזה פנה אלי הוא זקוק לעזרה ואני רוצה לעזור לו".
אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי


<


<
<
<