כתב אישום חמור נגד אח במחלקה האורתופדית בבית החולים רמב"ם, שביצע מעשים מגונים במטופלת, בשלוש הזדמנויות שונות. איך זה קשור לדיאורדורנט ושקית קפה?

פרקליטות מחוז חיפה הגישה לבית המשפט השלום בעיר כתב אישום נגד סעיד זבידאת בן 31 – אח לשעבר במרכז הרפואי רמב"ם, בגין מעשים מגונים במאושפזת במחלקה האורתופדית בבית החולים.
 

האח ניגש במהרה למטבחון ונצמד אל המתלוננת מאחור והתחכך בגופה, וליטף את ישבנה ויצא מהמטבחון. צילום: אילוסטרציה

האח ניגש במהרה למטבחון ונצמד אל המתלוננת מאחור והתחכך בגופה, וליטף את ישבנה ויצא מהמטבחון. צילום: אילוסטרציה

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד ענת שטיינשניד עולה כי בחודש ינואר אשתקד התאשפזה המתלוננת (42) במחלקה האורתופדית, במרכז הרפואי רמב"ם לצורך ניתוח עקב שבר בכתף יד ימין.
במהלך אשפוזה במחלקה פנתה המתלוננת לעמדת האחיות ובקשה מקל עם גאזה לצורך מריחת דאודורנט בבית שחי יד ימין, זאת עקב מגבלתה הגופנית. הנאשם שהיה באותה עת בעמדה נענה לדרישתה וביקש שתחזור לחדרה.
בהמשך, לאחר שחזרה המתלוננת לחדרה , נכנס הנאשם והניח את מקל עם גאזה סמוך למיטתה , ולקח את הדיאודורנט מידה ואמר לה כי הוא יעזור לה במריחתו.
הנאשם הכניס את הדאודורנט בכוח מתחת לבית שחי ונצמד בחוזקה עם איבר מינו לכף ידה הימינית , לאחר מכן התרחק ושאל את המתלוננת "זה היה לך נעים ?". בתגובה, המטופלת הביעה את מורת רוחה ממעשיו. האח לא הרפה ושאל אותה: "אז מי יקלח אותך מחר לפני הניתוח?". בכתב האישום צוין כי האח עשה מעשים אלו ללא הסכמתה של המטופלת ולשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים
עוד עולה, כי כעבור מספר דקות מאירוע זה, נגשה המתלוננת למטבחון שבמחלקה על מנת להכין לעצמה קפה והפילה בשגגה שקית קפה על הרצפה. הנאשם, אשר היה בעמדת האחיות והבחין במטופלת, ניגש במהרה למטבחון ונצמד אל המתלוננת מאחור והתחכך בגופה, כשגבה מופנה אליו, וליטף את ישבנה ויצא מהמטבחון. הוא שב למטבחון והתחכך בפעם השלישית ושוב בגופה של המטופלת ההמומה, שמיהרה להתלונן על המעשים להנהלת בית החולים והגישה על כך תלונה במשטרה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות