"לה קופייה" ,כשאיכות ויצירתיות נפגשים

יעקב וצחי בן חמו מבעלי האולם המיתולוגי אחוזת הכרמל פתחו כעת אולם מפואר 'לה קופייה' בכניסה לטירת הכרמל וכבר בהתחלה מכוונים גבוה באירועי יוקרה.
אולם חדש. בן חמו ואריה טל. אלבום פרטי

אולם חדש. בן חמו ואריה טל ראש עיריית טירת כרמל. אלבום פרטי

לקהל איכותי. בן חמו ואקוניס. אלבום פרטי.

לקהל איכותי. בן חמו והשר אקוניס. אלבום פרטי.

אוכל איכותי. לה קופייה. אלבום פרטי

אוכל איכותי. לה קופייה. אלבום פרטי

יעקב וצחי בן חמו הזכורים לכולנו כבעלים הוותיקים ואלה שניהלו במשך שנים רבות את אולם המצליח 'אחוזת הכרמל' בקניון עזריאלי חיפה. בשנה האחרונה עקב רצון לשדרוג לכמות גדולה יותר של קהל ולמקום ברמת עיצוב ואיכות גבוהה יותר עברו משפחת בן חמו ופתחו אולם מפואר בכניסה לטירת הכרמל בשם 'לה קופייה', 'הזוג', באיטלקית. צחי שהיה במשך שנים דיג'יי מוכר בחיפה ובצפון, תיקלט במשך עשור כמעט מידי יום באולמות באחוזת הכרמל מתפקד כעת בפן הניהולי באולם החדש, כשהוא מלווה את הזוג מרגע סגירת התאריך, דרך כל התהליך הארוך שכולל עיצוב החופה, בחירת המנות ועיצוב השולחנות ועד אחרי החתונה. ההתמחות של צחי כיום היא בעיצוב החופות לחתונה כאשר ישנם עשרה סוגים שונים של עיצובי חופה מרהיבים.

האוכל ברמה גבוהה

האוכל ברמה גבוהה

צחי, מזל טוב, מתחדשים ?

כן, תודה! האולם מכיל עד כ 800 אנשים. אנחנו עורכים את כל סוגי האירועים, כולל שישי צהריים. האוכל ברמה גבוהה, יש בופה עשיר במגוון טעמים ומבחר עצום, מגוון פינוקים לשולחן, במנה העיקרית הסטייק יוצא במחבת רותחת וזה ייחודי לאולם שלנו. יש איתנו את השף שעבד גם באחוזת הכרמל, אנחנו מכוונים לקהל איכותי וגבוה.

בן חמו מארח את השרה מירי רגב וראש עיריית נשר אבי בינמו

בן חמו מארח את השרה מירי רגב וראש עיריית נשר אבי בינמו

'לה קופייה', 'הזוג', באיטלקית

'לה קופייה', 'הזוג', באיטלקית

למי אתם פונים?

לקהל צעיר של חתונות, אירועים גדולים, יפים ואיכותיים. לאורך השנים רבים מאיזור חיפה והצפון חגגו את אירועיהם אצלנו באולמי אחוזת הכרמל וגם באולם החדש 'לה קופייה' עורכים אצלנו כל המוכרים והמובילים אירועים, לדוגמא אירוע הברית של נכדו של ראש עיריית טירת הכרמל, אריה טל, שנערך אצלנו השבוע.

איפה אתם בעוד עשר שנים?

מתפקדים ברמה הגבוהה ביותר, קהל גדול ומרוצה מאד וחוזר, עם שם טוב, כששמינו הולך לפנינו בזכות  השירות, היופי והאוכל המעולים.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם