ספורט באוויר הפתוח

תושבי העיר נהנים במתקן אימון רחוב ""Street Workout הנמצא בגן מרים. כבר אתמול בערב נהנו קבוצות מתעמלים ראשונות

 

בצמוד למתקן הכושר נבנה מגרש כדורעף וכדורשת. צילום  עיריית ק. ביאליק

בצמוד למתקן הכושר נבנה מגרש כדורעף וכדורשת. צילום עיריית ק. ביאליק

הסתיימו העבודות להקמת מתקן אימון רחוב "Street Workout" בגן מרים בסבינייה. קבוצות ראשונות של מתעמלות כבר הגיעו לאימון ערב במתקנים וקיימו פעילויות עם רצועות ה – TRX הפופולאריות המאפשרות חיזוק שרירי הליבה, מחטבות, מחזקות ומפתחות סיבולת. בצמוד למתקן הכושר נבנה מגרש כדורעף וכדורשת והושלמו העבודות להתקנת הדשא הסינטטי.
בזה הסתיימו העבודות לחידוש ושדרוג אחד הפארקים הוותיקים בעיר, פארק גן מרים. הגן, המשתרע בין הרחובות קרן היסוד והפלמ"ח הפך עם השנים למיושן שכבר לא הווה מוקד משיכה לתושבי הסביבה.
השיפוץ והשדרוג של הפארק כללו החלפה וחידוש מדשאות, טיפול בעצים הבוגרים וסלילת שבילים חדשים. האנדרטה לנופלים במלחמת העולם השנייה הועתקה למקום חדש ומכובד יותר הנראה לכל עבר.
בנוסף למתקני משחקים לפעוטות שחודשו, כולל הפארק אזור משחקים עם מתקני שעשועים חדישים לגילאי 6-12 שהופרד ממגרש המשחקים לגילאים הצעירים.
העלות הכוללת של השיפוץ נאמדת בכחצי מיליון שקל.
ראש העיר, אלי דוקורסקי: "אני גאה בקריית ביאליק הירוקה והמתחדשת. אני שמח לראות את תושבי העיר המגיעים כיחידים או בקבוצות אימון ומשתמשים במתקני הכושר הייחודיים שבנינו עבורם. נמשיך לטפח את הגנים הציבוריים בשכונות הוותיקות לצד הקמת פארקים בשכונות החדשות ולטפח את הפעילות הספורטיבית של תושבינו".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק