ביקור היסטורי של דה פיקול

קסנדרה דה ניקול, שיצאה למסע בכל 196 מדינות העולם במטרה לקדם מסר של שלום עולמי, נפגשה עם הסטודנטים של המכללה האקדמית כנרת
 

קסנדרה דה פיקול, יזמה ומבצעת מסע בכל 196 מדינות העולם מטעם הארגון העולמי לתיירות ושלום. צילום: יונתן לובל

קסנדרה דה פיקול, יזמה ומבצעת מסע בכל 196 מדינות העולם מטעם הארגון העולמי לתיירות ושלום. צילום: יונתן לובל

אמש, ביום שני השבוע, נערך ביקור היסטורי במכללה האקדמית כנרת. קסנדרה דה פיקול, אשר יזמה ומבצעת מסע בכל 196 מדינות העולם מטעם הארגון העולמי לתיירות ושלום (IIPT) שמטרתו להעביר מסר של שלום עולמי, הגיעה למכללה האקדמית כנרת ונפגשה עם הסטודנטים של המחלקה לניהול, תיירות ומלונאות.
קסנדרה עתידה להיכנס לספר השיאים של גינס על היותה האישה הראשונה בהיסטוריה שתבקר בכל מדינות העולם ובמסגרת הגעתה למכללה, ערכה סיור מקיף ומרתק באיזור כנרת ונפגשה עם ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות, ד"ר אלון גלבמן. השניים דיברו על החשיבות הרבה בקידום נושא השלום, בייחוד באמצעות ענף התיירות שמפגיש בין תרבויות שונות ומגשר על פערים וחסמים הקיימים בין מדינות ובין אנשים.

קבוצת מסע 196 המדינות. צילום: אקספדישן 196

קבוצת מסע 196 המדינות. צילום: אקספדישן 196

ד"ר אלון גלבמן, ראש המחלקה לניהול תיירות ומלונאות:"העובדה שהמחלקה שלנו נבחרה לארח את קסנדרה דה פיקול בשליחותה החשובה לקידום שלום באמצעות תיירות אינה מקרית, והיא חלק מפעילות ארוכת שנים במחקר ובחינוך המתקיימת אצלנו יחד עם עשייה בינלאומית, כמו לדוגמא ארגון ואירוח כנס כנרת הבינלאומי לתיירות שנערך בינואר האחרון בו לקחו חלק למעלה מ 400 משתתפים כולל חוקרים מהעולם ומישראל, סטודנטים ואנשי תעשיית התיירות במדינה אשר דנו בשאלות הקשורות לפוטנציאל של התיירות לקדם שלום והבנה בין עמים ואנשים".
ד"ר גלבמן מוסיף כי: "בסיור שערכנו עם קסנדרה באזור סובב כנרת השליחה נחשפה והתפעלה מהעושר של תרבויות, דתות ומורשת שהאזור טומן בחובו ומהחופש המלא לכל הקבוצות הפועלות בו תוך פתיחות הקיימת לכך בישראל – מסר חשוב של שלום וסובלנות, אשר חשוב ביותר במיוחד לפני המשך מסעה בימים אלה לפגישות עם סטודנטים פלשתינים בבית לחם וירדנים בעמן".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך