הורוסקופ: נכנסים לטלה

המלצות לשידוכים. תאריכים טובים יותר וכאלה שטובים יותר, מה מותר לגברים ומה מומלץ לנשים. איך להתנהג איפה ומתי. ליאור מרדכי בטור ותחזית שבועית כולל המלצות מסוגים שונים.

 

טלה

אין שינויים בעבודה, קריירה, עסק או מקצוע. זמן טוב קצת לנוח. אם יש לכם או אי-פעם הייתה בעיה כלשהי בכבד – כעת כדאי לשמור על דיאטת כבד. יתכן גם שתחושו בעיה במפרקים, במקרה זה כדאי לשמור על דיאטת מפרקים ולעשות התעמלות לשמירת גמישותם על בסיס יום-יומי. ימים חיוביים במיוחד עבורכם השבוע – 13.3, 18.3. יום שלילי – 14.3.

שור

לנשים רווקות יכולים להיות שינויים בכל הקשור לשידוכים: גם היכרות חדשה, וגם ניתוק היכרות שהייתה. כמו כן, יש נטייה להוספת משקל ולחולשה בכבד. מומלץ להימנע מכל מזון שומני ו/או מטוגן, רטבים למיניהם, קרמים ולא להרבות במתוק. מומלץ להתמיד ואף להרבות בפעילות גופנית ולשתות הרבה מים. חשוב לשתות במשך היום, כל פעם חצי כוס-כוס ולא הרבה בבת אחת. לגברים– לא מומלץ להסתכן, במיוחד לא מבחינה כלכלית. גם לא ללוות ולא להלוות כסף.

תאומים

לנשים– זמן לא טוב בכל הקשור לשידוכים. לנשואות – יש לנצל את כל הטקט שיש לכן. תשתדלנה להיות רגועות: הפוטנציאל הבריאותי שלכן טוב מאד, אך עצבנות  והיפוכונדריות יכולים לפגוע בה. גם עבודתכן יכולה להיפגע מחוסר יציבות רגשית שלכן. לילדים – חשוב במיוחד סדר היום. לגברים– מומלץ לפנות לעבודה פיזית ופעילות ספורטיבית. רק הם באמת ינטרלו את המתח והעצבנות ויעזרו לעבור את כל ניסיונות החיים. אחרת תסבלו מטראומות, כאבי ראש או התקפי מיגרנה. מומלצות כל שיטות הרפיה.

סרטן

לנשים הנשואות שביניכן– תקופה מאד טובה, רומנטית, נוסטלגית ומחזקת יחסי זוגיות. בעבודה אתן נוטות להיות תחרותיות וזה גם לטובה: זה יעזור לכן להתקדם, להתבלט, להצליח. זה גם זמן טוב לקניות ומציאת וסגירת חוזה לשכירות. מומלצת בהחלט פעילות חברתית: גם תרגישו יותר בטחון עצמי, גם תיהנו, גם תהיו לתועלת. לגברים – זמן טוב לקניות, מכירות, השקעות. נסיעות לענייני העבודה יהיו מוצלחות מאד. יום חיובי במיוחד עבורכם – 13.3. יום שלילי – 17.3.

 

טלה. אם יש לכם או אי-פעם הייתה בעיה כלשהי בכבד – כעת כדאי לשמור על דיאטת כבד

טלה. אם יש לכם או אי-פעם הייתה בעיה כלשהי בכבד – כעת כדאי לשמור על דיאטת כבד

 

אריה

תשתדלו להבין איך אתם נראים לאנשים שמתבוננים עליכם. זה יעזור לכם מאד. לנשים – המלצה  ליזום פשרה. ועוד – להיות את עצמך. לא צריך שום דבר אחר. גברים-אריות עכשיו יותר מתמיד זקוקים להרגיש חופשיים. כמו כן, שימו לב לניירת, ביטוחים, רכב, מס הכנסה והשקעות. אם תחושו לא בטוב ותתחילו לטפל בכך מידית – זה יחסוך לכם סיבוכים ויקצר משמעותית את זמן המחלה.

בתולה

תקופה טובה בתחום הזוגיות, אך יתכנו סכסוכים עם קרובי משפחה אחרים או קשיים בגלל מנטליות שונה עם הקרובים המבוגרים שלכם. לילדים בני המזל – תקופת סקרנות מוגברת, זמן לרכישת ידע חדש ו/או חברים חדשים. יש נטייה לטראומות. כמו כן, מומלץ לאכול יותר סלק (או לשתות מיץ סלק) ותפוחים. יום שלילי עבורכם – 14.3.

מאזניים

אתם מרגישים צורך לדאוג לאחרים. אל תחששו להראות לא טוב– זה רק יעלה את המוניטין שלכם. זמן טוב למציאת/החלפת עבודה, השתלמות וכיו"ב. לעומת זאת, כל מה שקשור לניירת יכול להסתבך, אך בסופו של דבר הכול יסתדר לטובה. הצלחה מיוחדת למי שעוסק בעבודה הקשורה לחוק ומשפט, ווטרינריה, ייעוץ מכל סוג. יום שלילי עבורכם השבוע – 14.3.

עקרב

יש פוטנציאל למחלות דלקתיות, זיהומיות והצטננויות למיניהם. מומלץ לשמור על כללי ההיגיינה, להקפיד על תזונה בריאה ושמירה על אורך חיים בריא. מי שמחפש עבודה– זה זמן טוב. יש נטייה להוצאות מיותרות וקניות לא מחושבות. מומלץ להסתפק בקניות פרקטיות בלבד, כמו מכשירים לבית או ציוד למשרד וכיו"ב. יום שלילי עבורכם השבוע – 13.3.

קשת

כעת יש חשיבות מיוחדת למשפחה בחייכם. אך אל תאפשרו להוריכם להתערב בחיי הזוגיות שלכם.  זמן טוב להנהגת כללים ומנהגים משפחתיים חדשים במשפחה. זמן טוב להיכרות חשובה/מעניינת, יתכן שתכירו מישהו דרך קרובי המשפחה. זמן טוב לקנייה או מכירה שתכננתם מזמן. תוכלו להסתמך על המשפחה. לגברים שביניכם – זמן טוב למצוא השלמת ההכנסה. יום חיובי עבורכם השבוע – 13.3.

גדי

זמן טוב לכל הקשור לשידוכים. בזוגיות יכולים להיות קשיים כתוצאה מרצונכם לשלוט ולנהל את בן/בת זוג. כמו כן, יכולים להתעורר קשיים עם קרובי המשפחה, הקשורים לסכסוכים ישנים ביניכם. תקופה לא יציבה מבחינה רגשית, במיוחד לנשים שביניכם. לגברים מומלץ לעשות מקלחות/אמבטיות או ללכת לים או לברכה – זה יעזור להתגבר על המתח שתחושו בעת זו. להתקדמות בעסקים אתם זקוקים להכיר אנשים חדשים. יום חיובי עבורכם השבוע – 13.3. יום שלילי – 15.3.

דלי

יש לכם כעת נטייה לבעיות במערכת העיכול. תזונה נכונה וצמחי מרפא יעזרו לכם להתמודד עם הבעיה. בנוסף, יש לכם כעת חולשה בבלוטת התריס. תדבקו בתזונה נכונה, הימנעו מאכילת מזונות שמכילים רעלים, כמו תוספי מזון, קפה וכדו', הימנעו מעישון (כולל פסיבי) ואם אתם כבר סובלים מבעיה בבלוטה – תקפידו על הטיפול שאתם מקבלים. זמן טוב לכל הקשור לירושה, טיפול בחשבון הבנק, פתיחה או הרחבת העסק, פעולות עם מניות והשקעות. יום טוב במיוחד עבורכם – 18.3.

דגים

יש לכם כעת הרבה אנרגיה. נצלו אותה ותשתדלו ליישם את התוכניות שלכם. תשמרו על הרגליים שלכם במצב חם וייבש. מומלץ לעשות תרגילים לשמירה/חיזוק הזיכרון. אין זה הזמן להתחיל בתוכניות גדולות חדשות, אך זהו בהחלט הזמן להמשיך/לסיים את מה שהתחלתם אי-פעם – בין אם אתמול, בין אם אי- פעם בעבר. זה  גם זמן טוב לקנות משהו לבית או לך אישית – לאו דווקא משהו שימושי, אלא סתם  נחמד וכייפי. ימים טובים עבורכם השבוע – 13 ו-15.3

 

טיפ להגנה עצמית:

בכל יום להגיד ביציאה מהבית ובכניסה לבית 'שדי מימיני שדי משמאלי שדי מעלי שדי מתחתי שדי מסביבי' ולהגיד שם ושם האם ושם משפחתי לעשות זאת על הילדים מרחוק ולשים מטבע לצדקה ולהגיד בכוונה רצינית 3 פעמים 'אני מוגן, מוגן, מוגן'. כמו כן תכשיט חמשת המתכות מגן על העונד אותו בסוד הגדול בעולם, הוא מכיל בתוכו זהב כסף בדיל ועופרת. עבודת יד. סגולה להגנה שפע פריון זיווג כוח ועוד. לשים אבן טורמלין שחור בכיס, במשרד ובחדר השינה. עלי זעתר ועלי רוטה בכיס ובבית. מי שלמד רייקי והיליניג מוזמן להשתמש בסמלים יום יום על הילדים או בעלי חיים ועל עצמכם.  זה עושה פלאות, בהצלחה.

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה