המלחמה הצפונית בסרטן

מאות מתנדבים השתתפו בכנס סניפי הצפון של האגודה למלחמה בסרטן שנערך השנה במתנ"ס גושן קריית מוצקין. הכנס נערך בסיוע ראש העיר, חיים צורי

מוטי דגן החליף את סלי כץ בסניף מוצקין. צילום: שירי לוי

מוטי דגן החליף את סלי כץ בסניף מוצקין. צילום: שירי לוי

במהלך הכנס של סניפי הצפון של האגודה למלחמה בסרטן, שנערך במתנ"ס גושן בקרית מוצקין, נהנו האורחים מארוחת בוקר פרי ידיהם של תלמידי מגמת הקונדיטוריה של בית ספר עתיד מוצקין, הרצאות, ארוחת צהריים, סיור מודרך בחי פארק העירוני ומופע שירה של להקות מקומיות של ילדי העיר.
בהמשך, התקיים טקס החלפת יו"ר הסניף של קריית מוצקין. את המנהלת היוצאת, סלי כץ, שסיימה את תפקידה לאחר 9 שנים פוריות, מחליף מוטי דגן שימשיך להוביל את העשייה הברוכה של הסניף בקרית מוצקין.
ראש העיר, חיים צורי, הגיע לכבד את הטקס ולהכתיר את מוטי דגן ליו"ר הסניף. צורי איחל בהצלחה למוטי דגן, הודה לסלי כץ על תרומתה ואמר למתנדבים: "כולכם אנשים טובים שבאים ומתנדבים לעבודת קודש".
מנהלת סניפי הצפון, עליזה שולצר, סיפרה על בחירתו של מוטי דגן: "בהתאם לנוהלי האגודה ולאחר בדיקתי, מוטי נמצא מתאים ביותר לתפקיד. מוטי הינו רמ"ט מבצע 'הקש בדלת' מזה מעל לעשור ומלווה את פעילות הסניף באפן צמוד. בשלוש שנים האחרונות, מוטי הרחיב את היריעה ומעבר לפעילות הקש בדלת פיתוח, הוביל וקידם יוזמות חדשות ומבורכות שהופכות אותו למועמד טבעי לתפקיד, ואני מאחלת להצעיד את הסניף נאמנה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין