X

כיפת ברזל למען בית חולים כרמל – התרומה המרגשת של עובדי רפאל

המערך הקרדיולוגי, מערך נשים ויולדות, המחלקה לרפואה דחופה, המחלקה הכירורגית א׳, ומחלקת א.א.ג אלו הן מחלקות מרכז רפואי כרמל שזכו השנה לתרומה מעובדי חברת רפאל. נציגי ועדי העובדים באמצעות יו"ר הוועדים הגיעו למסור את התרומה למנהלי המחלקות. מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג: "רפאל היא כיפת הברזל החברתית שלנו, הקשר בן רפאל לכרמל הוא קשר אמיץ רב שנים ארוך ומוצלח, במיוחד בשעה הקשה למדינה אנו מודים ומעריכים מאוד את תרומתכם לכרמל מכל הלב"

שלמה בוק יו״ר ועד האקדמאיים של רפאל ומי שמרכז את התרומות לבתי החולים בצפון כבר שנים רבות יחד עם דני טלר וערן לוי מוועד טכנאים והנדסאים נפגשו השבוע עם מנהלי המחלקות והנהלת ביה"ח כדי למסור את התרומה השנתית של רפאל עבור מרכז רפואי כרמל.

את נציגי רפאל קיבלו בחום ובהוקרת תודה מנהל בית החולים ד"ר אבי גולדברג  ומר דורי בז'רנו המנהל האדמיניסטרטיבי, יחד עם יו"ר עמותת הידידים החדש מר שלומי פורמן, גזברית העמותה רו"ח אורלי שטיינברג ומזכיר העמותה עו"ד ליאב איינס.


הנהלת כרמל, מנהלי המחלקות, עמותת הידידים ונציגי רפאל. צילום: אלי דדון


"הקשר שלנו עם רפאל הוא קשר חם רב שנים ומאוד מוצלח" אמרו מנהל כרמל ד"ר גולדברג ובז'רנו. "התרומה של עובדי רפאל במיוחד בתקופת המלחמה מתעצמת ואינה ברורה מאליה, רפאל נמצאת כעת בשעתה היפה בתרומה מרכזית לביטחון המדינה והיא גם תורמת רבות לרווחת וטובת בתי החולים והמטופלים. אנו בכרמל מודים לכם על החברות והתמיכה רבת השנים בקידום בית החולים לטובת כלל תושבי חיפה והצפון".

שלמה בוק ונציגי הוועדים הודו להנהלת בית החולים ומנהלי המחלקות ואמרו כי "המעורבות והחיבור לקהילה חשובים מאוד לעובדים שלנו. אלפי עובדי רפאל תורמים בכל חודש סכומי כסף ממשכורתם האישית המיועדים לטובת בתי החולים בצפון . גם השנה תרמו העובדים כ 600,000 שקלים רק לבתי החולים בצפון. התרומה לבית החולים היא חלק בלתי נפרד מהחזון והעשייה היומיומית שלנו לטובת הקהילה בה אנו חיים".

ד"ר אריה ביטרמן מקבל את התרומה. צילום: אלי דדון

מנהל המחלקה הכירורגית א' בכרמל ד"ר אריה ביטרמן הציגו את חוזקות המחלקה ואמר כי, "החיבור לקהילה הוא אחד מהחוזקות הבולטות שלנו במחלקה, מרבית הרופאים שלנו רואים את החולים בקהילה ומנתחים על הפי הצורך בבית החולים. המחלקה מבצעת כ 2500 אשפוזים עם כ 1400 ניתוחים בשנה תוך שילוב התמחויות רבות כמו כירורגיה אונקולוגית וניתוחים רובוטים מתקדמים".

פרופ' עופר לביא מקבל את התרומה. צילום: אלי דדון

מנהל מערך נשים ויולדות בכרמל פרופ' עופר לביא הודה לרפאל על התרומה ועדכן אותם כי פעילות "המחלקה בכרמל נמצאת בעליה מתמדת, עליה במספר הניתוחים והטיפולים המתקדמים, עליה בטיפולי הפוריות בה כרמל עם היחידה מהמובילות והמצוינות בצפון הארץ. וכל זה משותף לעליה בשביעות הרצון והשאיפה שלנו להעמיד את הדור הבא של הסטודנטים ברמה הגבוה ביותר".

ד"ר סלים חלבי מקבל את התרומה. צילום: אלי דדון

מנהל המחלקה לרפואה דחופה ( מלר"ד) ד"ר סלים חלבי הודה לתורמי רפאל ואמר כי מיון כרמל מתמודד עם כ 90,000 פניות בשנה "המטרה שלנו היא להעניק שירות יעיל ומהיר תוך מענה איכותי למטופלים. אנו מחויבים למדדי איכות מחמירים ואנו מובילים בסקרי שביעות רצון בכל הארץ".

ד"ר אמנון איתן קרדיולוגיה מקבל את התרומה. צילום: אלי דדון

ד"ר אמנון איתן סגן מנהל המערך הקרדיולוגי הציג לאנשי רפאל את "כרמל מכל הלב"  ואת מרכזי המצוינות של המערך הקרדיולוגי.

מדובר באחת ממחלקות אשפוז הלב מהגדולות בישראל עם כ 40 מיטות  ומעל 8500 ימי אשפוז. המחלקה מבצעת כ 2,000 צנתורים בשנה והיא מהמובילות בישראל בצנתורים המתקדמים ביותר צנתורי TAVIבהם מחליפים למטופל את המסתם החולה באמצעות החדרת מסתם חדש בצנתור, וחוסכים למטופל ניתוח לב פתוח".

פרופ' אילנה דואק, אאג, מקבלת את התרומה. צילום: אלי דדון

פרופ' אילנה דואק מנהלת מחלקת א.א.ג וניתוחי ראש וצוואר עדכנה את נציגי רפאל על מובילות המחלקה בכל מגוון הניתוחים עם דגש על פיתוח וקידום ניתוחים במיתרי הקול, תוך שימוש בלייזרים ובטכניקות החדשניות ביותר בעולם. במחלקה מבוצעים מעל 1200 ניתוחים בשנה והמספרים רק ממשיכים לעלות.

שלומי פורמן יו"ר עמותת הידידים החדש של ביה"ח סיכם את המפגש הודה לתורמי רפאל ואמר, "נחשפתי היום לאתגרים הגדולים של רפאל. החיבור ביננו הוא חשוב ביותר ,התרומות שלכם מצילות חיים ובשם כל המחולים והמטופלים שייהנו מתרומתכם אנו אומרים לכם תודה מעומק הלב".

לתרומות עבור בית החולים כרמל נא כנסו לאתר עמותת הידידים

https://yedidim-carmel.org.il/

 

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות