עם להב בין השיניים

חזי להב, עומד להוציא את הסינגל השישי שלו "עד שנמצא אהבה". הזמר המשויך לז'אנר המזרחי מספר איך הוא העז לצאת מהקווים, על הקליפים המיוחדים שפרסמו אותו, ועם מאות אלפי השמעות ביוטיוב, בערוץ 24 ועם תחנות רדיו מפרגנות וגם הרבה מעריצות, הוא מסמן את הפסגה

חזי להב, הוא אחד מזמרי הז'אנר הים –תיכוני שבסימן עלייה בשנים האחרונות. הבחור בן ה- 28, מציג מאות אלפי השמעות בערוץ היוטיוב שלו עם שישה סינגלים באוויר. בשבוע הבא הוא מתעתד לשחרר סינגל שישי – "עד שנמצא אהבה". המנהל וכותב השירים העיקרי שלו הוא גילי זכאי, אחד מהכותבים הכי מצליחים ופוריים בז'אנר הים תיכוני.
להב לא מוכן לתייג את עצמו לסגנון זה או אחר, הוא ידוע כאחד שמוציא קליפים שונים, מושקעים ומתקדמים ביותר – רחוק מהקליפים של הזמרים המזרחיים במיין סטרים. הוא לא מאמין בתכניות ריאליטי "אני מאמין בדרך הישנה והקשה", הוא לא מתחבר לשירים עם לחן טוב ומילים סתמיות "אם זה לא מדבר אליי, אני לא אקליט". כבר יש לו הרבה מעריצות, תחנות הרדיו אוהבות אותו והוא מחכה לצאת עם האלבום השלם הראשון במהלך השנה.
כשאייל גולן ירד על הברכיים
חזי להב פתח את הקריירה שלו מבחינת סינגלים והשמעות בצורה הכי חזקה שיש. הוא יצא עם "אלף סיבות" שכתב אותו גילי זכאי. זכאי הוא אחד מהכותבים הכי פוריים ומצליחים בז'אנר הים-תיכוני והוא מרבה לכתוב לאייל גולן, עומר אדם וליאור נרקיס.
אגב, את "אלף סיבות" הוציא להב כקליפ מיוחד – אינטראקטיבי, בו מככבת לא פחות מאשר נטלי דדון. הקליפ המיוחד- האינטראקטיבי פועל בעזרת חשבון הפייסבוק של הצופה ומאפשר לו להגיב בכל שנייה על גבי כל נקודה בקליפ – התגובות והרגשות של הצופים מופיעות על המסך במהלך צפייה בקליפ יחד עם "פרצופי הפייסבוק" של הצופים.
גם את הסינגל השני, "לידך מתעורר" כתב לו זכאי. ואז בסינגל השלישי להב העז יותר ושבר קו, כפי שהוא מספר: "הסינגל השלישי שנקרא 'מחר', שגם אותו כתב זכאי לעיבוד של נאור סינואני, הוא שיר קצבי, לא סטנדרטי ולא משויך לשום ז'אנר", מספר להב. "הכי מצחיק שגילי הציע לי אותו ולא ידע שאתחבר אליו. גילי לא האמין שיהיה לי אומץ לשיר שיר כזה, כי זה לא שיר אהבה. הרבה יותר נוח לשיר שיר אהבה או פרידה. השיר הזה הוא עם אופי. לחלק מהשיר התחברתי. כולם בחיים מחפשים להקים משפחה, לקחת משכנתא, למצוא עבודה ולהיות רגילים. השיר הזה אומר בעצם: 'מחר אני אהיה כזה, היום תו לי ליהנות'".
ההפקה של קליפ השיר הייתה לא סטנדרטית. עם השיר יצא קליפ אנימציה מושקע מאוד עם הרבה אינטליגנציה שנערך על ידי גיל ראבי. בהתחלה, המפיק גל לוי האנימטור, חשש לעשות את הקליפ כי אני רגיל לעשות דברים יותר רציניים. באמצע העבודה הוא שינה את דעתו. בקליפ מככבים הרבה אומנים. הוא מספר את השיר בצורה מאוד מוגזמת ומצחיקה. הוא מציג מראה של צעיר תל אביבי בעיר לא הפסקה. מראים בו את הבימה ואת דיזינגוף סנטר ומככבים בו אייל גולן, שנראה במועדון מפרגן לזמר (שהוא להב), כשהוא כורע על ברכיו וזורק עליו כסף. וגם בר רפאלי, גיא פינס, ליאון רוזנברג, נטלי דדון, יהודה קיסר, יאיר לפיד, ביבי נתניהו ועוד. באנימציה כולם מככבים בקליפ של להב.
בכלל להב בקליפים שלו שובר מהקליפים של הז'אנר הים-תיכוני, הקליפים המצועצעים משהו. גם בשיר "אלף סיבות", האינטראקטיבי המיוחד הוא הלך בהפקה גדולה, כפי שהוא מספר: "אספנו סט שלם של סלון ואביזרים. הקליפ צולם בחולות ולקראת סוף השיר שרפנו את הסלון עם כל הריהוט. מה שמייחד אותי זה שאני הולך בגדול, אני לא הולך כמו כולם ואחרי העדר. לפעמים זה מוגזם ומסוכן. לא חשבנו על כמה זה יעלה לנו, אלא על מה אנחנו רוצים להעביר בקליפ. הקליפ צולם ברמה מקצועית שלא נעשתה בארץ. היו אתנו כוחות כיבוי אש במהלך הצילומים. הקליפ האינטראקטיבי שהפקנו משך הרבה תשומת לב. אני מודע לכך שכדי לבלוט אתה צריך לצאת מהשורות, וזה מה שאני מנסה לעשות".
קלפי נוסף שהוציא – "מחר" זכה להצלחה רבה בקרב הקהל וברדיו. הוא עבר את ה- 350,000 צפיות ביוטיוב. אחרי כל הסינגלים, להב עומד להוציא בקרוב את האלבום השלם שרובו כבר מוקלט.

 

"אני עושה מוזיקה, אני לא מכניס את עצמי לשום נישה". צילום: יח"צ

"אני עושה מוזיקה, אני לא מכניס את עצמי לשום נישה". צילום: יח"צ

מאיזה יוצר אתה מושפע ואיך אתה בוחר את החומרים?

 

"אין לי זמר מיוחד שאני מושפע ממנו, אני אוהב לשמוע הכל. מכל זמר יש את המשהו המיוחד שאני לוקח אותו אליי. אני כן מושפע ממוזיקה ערבית. החיבור שנוצר ביני לבין גילי זכאי מביא לי את השירים שהוא יוצר עבורי. מהיום שגילי הגיש לי את השיר הראשון, לא נפרדנו, אנחנו שותפים בעשייה, וכך הוא גם הפך למנהל האומנותי שלי".

 

איך הכרת את זכאי?

 

"אני כמו כל זמר אוהב לשיר במסיבות. הייתי ביום הולדת באחד המועדונים ולמועדון נכנסה בחורה עם שני זמרים. היא אשת תקשורת במקצועה. כולם התיישבו, ופתאום אחד הבחורים שהיה איתה אמר לי שהיא רוצה לדבר אתי, ושהיא מתלהבת מאיך שאני שר. ניגשתי אליה והיא אמרה שהיא אשת תקשורת, לבקשתה אני לא יכול לחשוף את שמה, היא מסרה לי את כרטיס הביקור שלה ולאחר כמה ימים התקשרתי אליה והיא הפנתה אותי לגילי זכאי, שהוא חברה הטוב. נפגשנו אני וגילי, הוא השמיע לי לפחות שלושים שירים כדי שהוא ילמד למה שאני מתחבר. ישנם שירים ששמעתי ולא לקחתי והיום זמרים אחרים שרים אותם. לקחתי ממנו שירים שנכתבו במיוחד עבורי. מתוך כל השירים יש שיר אחד שהתחברתי אליו במיוחד, בלדה שקטה ויפה סינגל שהולך לצאת בקרוב. אני יכול לספר שכשמעתי ברצף את השירים שגילי השמיע לי, התחברתי מיד לשיר הזה וכשסיימתי להאזין לו גילי אמר שמאחורי השיר הזה מסתתר סיפור: 'השיר בעצם נכתב על בחורה שבאותו זמן היא הייתה בתקופה הכי קשה בחייה, ואני תמכתי בה נפשית בשיחות טלפון, כי זה המעט שיכולתי לעשות. זאת אשת התקשורת ששלחה אותך אליי. בלילה, בזמן שאני מדמיין מה היא עוברת, כתבתי את השיר שמוקדש לה עם הרבה כאב ותמיכה'.
"אחרי שגילי סיפר לי את הסיפור של השיר, ובמי מדובר, החלטתי שאני מקליט את השיר ואפילו מקדיש לה אותו. השיר הולך לצאת בקרוב וזאת בלדה מרגשת, בהשראתה של האישה הזאת. כל השירים הוקלטו עם רגש, אבל השיר הזה טעון ברגש במיוחד וכל פעם כשאני שר אותו אני מתמלא בעוצמות. אני פשוט חי את השיר הזה".

 

אתה גם יוצר, או רק שר?

 

"אני גם יוצר. יש לי שירים משלי שגם כתבתי והלחנתי. חלקם מוקלטים, חלק לא. קודם אוציא את השירים שכבר הקלטתי והשירים שלי יצאו בהמשך וייכנסו לאלבום. בחירת השירים שלי אמיצה ולא שגרתית".
חשבת להתקבל לתוכנית ריאלטי?

 

"פנו אליי מאחת התכניות ולא הסכמתי להשתתף. זה לא שאני לא מאמין בדרך הזאת, אני פשוט מעדיף את הדרך הקשה, את הדרך הישנה. זמר שמאמין בעצמו שידהר על השביל בלי תחרויות. אם הוא רוצה להתחרות, שיתחרה מול הגדולים ביותר".

 

"מה שמייחד אותי זה שאני הולך בגדול, אני לא אחרי העדר". צילום: יח"צ

"מה שמייחד אותי זה שאני הולך בגדול, אני לא אחרי העדר". צילום: יח"צ

מה אתה מביא חדש, בניגוד לשאר הזמרים המזרחיים?

 

"יש לי את הסגנון שלי, אני רואה את זה במה שאני בוחר להקליט. גם בשיר הראשון 'אלף סיבות' אהבו מאוד את השיר, ראיתי זאת לפי תגובות הקהל ושדרני הרדיו. השיר הוא בסגנון חדש ושונה. כששמעו את השיר חשבו שהשיר הולך להיות שיר 'טראנס', ופתאום הוא נהיה בלדה מתפרצת. אחד השדרנים שהשמיע אותו אמר שזה בלדה אופראית, בלדת רוק עם פתיחה של טראנס".

 

אתה חושב שהמוזיקה הים תיכונית של היום איכותית יותר מפעם?

 

"אני לא קורא לזה מוזיקה מזרחית. כל אחד שיוצר ושר עושה מוזיקה יכול להגדיר אותה איך שבא לו – ים תיכונית או מזרחית. במקרה שלי, אני לא מגדיר אותה. כך אני יכול להקליט בלדת רוק ושיר אותנטי ים תיכוני, ושיר אחר שונה לגמרי. כשארכיב את כל האלבום יבינו למה אני מתכוון. אני עושה מוזיקה, אני לא מכניס את עצמי לשום נישה ואני מקליט רק מה שאני אוהב. פעם היו טקסטים פחות איכותיים, בוא נגדיר אותם פחות מעניינים. גם היום יש את זה, עם כל זה שאני מחפש את השירים המסחריים שיעבדו, מצד שני אני מאוד מקפיד על טקסטים. אני מקבל המון סקיצות. גם אם הלחן טוב והטקסט הוא רגיל, זה פחות מעניין אותי. הטקסט חשוב לי, אני מקבל לחנים מדהימים והטקסטים בעיניי לא אז אני לא מקליט את השיר. אני חייב להתרגש מהשיר שאני הולך להקליט. יכול להיות שזה יאריך לי את הדרך, אבל אני לא עושה קיצורים ייקח זמן לעכל אותי".

 

אתה מקבל השמעות ברדיו, ערוץ 24 משדר אתה קליפ?

 

"אני מושמע די הרבה כבר חצי שנה. מאז שיצא השיר 'אלף סיבות' עם הקליפ המדובר, מראים אותו כמעט כל יום ומשמיעים את השיר כמעט כל יום. כל תחנות הרדיו משמיעות את השיר. מאוד קשה לזמר אלמוני בשיר ראשון לפרוץ את התקרה ושיקבלו אותך, כי אני מגיע עם עוד זמרים חדשים וותיקים, קשה מאוד לבלוט. חלק מהצעדים שעשיתי בלהיות שונה זה הקליפ, וכמובן בגלל שהשיר טוב אז הוא הושמע מאות פעמים. בקריוקי כולם מכירים אותו והוא נמצא במבוקשים יותר בהורדות. אני מופיע באירועים כרגע, אני לא מופיע במועדונים. חשוב לי לבנות רפרטואר שירים מקוריים, אני לא רוצה להופיע עם שיר אחד. אני מכין מופע מסודר, בעצמאות אני אופיע בעירי רמת גן בפארק הלאומי".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין

 • קיץ בלי הזעה.

  איך מטפלים בהזעה בעונת הקיץ?

  הקיץ הזה יהיה נעים יותר: הכירו את המכשיר החדשני שמקל על אורח החיים, מכשיר המירה-דריי לטיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי
 • ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

  רגע לפני עונת הרחצה: הכל על ניתוחי חזה

  בחזה מורם: הקטגוריה המבוקשת ביותר בתחום הפלסטי היא שינוי גודל וצורת החזה; הפלסטיקאי ד"ר צח שרוני מנהל מרפאת כללית אסתטיקה מסביר הכל על ההליך
 • "נכנסתי לסטטיסטיקה", אמרה דינה בקול רועד.

  "הותקפתי מינית והחלטתי שזה בחיים לא יקרה שוב"

  מיומנה של סטודנטית: אחרי שלירז הותקפה מינית, היא החליטה שאיש לא יוכל לפגוע בה יותר
 • האם אני הבעיה? ממש לא.

  "למי את מחכה? את כבר לא ילדה. תתפשרי"

  מיומנה של סטודנטית: יש גיל מסוים שכבר מוזר להיות לבד. האם זה אומר שחייבים להתפשר?
 • "אם את נכנסת מהר מדי למיטה את זורמת. אם לא, את שמרנית"

  מיומנה של סטודנטית: נכנסתם למיטה והוא לא התקשר?
 • תוכיחי לה שהוא עושה לך טוב.

  מה עושים כאשר מפחדים להתאהב?

  איך מתמודדים עם הפחד מהתאהבות ומפגיעה, ופותחים שוב את הלב בפני האדם המיוחד?
 • "היא החברה הכי טובה שלי, אין דבר שהיא לא יודעת עליי ושאני לא יודעת עלייה".

  "התחלתי לצאת עם מישהו, והחברה הכי טובה שלי כועסת עליי"

  היינו עושות הכל ביחד. יוצאות, מבלות, מדברות על הכל. עכשיו התחלתי לצאת עם מישהו, ואני מרגישה שהיא כועסת עליי בגלל זה
 • "כיף לנו יחד, אבל עד שזה מגיע לאינטימיות"

  "כיף לי איתו, אבל אני לא נמשכת אליו"

  הכי כיף לי איתו בעולם. הוא מקשיב לי, מפנק אותי, מצחיק אותי. הבעיה היא שכשאנחנו מגיעים למיטה, אני סולדת ממנו. מה לעשות?
 • צריך לקחת סיכונים כדי להיות מאושרים.

  מיומנה של סטודנטית: האם באמת אפשר להישאר ידידים?

  "אולי עדיף שפשוט נישאר ידידים": האם זהו משפט פרידה קלאסי או משהו שבאמת אפשר ליישם?
 • מיומנה של סטודנטית: מתי להיכנס למיטה עם גבר?

  שאלה שמטרידה נשים רבות היא מתי להיכנס עם הבחור החדש למיטה. אז יש תשובה חד משמעית, וגם: איך תדעי שהוא לא איתך רק בשביל מטרה אחת?
 • אל תחטטו אחד לשני בנייד. תנו אמון.

  "אתה לא אוהב אותי כמו פעם"

  למה בהתחלה הכל מושלם וורוד, ואחרי תקופה האהבה דועכת? כמה טיפים איך לשמור על האש במערכת יחסים
 • תכירו את האדם שמולכם באמת לפני שאתם ממהרים.

  TURN OFF: עשה ואל תעשה בדייט ראשון

  מיומנה של סטודנטית: מה לעשות ומה לא לעשות בדייט ראשון. אתם חייבים לאמץ את זה
 • מי משלם? אתה!

  גבר, תוציא את הארנק בדייט

  הגיע הזמן להכריע בשאלה הנצחית: מי משלם בדייט ראשון? התשובה: אתה. וכל הסיבות לפנייך
 • אלעד. בן 19 בנופלו.

  "הזיכרונות לא מרפים, אין שנייה ביום שאני לא חושבת עליו"

  מוצקין זוכרת: 15 שנה אחרי מותו של סמל אלעד פולק ז"ל מקריית מוצקין בגזרת רמאללה, מדברת אימו אורלי על הגעגועים, על ההנצחה של אלעד בקריית מוצקין ועל הספר שהיא כותבת. ראיון עם מנטורית
 • מיהן החיפאיות הידועות שמובילות קמפיין שמכניס אגרוף לבטן?

  חלי ממן ויערית שושן הן רק חלק מרשימת הנשים שמשתתפות בקמפיין ענק שיצא לדרך
 • "בשנה הקרובה יהיו סדרות בכיכובי" (וידאו)

  לי זוהר היא זמרת ודוגמנית למידות גדולות שבקרוב תראו גם על מסך הטלוויזיה שלכם. צפו בראיון עם זוהר, שבו גם הכנו לה הפתעה קטנה ומרגשת מאוד וגילינו שהיא שומרת פינה חמה בלב לראש העיר של טירת כרמל, אריה טל
 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen
 • שמעת מה שמעתי? פסטיבל הבלוז

  עשרים ושלוש שנים אחרי שפרח ודעך בחיפה, חוזר פסטיבל הבלוז בפעם השלישית – לתל אביב. בין המופיעים: תמר אייזנמן, ירון בן עמי ודני דורצ'ין
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי?

  הקיץ הגיע ואתו הופעות שוות, מעניינות, לכל הטעמים המוזיקאלים. קבלו כמה המלצות מפלד שמופיע הערב ברמת ישי, פסטיבל טראבוש וירמי קפלן וספנסרוסו שקופצים לשאנן בר חיפה ועוד..כנסו לגלות את המקום שלכם במוזיקה
 • שמעת מה שמעתי? להיטי קיץ 2016 שבאים עליכם לטובה

  איזי, אליעד מלכי, ליאור נרקיס, סטטיק ובן אל תבורי, פאר טסי ועדן בן זקן ועוד…כל הלהיטים שיעשו לכם נעים בקיץ 2016