X

למען הילדים: מאות אלפי שקלים נאספו בערב התרמה מיוחד להקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים בבי"ח כרמל

ערב התרמה מרגש וייחודי שהרימה עמותת ידידי בית החולים כרמל לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים חדשה בבית החולים התקיים בגן האירועים "כרמלה". שלומי פורמן יו"ר עמותת ידידי כרמל: "בכרמל ישנה מחלקת ילדים מצוינת ואיכותית חסרה בה רק יחידת הטיפול נמרץ. בעזרתכם ובסיוע התרומות שלכם אנחנו נקים אותה לטובת כלל ילדי חיפה והצפון" (צפו בווידאו)
עשרות רבות של תורמים ואנשי עסקים מבכירי החברות בחיפה ובצפון יחד עם אנשי ציבור ומובילי דעה, התכנסו אמש בגן האירועים "כרמלה" שביגור לערב התרמה ייחודי ומרגש לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים חדשה במרכז הרפואי כרמל.


בערב ההתרמה נאספו ונתרמו מאות אלפי שקלים ולבקשת תורמים רבים קופת התרומות נשארת פתוחה וניתן עדיין לתרום לטובת הקמת יחידת הטיפול נמרץ ילדים בעמוד הפייסבוק ובאתר עמותת ידידי כרמל.


שלומי פורמן. צילום: מיכה בריקמן

פתח את הערב במילות תודה וברכה יו"ר עמותת הידידים של בית החולים כרמל, שלומי פורמן שאמר: "לפני שמונה חודשים נכנסתי לנעליה הגדולות של הגב' ז'אנט דנקנר ז"ל אשר הובילה שנים רבות את עמותת הידידים. ערב ההתרמה שאנו מקיימים הערב הוא למעשה האתגר הגדול הראשון שניצב בפני ובפני עמותת הידידים וזאת למטרה סופר חשובה ונעלה. הקמת חדר טיפול נמרץ ילדים מציל חיים. תודה מעומק הלב לכל אחד ואחת מכם שפתח את הכיס ותרם תרומה נדיבה בדרך להשגת המטרה".

גיל שוחט. צילום: מיכה בריקמן

את ערב ההתרמה הנחה בהתנדבות המאסטרו והמנצח המוכשר גיל שוחט. גיל הקסים את הקהל בוירטואוזיות מדהימה על הפסנתר כשהוא מנגן ומביא את סיפורה של מחלקת הילדים בתוספת ניחוח מוסיקלי קלסי ומרגש.

ד"ר אבי גולדברג. צילום: מיכה בריקמן

מנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג, הודה לחברי עמותת הידידים ולתורמים הרבים ואמר: "בית החולים כרמל מוביל במרכזי המצוינות שלו ומחלקת הילדים שלנו היא מרכז מצוינות מיוחד עם צוות מחלקה נדיר באיכותו, צוות שהוא הפנים היפות של החברה הישראלית במיטבה. התרומה שלכם תעזור לכל תושבי חיפה והצפון לקבל טיפול מלא ומושלם במחלקת הילדים שלנו".

פרופ' גיורא פילר. צילום: מיכה בריקמן

מנהל מחלקת הילדים בכרמל פרופ' גיורא פילר שהכסף הנתרם יאפשר את הקמת יחידת הטיפול נמרץ ילדים במחלקתו אמר, " כשהגעתי לפני שנים לנהל את המחלקה התאהבתי בה. יש לנו מחלקה ייחודית עם שיתוף פעולה ייחודי בקהילה שאין כמוהו בכל הארץ. כולנו משרתי ציבור שנותנים את הרפואה הכי טובה לילדים . הנתינה והתרומה שלכם תחזור אליכם ולקהילה וכולם ירוויחו ממנה".

אהובה טל, אורלי אייזנברג, רחל שקור וסיגל שטראוס. צילום: אלי דדון

מנהלת הסיעוד של מחלקת הילדים בכרמל האחות סיגל שטראוס הודתה במילים חמות לתורמים ואמרה, " אנחנו, צוות מחלקת ילדים, מבקשים את עזרתכם ואת נדיבות ליבכם, בהגשמת החלום שלנו, יש לנו מחלקה מצוינת עם צוות מצוין אבל חסר לנו טיפול נמרץ שייתן מענה לטיפול בילדים מורכבים וקשים. בעזרתכם האדיבה נוכל לעלות מדרגה ולהעניק לכל המטופלים שיגיעו לאלינו לכרמל את המענה והטיפול המושלם והמלא לכל ילד וילד".

ד"ר יניב לויתן. צילום: מיכה בריקמן

בסיום דבריה הזמינה סיגל את משפחתו של עידן אחד הילדים שטופל במחלקה שהציגה את סיפורו המרגש והנדיר של עידן מרגע הגעתו למחלקה ועד לשחרורו המוצלח לאחר מספר שבועות.

את ערב ההתרמה המוצלח שנערך ב"כרמלה" סביב שולחנות ערוכים ואוירה מכובדת סגר ד"ר יניב לוויתן בהרצאה מרתקת על לוחמה פסיכולוגית בעסקים.

מוטי זייד, עו"ד ישראל אסף ודורי בזרנו. צילום: אלי דדון

בסוף הערב הודה יו"ר עמותת הידידים שלומי פורמן, בתודה מיוחדת למנהל האדמיניסטרטיבי של ביה"ח דורי בז'רנו על העזרה והתמיכה הצמודה להצלחת הערב. כמו כן מסר תודה והערכה לעו"ד ישראל אסף שהיה הגורם המניע לאירוע ההקמה ולגזברית העמותה הגב' אורלי שטיינברג שסייעו רבות להפקת והצלחת הערב. שלומי הודה לכלל חברי העמותה היקרים שנרתמו לסייע להצלחת הערב וגיוס התרומות.

"החברות בעמותת הידידים כרמל היא הזדמנויות לפעול בקהילה שלנו לעולם טוב יותר" סיכם את הערב  היו"ר פורמן. "עמותת הידידים תמשיך לפעול ולצרף חברים חדשים בעלי נתינה ורוח צעירה, אשר יוצרת תקווה, מדביקה ברעננות שלה ובכך היא סוחפת אחריה רבים וטובים. יחד, נפעל להיות גורם משמעותי ומשפיע בקהילה בחיפה ובצפון למען חיזוקו ופיתוחו של המרכז הרפואי כרמל".

לתרומות והצטרפות לעמותת ידידי ביה"ח כרמל כנסו לאתר העמותה בכתובת:

www.yedidim-carmel.org.il

 

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בבריאות


<