X

קבוצת שובל תערוך כנס וירטואלי ראשון מסוגו למכירת דירות ב"פארק צמרת עכו"

הפרויקט 'פארק צמרת עכו' של קבוצת שובל מציע לרוכשים תשלום של 79,000 שקלים במעמד הרכישה והיתרה באיכלוס. הכנס הווירטואלי יתקיים ב-21 בפברואר. קבוצת שובל תערוך פריסייל ראשוני למספר יח"ד מוגבלות בכנס הוירטואלי הראשון באזור, בו יוכלו הרוכשים לראות את כל הדירות המוצעות בפרויקט בתכנת דרימס, תכנה תלת מימדית המאפשרת לראות כל פרט ובפרט בדירה, בבניין, בפרויקט ובסביבתו ולבחור את הדירה

קבוצת שובל מתחילה לשווק את קומפלקס המגורים פארק צמרת עכו בשכונה החדשה שערי עכו הצמודה לקיבוץ שומרת.

במסגרת קדם המכירות תערוך קבוצת שובל פריסייל ראשוני למספר יח"ד מוגבלות בכנס הוירטואלי הראשון באזור, בו יוכלו הרוכשים לראות את כל הדירות המוצעות בפרויקט בתכנת דרימס, תכנה תלת מימדית המאפשרת לראות כל פרט ובפרט בדירה, בבניין, בפרויקט ובסביבתו ולבחור את הדירה.


הרוכשים הראשונים שירשמו לכנס יוכלו לשלם 79 אלף שקלים עבור דירות 4 חדרים במעמד הרכישה ואת היתרה לשלם באיכלוס, כל זאת ללא ריבית והצמדה.


פארק צמרת עכו. הדמיה: בתאל זיתוני

קומפלקס מגורי היוקרה פארק צמרת עכו מוקם ברובע המגורים החדש שערי העיר עכו בסמוך לקיבוץ שומרת והממוקם מחוץ לעיר עכו ממזרח לכביש 4 וכולל 13 בניינים בני 5 ו- 9 קומות וסה"כ כ-300 יח' דיור תוך דגש על תכנון אדריכלי מוקפד ומפרט וסטנדרט עשיר. סוגי הדירות המוצעים בפארק צמרת מגוונים 3-7 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בתקן בנייה ירוקה במחירים החל מ- 1,355,000. הדירות עצמן מרשימות וחלליהם משתלבים באופן אורגני עם הסביבה והטבע.

קומפלקס המגורים פארק צמרת עכו צופה לפארק ירוק המהווה ריאה ירוקה לסביבה וישולבו בו שבילי אופניים, גני שעשועים וחיי קהילה משותפים. בנוסף למערכת הכבישים שעוטפת את רובע המגורים החדש, הוא ייהנה מחיבור של תחנת רכבת חדשה בשכונה שתחבר את אזור הגליל עם מרכז הארץ. השכונה ממוקמת במרחק נגיעה ממוסדות אקדמיה מובילים כגון אורט בראודה בכרמיאל והמכללה האקדמית גליל מערבי הסמוכה. כמו כן ישנה גישה מהירה ונוחה למקומות עבודה בקריות, חיפה, עכו, נהריה וכרמיאל.

ישי רוט. צילום: ערן לביא

ישי רוט, משנה למנכ"ל קבוצת שובל: "זהו כנס המכירות הוירטואלי הראשון שלנו שמתאפשר הודות לתכנת שיווק חדשנית שאימצנו בשם דרים- מערכת ויזואלית להגדלת ההמרות. לדבריו, ציבור הרוכשים היום הם אנשים שמנהלים את חייהם דרך הטלפון. מדובר בדור שרגיל לרכוש כמעט הכל באמצעות הסמרט-פון ודורש לראות את המוצר הסופי לפני רכישתו. לרוכשים היום יש דרישות ובצדק, לחוות ולראות בצורה מדויקת מה הם רוכשים. הטכנולוגיה היום מאפשרת לנו להראות מה בדיוק מקבל הרוכש מה שמעניק לו יותר בטחון ברכישה. כבר לא צריך לדמיין איך תראה הדירה אלא לראות ולחוש איך יראו החיים בבניין ובסביבתו ואנו מנגישים את זה להם מתוך אמונה שהדבר יגביר את המכירות ויזרז את תהליך קבלת ההחלטה".

ההשקה של השיווק תהיה אמנם ב 21.2 אולם למעשה, אומר רוט, "עוד בטרם התחלנו לשווק את הפרויקט התחלנו לקבל פניות של משפרי דיור מאיזורי קו העימות. הם מבקשים לקנות דירות באיזור המרוחק במקצת מקו העימות, אך בקרבה לסביבת החיים שלהם ולשמר את הזכאות להנחה במיסים".

לדברי רוט, תנאי המימון הטובים שאנו מציעים מאפשרים למשפרי דיור לרכוש דירה על הנייר אשר תהיה מוכנה בעוד מספר שנים. במהלך התקופה הם יוכלו למכור את דירתם הקיימת בשקט מתוך הנחה שמחירה יעלה בעוד שנתיים כאשר ההון העצמי שלו הם נדרשים עכשיו נמוך יוכלו להשלים ממכירת דירתם הקיימת שסביר שבעוד כשנתיים, ערכה יעלה.  מאחר שעד אז גם הריבית תרד עוד יותר, הם לא יצטרכו לפרוע תכניות השתלמות או גמל לצורך מימון יתרת התשלום.

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחדשות


<