X

חיים צורי שמתמודד לראשות קריית מוצקין חושף את הרשימה

בבחירות האחרונות זכתה רשימתו של צורי בשמונה מקומות במועצת העיר. בבחירות הקרובות הוא מתכוון להגדיל את מספר חברי המועצה מטעמו

פחות משבועיים לבחירות המונציפליות, חיים צורי, בטוח בעצמו, בעיקר בשל התגובות הטובות המגיעות מהתושבים. על פי כל התחזיות ובעקבות מיצובה של קריית מוצקין, כאחת הערים עם הביקוש הגדול למגורים בישראל, חיים צורי יזכה בקדנציה נוספת. זה לא הולך להיות קל. וכדי להצליח להצעיד את העיר קדימה כפי שעשה עד היום, בה הפך את קריית מוצקין, לפנינת הקריות,  מציג צורי נבחרת איכותית של חברי מועצה חדשים מכל שכונות העיר וגווני החברה, כולל שתי נשים מדהימות בחמישייה הראשונה.

“ניהול עיר זה לא משחק ילדים”, מסביר חיים צורי. “ניהול עיר זה מקצוע, במיוחד בתקופת מלחמה, בה קיבלנו ציונים לשבח משלטונות צה”ל ופיקוד העורף על המוכנות וההיערכות למלחמה בצפון. קריית מוצקין הפכה לבירת הקריות עם מערכת חינוך ענפה, תרבות מפוארת, פארקים רחבי ידיים, גן חיות, תיאטרון, ספריה והמון אהבה גדולה לאנשים ולעיר. על מנת להמשיך ולהעניק לתושבים את הטוב ביותר, כי זה מה שמגיע להם, הקמנו רשימה חדשה למועצת העיר, המורכבת מנשים וגברים מכל גווני הקשת”, אמר צורי.


חיים צורי. צילום: ראובן קופיצ'ינסקי


בבחירות האחרונות הציג צורי, הישג חסר תקדים בקנה מידה ארצי. בשעה שראשי ערים וותיקים הלכו הביתה והפסידו את הבחירות, הוכיח צורי לכולם, כי הד.נ.א של קריית  מוצקין הוא שונה ורשימת “נטו” למועצת העיר, קטפה שמונה מנדטים וביחד עם שני חברי מועצה נוספים, הוא השיג רוב של 10 מנדטים, שאפשרו בעצם להמשיך וליזום פרויקטים ותהליכים למען התושבים.

למה חשוב לך שיצביעו לרשימה שאיתך?

ככל שיש רוב במועצה, כך גם אפשרי להמשיך לעבוד עבור התושבים. כולם ראו מה קורה בחיפה, אנחנו לא נהיה חיפה, שם בחרו תושבי העיר בראשת עיר חסרת ניסיון ואף אחד לא נתן לה לעבוד. קליש רותם, לא באמת הציגה רזומה של עשייה וכולם הבינו את זה. בנאדם בלי ניסיון לא יכול להצליח. ובהקשר הזה על מנת להצליח, צריכים לייצר מסגרת רחבה של אחדות כדי להמשיך לעשות.

הרשימה של חיים צורי

יצאתם בקמפיין: “תכל’ס, הכי בטוח צורי” מה זה אומר?

אני שמח שהסלוגן בא מלבם של התושבים. אנשים רוצים ניסיון, ביטחון וקבלות, ומכאן זה נולד”.

אפשר לקבל פרטים על אנשי הרשימה שלך (נטו)?

בבקשה. מדובר באנשים טובים, שרוצים לתרום מזמנם. מוצקינאים אמיתיים, שטובת העיר עומדת נר לרגלם ולא מקפצה פוליטית.

מספר 2 – ברשימה אחרי צורי, הוא עדי שטרנברג. איש עתיר ניסיון פוליטי. לפני מספר שנים מונה שטרנברג למנכ”ל איגוד ערים לביוב חיפה. הנסיעות הארוכות, המתישות והבלתי פוסקות, הביאו אותו לקבלת החלטה לא פשוטה ולחזור הביתה למקום בו צמח וגדל. “החיים חזקים מכל ולכן הסכמתי להצעתו של ראש עיריית מוצקין, חיים צורי, להצטרף למערכת הציבורית בקריית מוצקין. חזרתי לקהילה ולמשפחת קריית מוצקין, להיות תמיד בחזית הציבורית ובקו הראשון. אני משרת ציבור, תמיד נלחם למען העתיד, כאן ביתי, פה נולדתי וכאן גדלתי”. שטרנברג משמש בין היתר כיו״ר הנהלת רשת המתנ״סים וידוע כאיש חזון וניהול מן השורה הראשונה במגזר הציבורי. בעבר כיהן שטרנברג כחבר מועצת העיר במוצקין והיה מהצעירים בארץ, שמכהנים כחברי מועצה בהיותו בן 24 בלבד. הוא נולד בשכונה הוותיקה של קריית מוצקין, גדל, למד והתחנך במוסדות החינוך העירוניים, וכעת כאמור שב לעשייה הציבורית.

מספר 3 – לימור ברנשטיין, בת 56, נשואה באושר, אימא לשני ילדים וסבתא לנכד. במקצועה היא אחות בכירה במרכז הרפואי רמב”ם, כרכזת מחקרים רפואיים, ילידת קריית מוצקין, אקטיבסטית ויוזמת חברתית 15 שנים בקהילה בהתנדבות, בוגרת מכון מנדל למנהיגות חברתית. נחשבת למתנדבת הבכירה ביותר בעיר.

מספר 4 – אלה סמילנסקי, בת 56, אלמנת צה”ל ואם לבן. אקדמאית בתחום הפילולוגיה, הוראה וחינוך, תושבת קריית מוצקין משנת 1990, מתנדבת שנים רבות בנושאי קשישים ועולים חדשים.

מספר 5 – צבי מלץ, בן 55, נשוי ואב ל-3 ילדים, תושב מוצקין 30 שנה, בצבא היה מפקד ולוחם, איש עסקים, אשר מתמחה בדפוס, שיווק, פרסום ודיגיטל,.פעיל חברתי בקריית מוצקין ומאמין שאת הדברים צריכים לעשות בשקט ובצנעה.

מספר 6 – עו”ד ורו”ח משה פרץ, בן 44, נשוי ואב ל-4 ילדים, סיים זה עתה קדנציה בת שנתיים, כיו”ר הנהגת ההורים המוסדית בחטיבת הביניים ע”ש רמון. פרץ נמצא ברשימה מצומצמת של אנשי מקצוע, שהם גם עורכי דין וגם רואי חשבון, מיד לאחר השבת השחורה, התגייס לשירות מילואים פעיל ושובץ ליחידת “בני המקום”, שעיקר מטרתה היה העלאת תחושת הביטחון של תושבי העיר, על מנת לאפשר חזרה לשגרה של מוסדות החינוך.

מספר 7 – צחי טויטו, בן 49, נשוי, אב ל- 3, שני חיילים ותלמידת “אורט” מוצקין, בעלים של חברה לייעוץ עסקי. דור שלישי בקריית מוצקין, נולד וגדל במוצקין ה”וותיקה”, מגן דקל (ליד מתנ”ס אלי כהן), דרך בי”ס אחדות ועד ל”אורט” קריית מוצקין. את המשך השכלתו רכש באוניברסיטת חיפה בלימודי חינוך ומדעי המדינה בתואר הראשון ולימודי ניהול מו”מ וקבלת החלטות לתואר השני. כיום מרצה באוניברסיטת חיפה, ביחידה ללימודי חוץ ובמוסדות אקדמיים נוספים, ומלווה בעלי עסקים להצלחה עסקית. בעברו היה שחקן כדוריד במכבי קריית מוצקין ובנבחרת ישראל, כיום  משמש כשופט באיגוד שופטי הכדוריד בישראל.

מספר 8 – גירמאו אשגרייה, נציג הקהילה האתיופית, בן 48, נשוי ואב לשני ילדים. עלה לארץ בשנת 2008, איש חינוך. שימש כמורה בתיכון באתיופיה ולימד גיאוגרפיה. לפני מספר שנים עשה קורס עיתונאות בבון שבגרמניה. שימש כנציג רדיו גרמני בישראל, וכיום עובד כמנהל משק באגד.

מספר 9 – יעקב זבלוד, בן 55, נשוי ואב לשלוש בנות וסבא ל-2 נכדות. גדל והתחנך בקריית מוצקין. שירת בצה”ל כלוחם בגולני. עובד בנמל חיפה למעלה מ-20 שנה. שימש כחבר וועד ויו”ר וועד ההורים בביה”ס אחדות במשך שנים רבות.

מספר 10 – יצחק קלבו, נשוי ואב ל-3 ילדים וסבא לשני נכדים. בעל תואר ראשון, תושב מוצקין משנת 1988, פעיל ציבור שנים רבות בעיקר בנושאי האוכלוסייה המבוגרת, שירת במשטרת ישראל 35 שנה, כשוטר באגף התנועה ולאחר מכן כחוקר תאונות דרכים.

מספר 11 – אדי אורנשטיין, בן 53, נשוי ואב ל-3 ילדים. יליד ברה״מ, עלה לארץ בשנת 1979. את שירותו הצבאי עשה בחיל האוויר כמכשירן תא הטייס. ב-15 השנים האחרונות עובד כמנהל פרויקטים (אחריות על צוות של 40 עובדים), בתחום האלקטרו מכני, במפעלים ביטחוניים רבים ברחבי האזור.

 
אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
<

<